free web hit counter Skocz do zawartości
Sojek

Zapełnienie lysego miejsca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem po wypadku mialem bardzo uszkodzona glowe i mam 2 miejsca na glowie w ktorych nie rosną mi włosy za sie to jakos ,,naprawic,, lub zakryc oprócz czapki proszę o pomoc chodze w czapce  a minął rok od wypadku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie są to miejsca. Jeśli boki głowy, to mikropigmentacja + ścinanie ich na krótko. Jeśli góra głowy, to mikropgimentacja, jeśli ścinałbyś się na max kilka mm. Jeśli nosisz dłuższe włosy, to pozostaje tylko przeszczep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są to miejsca z tyłu głowy po srodku i nie wiem jak je zakryc albo zrobic cos aby nie bylo ich az tak widac nie ma lekow czy tylko przeszczep wchodzi w grę ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to źle. Jeśli byłbyś odważny przetestować fryzurę parę mm boki/tył i długa góra, to wystarczyłaby Ci mikropigmentacja.

Z tego co wiem milropigmentacje też mozna robic do dluzszych wlosow, po prostu grubsze i ciemniejsze kropki masz i na pewno zakamuflowaloby to ten ubytek.

 

Droższą opcją byłoby zrobienie przeszczepu włosów, ale w sumie trochę szkoda donoru. Jeśli nie planujesz nigdy poprawiać góry głowy i lini włosów, masz dużo czasu i pieniędzy, to pewnie byłaby to lepsza opcja, choć ja osobiście postawiłbym na mikropigmentacje.

Polecam osobiście Krzysztofa Reczyńskiego ze Scalpmann. Nie jest to żadna reklama, miałem kilka sesji u niego i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikropigmentacja powinna wystarczyć aby zamaskować taki ubytek. Tak jak kolega wyżej polecił Scalpmann, w ich galerii na FB można też zobaczyć efekt zakrywania blizn. W załączonym zdjęciu, jak się dobrze przyjrzysz, to widać przy dłuższych włosach gdzie były wcześniejsze zakropkowane blizny które podlegały zabiegowi. Możesz się umówić na bezpłatną konsultację i specjalista oceni i wyceni taki zabieg zamaskowania blizny. 

213613259_1766878790159451_157127212473804344_n.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się nic innego zrobic tylko ten zabieg ? jakis srodków uzyc to zwikeszenia objetosci wlosów czy cos bez wizyty na stole operacyjnym ? nic innego niz wizyta w klinice i zrobienie tego zabiegu nie pomozę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Sojek napisał:

Nie da się nic innego zrobic tylko ten zabieg ? jakis srodków uzyc to zwikeszenia objetosci wlosów czy cos bez wizyty na stole operacyjnym ? nic innego niz wizyta w klinice i zrobienie tego zabiegu nie pomozę?

Może po prostu mikrowłókna? Ale to tylko maskowanie problemu (może okazać się wystarczająco skuteczne), a nie rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad mam wiedziec jaki mam odcien i do czego sluzy ten aplikator i jak to działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie odpuść sobie mikrowłókna! Do końca życia sypanie z lusterkiem, lakierowanie i potem będziesz bał się oprzeć o poduszkę lub by dziewczyna Cię nie dotknęła, bo będzie ślad.

Ten ubytek nie wydaje się aż taki widoczny, możesz go pewnie łatwo zasłonić. Ja polecam Ci mikropigmentacje, nie będzie widać śladu po "bliźnie" po 2-3 sesjach, a po każdej będziesz miał przez 1 dzień lekkie zaczerwienienie, więc nikt nie dowie się, że coś robiłeś. Dodatkowo jest to tańsza opcja, niż przeszczep i nie wyklucza samego przeszczepu w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...