free web hit counter Skocz do zawartości
szaman

Przeszczep w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

Chciałem się z wszystkimi przywitać i podziękować za Waszą pracę i wiedzę, z której mogłem skorzystać. Czytam sobie forum tak od 3 miesięcy i wiele się nauczyłem.

Dobrze, że tu trafiłem, bo miałem korzystać z zabiegu przy użyciu robota artas, a teraz już wiem przynajmniej co to donor. Chciałbym się jakoś odwdzięczyć, dlatego zamierzam przesłać tu zdjęcia przed i po zabiegu.

Ważąc wszystkie za i przeciw zdecydowałem się na zabieg u dr Przybylskiego - przewidywany termin marzec 2022. Po zdjęciach ubytek został oceniony na 2000-2500 graftów.

Na wycieczki do Belgii, Turcji mnie nie stać... Pytanie jeszcze do forumowiczów, czy w Polsce lub krajach ościennych przy granicy są jakieś alternatywy w podobnej cenie (około 2e za graft)?

 

 

IMG_20210429_184136.jpg

IMG_20210429_184141.jpg

IMG_20210429_184249.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Turcji spokojnie możesz zrobić taniej aniżeli w Polsce. Ja robiłem w Turcji z Jack Strong Hair i mogę szczerze polecić. Zabieg z przelotem wychodzi około 10000 zł. 
W Polsce trzeba liczyć graft około 10 zł przy Twoim wychodzi 2500 x 10 zł = 25000 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za granicą zachwalają Dr Bicer w tej cenie, ale to już musisz sam zdecydować, czy Ci jej rezultaty odpowiadają. Poniżej dość stara tabelka, ale w miarę aktualna. Same sprawdzone nazwiska, żadnych masówek i Artasów. Sam HDC raczej też nie polecam patrząc po paru ostatnich relacjach na innych forach.

Selection_390.thumb.png.ea60594573536f4871ed196e0a3d0065.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Robiłem w HDC i nie polecam, wysoka cena, średnia gęstość sadzenia.

 

a moglbys zalozyc temat z fotami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi i użytkownikowi read_only za tabelkę. Jest materiał do przemyśleń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.12.2021 o 18:39, dandinho napisał:

 

a moglbys zalozyc temat z fotami ?

Kiedyś wrzucalem, ale usuwalem temat.

Po prostu kiepską gęstość robią. Jakis gosc x lat temu mocno reklamowal tą klinike i wiele osob sie skusilo. Linia wlosow musi miec bardzo dobra gestosc, oni niestety takiej nie potrafia zrobic. Nie ma sensu sie zastanawiac dlaczego i wmawiac, ze jest inaczej. Nie warto tam robic. Jak masz malo kasy to wybierz tansza turecka klinike, ktora zrobi to samo w nizszej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...