free web hit counter Skocz do zawartości
Piotrue

Flutamid zamiast finasterydu?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem rozpocząć kurację finasterydem. Byłem u endokrynologa z wynikami badań. Wszystko w normie, ale w górnej granicy. Powiedział, że mam normalny poziom hormonów i on nie jest za tym, żeby leczyć łysienie wpływając na cały organizm (czyli finasaterydem). Powiedział, żebym spróbował szamponów, które zawierają finasteryd i polecił spectral dnc oraz revita, ale nie ma żadnych informacji, że zawierają one finasteryd. Dodatkowo powiedział, że jak chcę spróbować to wypisał mi receptę na flutamid. W czym flutamid jest lepszy od finasterydu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż ciężko w to uwierzyć... Na początek odradza ci rutynowo stosowany lek w tym celu, którego ewentualnych efektów ubocznych pozbywasz się (prawie zawsze) wraz z odstawieniem i proponuje flutamid o znacznie silniejszym działaniu na organizm, mogącym uszkodzić wątrobę. Szamponów z finasterydem nie skomentuję, chyba że miał na myśli wcierki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej, że to prywatnie i stracone pieniądze. Co do szamponów to mówił, że są ale wyszukiwał przy mnie w internecie i podał te, które wyskakują pierwsze w google. Jak się pytałem czy taki szampon z finasterydem nie wpływa też na cały organizm, to powiedział, że nie, bo to tylko miejscowo. A z tego co czytałem topical finasteryd też jakiś tam wpływ ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przerażające trochę ze specjalista w tej dziedzinie zapisuje i mowi takie rzeczy. To wrecz sie w glowie nie miesci... powinni mu zabraz prawo do wykonywania zawodu bo mogl juz nie jednej osobie zaszkodzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flutamid jest dobry, ale nawet zewnętrzne działa na wątrobę. 

Ru jest lepszy od fluta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ku*wa. Co za konowoł... nie chciał zapisać finasterydu bo pewnie jest już oczytany bredni na forach o łysieniu nt. finasterydu - oby tak dalej to FDA wycofa ten lek z leczenia łysienia... ale zapisał flutamid w formie oralnej.... HA HA HA HA HA.  

 

Ja bym tam chętnie wziął receptę na flutamid, choć wolał bym androcur.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No NIE DO WIARY ku*wa no. Hmmmm Może jednak warto czasami iść do lekarza. Może pójdę po androcur i nie dostanę, ale przepiszą mi abirateron...

A tak dla ciekawostki, to już kiedyś czytałem o lekarzu, który zdrowym ludziom pompował chemię rakową i nie tylko, na maxa, że pacjentom nie tylko wyleciały włosy ale i nawet zęby - oczywiście bezpowrotnie.

Inny zaś miał zrobić liposukcję, a poprzebijał wszystko babie i w efekcie doprowadził do infekcji kałem, że baba w efekcie straciła obie nogi. I to akurat jak pamiętam to nawet w USA było.

 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2022 o 09:01, marcinn12 napisał:

To przerażające trochę ze specjalista w tej dziedzinie zapisuje i mowi takie rzeczy. To wrecz sie w glowie nie miesci... powinni mu zabraz prawo do wykonywania zawodu bo mogl juz nie jednej osobie zaszkodzic.

 

Nie bardziej przerażające niż zmuszanie ludzi do szczepionek na wymyślane zarazy, po których ludzie też zęby tracą, władzę w nogach i lądują na wózkach inwalidzkich, stają się bezpłodni - tutaj przykład szczepionek przeciw AIDS rzuconych swego czasu na Afrykę i też za sprawą Gates'a..., dostają sraczki i gorączki w najlepszym możliwym przypadku....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.12.2021 o 18:35, Piotrue napisał:

Chciałem rozpocząć kurację finasterydem. Byłem u endokrynologa z wynikami badań. Wszystko w normie, ale w górnej granicy. Powiedział, że mam normalny poziom hormonów i on nie jest za tym, żeby leczyć łysienie wpływając na cały organizm (czyli finasaterydem). Powiedział, żebym spróbował szamponów, które zawierają finasteryd i polecił spectral dnc oraz revita, ale nie ma żadnych informacji, że zawierają one finasteryd. Dodatkowo powiedział, że jak chcę spróbować to wypisał mi receptę na flutamid. W czym flutamid jest lepszy od finasterydu?

Mogę Ci załatwić finasteryd. Napisz na priv 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...