free web hit counter Skocz do zawartości
Matt87

Minoxidil broda.. moja proba:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegos czasu zaczalem stosowac minoxidil na brode dwa razy dziennie 5%, mam wrazenie ze cos tam sie zmienilo..na pewno troche sie pojawilo vellus hair mam nadzieje , ze z czasem zmienia sie na wlosy z pigmentem, bede tu zamieszczal zdjecia co jakis czas aby widziec czy jest jakis progres, mysle ze do kwietnia/maja dam sobie czas i zobacze czy sa jakies realne efekty na plus i wtedy podejme decyzje co dalej, pozniej wstawie zdjecia:) trzeba tez zaznaczyc ze biore dwa razy w tyg avodart na lysinke i 5 razy w tyg smaruje glace RU, dutasteryd na pewno nie pomaga ..zobaczymy czy cos z tego bedzie:)

Edytowane przez Matt87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje najtańszy w płynie czyli alocutan ok 90zl za 3x60ml buteleczki, z suplementów - magnez, Wit V6, cynk , biotyna , Wit d, omega 3, biorę te suplementy tak po prostu..dermarollera brak, kartacza również , myślę że łącznie będzie już ok 3-4tyg stosowania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dutasteryd mocno ogranicza konwersję testosteronu do dht a dht w dużej mierze odpowiada za zarost przy okazji czyniąc nas lysolami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.01.2022 o 12:01, Matt87 napisał:

Sory za wysuszony pychol 🤣 różnie to wygląda w zależności od światła 

IMG_20220102_115937.jpg

IMG_20220102_115916.jpg

Po jakim czasie pierwsze efekty były widoczne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minoxa 15% leje na noc na lepetyne i raczej na pewno nie dam jeszcze dodatkowo takiego stezenia na brode, widze jakis postep na 5% stezeniu, choc ostatnimi czasy zaczalem wcierac minoxa do momentu az polik jest suchy i mam wrazenie ze tak dziala gorzej, tak czy siak minimalny progres nadal jest albo sobie wmawiam heh na dniach dodam jakies zdj pychola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światło trochę przeszkadza ,naprawdę raczej efekt jest gorszy , poprawa względem ostatnich zdjęć jest , ale to raczej minimalna, dodałem nawilżanie w postaci olejku jojoba 

IMG_20220117_161928.jpg

IMG_20220117_161853.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam dalsze postępy z brodą, możesz coś wrzucić jak efekty po dłuższym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam z tym problem niestety minox nie działa .Akurat trafiłem na derme który mówił ze mi to wyleczy dostaje zastrzyki z cortyko w puste placki na brodzie w tych miejscach od zawsze były małe włoski ale nie chciały się przebić 

czekam na efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety kuracje przerwalem pare miesiecy temu, ale moze wroce niedlugo, co to jest cortyko?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...