free web hit counter Skocz do zawartości
lala

Użytkownik lala i jego urzekająca historia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, w końcu zdecydowałem się na założenie własnego wątku. Spowodowane jest to tym, że jak do tej pory sam narzekałem na brak zdjęć i relacji innych użykowników stosująctych tzw. leki eksperymentalne. O sobie powiem tyle, że obecnie mam 24 lata a moj problem polega na walce z androgennówką na 2 frontach niczym Polska od 17 września 39. Moja wiedza chemiczno-biologiczna jest znikoma na tyle, że można powiedzić, że żadna więc jedeynym moim wkładam w to zacne forum będzie relacja fotograficzno-tekstowa. Obecnie stosuje żel saba jako jedyny składnik kuracji i jak zaznaczałem nie widze żadnej poprawy, co mnie troche martwi zważywszy na fakt, że to leki przeciwzapalne są obecnie na topie i potwierdzone jest ich skuteczne działanie. Wraz z saba żel nabyłem również VPA, które niestety stoi sobie na pólce ponieważ nie zakupiłem jeszcze PG i odpowiedniej wagi. Pierwsze zfdjęcia wrzuce w niedziele ponieważ nie mam obecnie aparatu.

 

Teraz pytanie ode mnie do was- poinstruujcie mnie, jak prostego chłopa na wsi, jak krok po kroku zrobić mieszankę z VPA? Z góry dzięki!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Obecnie stosuje żel saba jako jedyny składnik kuracji i jak zaznaczałem nie widze żadnej poprawy, co mnie troche martwi zważywszy na fakt, że to leki przeciwzapalne są obecnie na topie i potwierdzone jest ich skuteczne działanie.

 

Nie bardzo rozumiem co znaczy "obecnie na topie"? Stan zapalny wynika z faktu, że organizm niejako "dobija" chore mieszki, bo w wyniku procesu miniaturyzacji nie są one już postrzegane jako zdrowa tkanka.

Ale stan zapalny jest reakcją wtórną i nie występuje też u wszystkich, choć u sporej części.

Stosowanie samodzielnie środków przeciwzapalnych nie ma jednak sensu i nie wyleczy łysienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecnie stosuje żel saba jako jedyny składnik kuracji i jak zaznaczałem nie widze żadnej poprawy, co mnie troche martwi zważywszy na fakt, że to leki przeciwzapalne są obecnie na topie i potwierdzone jest ich skuteczne działanie.

 

Nie bardzo rozumiem co znaczy "obecnie na topie"? Stan zapalny wynika z faktu, że organizm niejako "dobija" chore mieszki, bo w wyniku procesu miniaturyzacji nie są one już postrzegane jako zdrowa tkanka.

Ale stan zapalny jest reakcją wtórną i nie występuje też u wszystkich, choć u sporej części.

Stosowanie samodzielnie środków przeciwzapalnych nie ma jednak sensu i nie wyleczy łysienia.

 

To jest tylko założenie, jedno z możliwych wytłumaczeń. Są inne teorie, które należy brać pod uwagę. Tak naprawdę bardzo trudno powiedzieć coś w temacie łysienia z całą pewnością.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...