free web hit counter Skocz do zawartości
P.S.

Łysienie po nowotworze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ! Aktualnie mam 24 lata, zaczolem lysiec w wieku 18 lat. Kiedy mialem lat 16 zachorowalem na nowotwor a konkretnie guza mozgu, przebylem w ciagu dwoch lat chemioterapie oraz radioterapie. Zauwazaylem ze po chemioterapi moje wlosy zupelnie sie zmienily- nie byly juz geste a dodam ze przed chemioterapia mialem wlosy jak afroamerykanin geste i krecone .. nastepnie przyszla radioterapia i mialem naswiatlane niektore punkty na glowie. Na poczatku wlosy odrosly mi wszedzie lecz w miejscach naswietlania widac bylo ze wlosy juz nie sa tak geste jak wczesniej a z czasem widzialem jak powiekszaja mi sie zakola i zaczolem lysiec na gorze glowy. Do tej pory nie wiele czytalem na temat lysienia i nie jestem w stanie nawet dobrze okreslic mojego typu lysienia. Dodam tylko ze wygadalem jak w typie lysenia androgenowego. Prosze o opinie osob juz doswiadczonych w tym temacie i o jakies sugestie. Poki co myslalem o przeszczepie wlosow choc nie ukrywam ze to bardzo kosztowne dla mnie przedswiewziecie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proces twojego łysienia,który tu opisałeś to typowy schemat łysienia androgenowego czyli tego z którym próbuje walczyć to forum...

A to czy nowotwór lub metody jego leczenia miały wpływ na twoje łysienie to nie mam pojęcia,ale skoro nikt bardziej doświadczony się nie wypowiedział to pewnie nie miało to żadnego znaczenia.. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...