free web hit counter Skocz do zawartości
DomKam96pz

Przeszczep włosów 2800 graftów - Skymed

Rekomendowane odpowiedzi

7,5 miesiąca.  Niewiele się zmieniło ale warto przypomnieć, że efekt zabiegu w skymed jest bardzo dobry . Do roku pojawia się efekt końcowy wiec czekam co będzie dalej:) 

20220619_091058.jpg

20220619_091109.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 miesięcy za mną. Zmiany już są tylko kosmetyczne, wątpię by wiele się zmieniło do 12 miesięcy (wtedy mam sie spodziewać pełnego efektu)
Moje odczucia? Jestem bardzo zadowolony. Nie ma też co się rozwodzić bo zdjęcia w porównaniu do tych sprzed zabiegu mowia same za siebie. Wielki plus za kontakt ze Skymedem bo mam go do dziś. Jestem dość przewrazliwiony wiec pytam o różne rzeczy a Pan Michał tak jak obiecał odpowiada mi na wszystkie pytania

20220712_134447.jpg

20220712_134457.jpg

20220712_134501.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy stosujesz Minoxidil 5%? Jeśli tak, jak często? 

 

Jestem 1.5 miesiąca po zabiegu w tej samej klinice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wygląd ale duży wpływ zapewne ma twój wiek czyli jakość włosów pobranych z tyłu i wrzucone na przód. U ciebie po 4 miesiącach było już widać, że włosy wypełniają zakola kiedy to u mnie po 4 miesiącach i posadzonych 3k na razie efektu zero czyli tak jakbym nie miał robionego zabiegu. Zobaczę za 2-3 miesiące i wtedy gdzieś będę w stanie ocenić klinikę tutaj ewidentnie czysta, dobra robota zważywszy na klinikę z serii cena/jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...