free web hit counter Skocz do zawartości
Mg128

Wybór kliniki na HT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym prosić o poradę. Jestem zdecydowany na HT i staram się wybrać najbardziej optymalną opcję.

Zastanawiam się pomiędzy Asmed a Skymed, ale jestem w stanie rozważyć każdą opcję. Niestety kasa jest limitem, bo nie stać mnie na przeszczep za 50k.

Co jest obecnie na topie w kwestii cena / jakość?

 

To jest również kontynuacja wątku:

Niestety RU nie zmieniło sytuacji na głowie. Obecnie zostałem tylko przy minoksie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem ze Skymed Polska i byłem bardzo zadowolony. Kontakt w Stambule z oddziałem w Polsce jak i tłumacz na miejscu bardzo na poziomie. Chcesz przeczytaj sobie w historii napisałem szerzej jak to wyglądało. Super kontakt był również jak wróciłem, dzwoniłem kiedy chciałem i zawsze służyli pomocą. Na temat Asmeda się nie wypowiadam bo ich nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z Jack Strong Hair i mogę również polecić. Zaczynajac od kontaktu, przez hotel, klinikę i sam zabieg wszystko na wysokim poziomie. Cena jak na to co oferują wydaje mi się dość niska. Patrząc nawet na opinie osób po zabiegu u nich śmiało można stwierdzić, ze robią dobra robotę :) jak coś to zapraszam również na priv jakbys miał więcej pytań. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na media społecznościowe i doświadczenie to zdecydowanie Skymed. Znajomy był i co prawda efektu końcowego jeszcze nie widać ( 5 miesięcy po zabiegu) ale miał 4600 graftów w tym 800 z brody. Patrząc na jego donor który ścina bardzo krótko nie widać żadnych blizn. Jaki będzie końcowy efekt zobaczymy ale na tę chwile wszystko wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...