free web hit counter Skocz do zawartości
DomKam96pz

Przeszczep włosów 2800 graftów - Skymed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zdać relacje a jednocześnie polecic firme Skymed, która organizuje przeszczepy w Stambule. 

Przed wyborem Skymed zrobiłem mały research i spośród wszystkich klinik wyróżnili się ceną i wyrozumiałością. Byłem w kontakcie z 3 firmami i to z Panem Michałem ze Skymed nawiązałem najlepszy kontakt i wykazał się on największym profesjonalizmem. W wyborze też się sugerowałem ceną bo w Skymed była ona niższa niż w innych klinikach. Przelot oraz cały pobyt przebiegł bezproblemowo. W Stambule czułem się dobrze opiekowany i miałem też tłumacza z Polski w razie jakiś niedomówień. Sama operacja przebiegła sprawnie i mimo upływu 6 godzin, nie było to wcale takie strasznie jak może się wydawać 😛 W moim przypadku było to 2800 graftów. Po wszystkim dostałem zalecenia, do których muszę się stosować i w każdej chwili mogę liczyć na wsparcie Skymed ;) był nawet czas, żeby przejść się troche po Stambule i kupić jakieś fajne Tureckie przekąski :D

Wrzucam zdjęcie jak to wygląda po tygodniu. Jeśli ktoś szuka profesjonalnej firmy to ja szczerze polecam Skymed;) 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również miałem zabieg w klinice którą reprezentuje Skymed i dzięki ich profesjonalizmowi też jestem bardzo zadowolony. Miałem opiekę przed w trakcie oraz po powrocie do Polski. Szczerze to mój angielski nie jest najlepszy ale dzięki załatwianiu przez nich wszystkich formalności czułem się bardzo komfortowo. Jedyny problem był że kierowca który mnie woził nie był Polakiem ale dzięki kontaktowi z odziałem w Polsce nie było żadnych dziwnych sytuacji. Miałem przeszczepioną dużo większą ilość graftów bo i moja sytuacja tego wymagała. Teraz wiem że było warto. Pewnie powtórzę wizytę u nich żeby zagęścić koronę głowy, wiem że mam taką możliwość. Twój efekt na ten moment wygląda bardzo dobrze i jestem pewny że nie będziesz żałował wyboru. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tylko szukam opinii na temat Estapalace Skymedu i jest ich jak na lekarstwo. W opiniach na Google 38 opinii gdzie inne kliniki mają ponad 200. Zdjęć z wnętrza kliniki też ciężko znaleźć A z tych które udało mi się znaleźć wnętrza nie wyglądają tak nowocześnie jak inne kliniki. Wnioskuję że jako jedna z najstarszych klinik działa bez inwestycji we wnętrza. Mam nadzieję że robotę tu robi doświadczony zespół i korzysta z nowoczesnych narzędzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem kilka razy głęboki reaserch. Bez wątpienia jest to jedna z klinik ciesząca się bardzo dobrą opinią w Stambule. Myslę że kilkanaście klinik prezentuje bardzo zbliżony, wysoki i porównywalny do siebie poziom. Mam znajomego który robił tam już zabieg i był mega zadowolony. Wspominał że nastawiają się głównie na pacjentów z UK, Hiszpani i Polski. Opinie z google mają to do siebie że czasem niektóre firmy dodają ich multum świadomie żeby przyciągnąć klientów. To że jest ich mało nie musi wcale źle o nich świadczyć jak i o innych firmach. Są też inne rankingi wystawiające oceny. To że nie wstawiają non stop nowych zdjęć też nie jest wykładnikiem. Klinika jest jedną ze starszych ale ja bym przekuł to w doświadczenie co bardziej jest pozytywem. Jakiś czas temu pytałem jak wygląda temat z terminami w Skymed i z tego co wiem listopad jest full a na grudzień zostało tylko kilka terminów. Nie zmienia to faktu że jeżeli chcesz znaleźć tą jedną jedyną najlepszą i bezkonkurencyjną klinikę w Stambule jest to niemożliwe. To jeden z większych rynków medycyny estetycznej na świecie a poziom usług jest naprawdę wyrównany. Tak czy inaczej jakiej decyzji byś nie podjął jest ogromna szansa na to że i tak trafisz dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Mario47 napisał:

 Tylko szukam opinii na temat Estapalace Skymedu i jest ich jak na lekarstwo. W opiniach na Google 38 opinii gdzie inne kliniki mają ponad 200. Zdjęć z wnętrza kliniki też ciężko znaleźć A z tych które udało mi się znaleźć wnętrza nie wyglądają tak nowocześnie jak inne kliniki. Wnioskuję że jako jedna z najstarszych klinik działa bez inwestycji we wnętrza. Mam nadzieję że robotę tu robi doświadczony zespół i korzysta z nowoczesnych narzędzi.

https://www.instagram.com/estepalace/ tu jest sporo materiału czy zdjęc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku było to 1890 euro za zabieg, tłumacza, hotel ze śniadaniem, wszystkie potrzebne środki i medykamenty po zabiegu, przemieszczanie się w Stambule, oto zdjęcie 11 dni po

20211109_100052.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawisz jeszcze jakieś foty potem ? @Quantas zrobił lepszy efekt ale też sytuacje miał zupełnie inną. Wygląda na to że rozwiążesz problem z zakolami raz na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario załóż własny post bo bałagan robisz. Proszę odrazu zdjęcia przed/po łącznie z donorem.

DomKam96pz proszę o aktualizację łącznie z donorem przed/po

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mario47 napisał:

Moje 1.5 dnia po zabiegu. 4500 graftów

20211129_054026.jpg

Niezła fotka i pobrana ładna ilość graftów ale z tego co widać miałeś też bardzo duży obszar do pokrycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wrzucam aktualizacje. Jak widzicie włoski zaczynają wypadać żeby mogły wyrosnąć w ich miejsce mocniejsze i bardziej gęste. Zdjęcia donoru dodam późnym wieczorem, wygląda on bardzo dobrze;)

20211115_203538.jpg

20211120_061446.jpg

20211127_131515.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.11.2021 o 23:00, Czarodziej napisał:

Wstawisz jeszcze jakieś foty potem ? @Quantas zrobił lepszy efekt ale też sytuacje miał zupełnie inną. Wygląda na to że rozwiążesz problem z zakolami raz na zawsze.

 

20211031_135827.jpg

20210622_111139.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DomKam96pz 

Miałeś jakiś kontakt z dr. NAGIHAN AKBAS, czyli ich głownym i chyba najlepszym chirurgiem? Na jakich etapach obecny był doktor? Tylko tyczenie linii, czy później przy zabiegu coś robił/robiła? Czy później już tylko technicy byli przy zabiegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2021 o 15:02, Hairnotic napisał:

@DomKam96pz 

Miałeś jakiś kontakt z dr. NAGIHAN AKBAS, czyli ich głownym i chyba najlepszym chirurgiem? Na jakich etapach obecny był doktor? Tylko tyczenie linii, czy później przy zabiegu coś robił/robiła? Czy później już tylko technicy byli przy zabiegu?

Właścicielka kliniki Nagihan Akbas towarzyszyła mi od początku przy ustaleniu lini włosów i omówieniu całego zabiegu, następnie wykonała zabieg otwarcia kanałów ze strefy biorczej. Pozostałymi etapami zajmowali się medycy a właścicielka kliniki koordynowała ich pracę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DomKam96pz napisał:

Właścicielka kliniki Nagihan Akbas towarzyszyła mi od początku przy ustaleniu lini włosów i omówieniu całego zabiegu, następnie wykonała zabieg otwarcia kanałów ze strefy biorczej. Pozostałymi etapami zajmowali się medycy a właścicielka kliniki koordynowała ich pracę

Dzięki za odpowiedź. Właśnie o to mi chodziło. W innym wątku kolega @darek90 pisał że p. Akbas ma tytuł doktora więc tym bardziej plus dla kliniki, że jest przy najwazniejszych etapach zabiegu.  Na pewno ma bardzo duże doświadczenie.

Podoba mi się Twój efekt jak i efekty innych kolegów z forum, którzy robili ze Skymed. Za tą cenę super opcja.

Jakbym miał więcej kasy, ok 20 tys to wybrałbym dr Bicer, ale niestety muszę także szukać opcji wśród budżetowych klinik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hairnotic napisał:

Dzięki za odpowiedź. Właśnie o to mi chodziło. W innym wątku kolega @darek90 pisał że p. Akbas ma tytuł doktora więc tym bardziej plus dla kliniki, że jest przy najwazniejszych etapach zabiegu.  Na pewno ma bardzo duże doświadczenie.

Podoba mi się Twój efekt jak i efekty innych kolegów z forum, którzy robili ze Skymed. Za tą cenę super opcja.

Jakbym miał więcej kasy, ok 20 tys to wybrałbym dr Bicer, ale niestety muszę także szukać opcji wśród budżetowych klinik.

Nie ma sprawy! Sam przy wyborze kliniki sugerowałem się na doświadczenie i renomę wiec ciesze się że trafiłem na Skymed;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wracam po 4 miesiącach po zabiegu w Skymed. Odczucia? Jestem strasznie zadowolony. Do dzisiaj mam cykliczny kontakt w przedstawicielem. Co prawda juz go nie potrzebuje za często ale podsyłam raz na jakiś czas zdjęcia w celach kontroli😀 zdjęcia są w średniej jakości wiem o tym jednak postaram się wrzucić lepsze dzis lub jutro. To 4 miesiąc wiec tak naprawdę 20-30% odrostu. Z tygodnia na tydzień widzę coraz więcej raczkujących włosków. Widzę, że na forum jest coraz więcej pozytywnych opinii Skymed a ja mogę tylko się pod tym podpisać.

20220303_101852.jpg

20220303_101836.jpg

20220303_101807.jpg

20220303_101938.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Domkam96pzz napisał:

Cześć. Wracam po 4 miesiącach po zabiegu w Skymed. Odczucia? Jestem strasznie zadowolony. Do dzisiaj mam cykliczny kontakt w przedstawicielem. Co prawda juz go nie potrzebuje za często ale podsyłam raz na jakiś czas zdjęcia w celach kontroli😀 zdjęcia są w średniej jakości wiem o tym jednak postaram się wrzucić lepsze dzis lub jutro. To 4 miesiąc wiec tak naprawdę 20-30% odrostu. Z tygodnia na tydzień widzę coraz więcej raczkujących włosków. Widzę, że na forum jest coraz więcej pozytywnych opinii Skymed a ja mogę tylko się pod tym podpisać.

20220303_101852.jpg

20220303_101836.jpg

20220303_101807.jpg

20220303_101938.jpg

Aha jedna sprawa. Założyłem nowe konto bo w starym zapomniałem hasła i mail z przypomnieniem nie przychodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ostatniego czasu wlosy zgęstniały. Jestem bardzo zadowolony. Minęło 6,5msc po zabiegu, pełen efekt do 12msc wiec możliwe, że będzie jeszcze gęściej. Jeśli zastanawiacie się czy wybrać Skymed to ja w pełni polecam ze względu na cenę i jakość 

20220429_125339.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekaweości w samolocie siedziałeś w czapce po powrocie czy bez ? Potem w Warszawie na lotnisku jechałeś gdzieś indziej jeśli tak to też na wyjebce bez czapki pociągiem np czy w czapce ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...