free web hit counter Skocz do zawartości
Kamil00

Przeszczep włosów Skymed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Jestem 20 dzień po zabiegu przeszczepu włosów. Długo biłem się zmyślą czy wykonać ten zabieg, decyzja padła na Turcje. Zabieg wykonałem w Skymed Wrocław. Poniżej zamieściłem zdjęcia przed i 20 dni po zabiegu. Wyjazd bardzo dobrze zorganizowany. Hotel o bardzo wysokim standardzie, obsługa hotelowa super, wykwintne śniadania. Kierowca dowoził bezpośrednio przed hotel, klinikę oraz lotnisko. Zabieg odbył się na drugi dzień po przylocie. w klinice Estepalace. Na miejscu przywitała mnie Pani Doktor, która kreśliła mi linie oraz otwierała kanały. W klinice schludnie i czysto. Ekipa wykonująca zabieg cały czas w fartuchach lekarskich oraz maseczkach. Zabieg trwał ok. 8h. Na drugi dzień miałem ściągany opatrunek ze strefy dawczej. Otrzymałem leki, witaminy, szampony, poduszkę oraz chustę. Jestem zadowolony z wyjazdu.  Poprawił bym jedynie linie włosa ale zobaczymy jakie będą efekty za jakiś czas, Pani Doktor mówiła że tak będzie ok i naturalnie. Będę dzielił się z wami efektami w odstępach ok. miesięcznych. 

20220105_171547.jpg

20220105_165226.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po 80 dniach od przeszczepu włosów w Skymed moja głowa wygląda jak na załączonych zdjęciach poniżej. Tył ładnie się goi. Stosuje Finasteryd raz dziennie plus Hair Mossi (Biotin+Gineseng+Zing). Po dwóch miesiącach zacząłem uprawiać sport (wydłużyłem ten czas dla pewności :) ) Zdjęcie wykonane są w dużym świetle. 

20220308_221259.jpg

20220308_221214.jpg

Edytowane przez Kamil00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.03.2022 o 22:30, Kamil00 napisał:

Tak mniej więcej po miesiącu

Witaj. Jestem 18 dni po zbiegu i w czasie mycia widzę, że trochę wlosow wypada. Czy u Ciebie po tym czasie było podobnie?

Pozdrawiam i dziekuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2022 o 22:56, Łukasz napisał:

Witaj. Jestem 18 dni po zbiegu i w czasie mycia widzę, że trochę wlosow wypada. Czy u Ciebie po tym czasie było podobnie?

Pozdrawiam i dziekuje:)

Normalne, moga Ci wypasc praktycznie wszystkie przeszczepione wlosy a potem odrosna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2022 o 22:56, Łukasz napisał:

Witaj. Jestem 18 dni po zbiegu i w czasie mycia widzę, że trochę wlosow wypada. Czy u Ciebie po tym czasie było podobnie?

Pozdrawiam i dziekuje:)

Tak, po zabiegu włosy zaczęły wypadać i przerzedzać się w miejscach przeszczepionych. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie Wszystkich Zainteresowanych, jestem cztery miesiące po zabiegu przeszczepu włosów ze ,, Skymed" we Wrocławiu. Poniżej zamieszczam zdjęcia z różnych rzutów. Góra głowy nie była w ogóle skracana. Skracałem jedynie boki oraz tył. Cały czas stosuje Finasteryd oraz Hair Mossi z kliniki. Włosy powolutku odrastają co widać na zdjęciach. Tył głowy praktycznie już się wyrównał i nie widać żadnych śladów ingerencji nawet przy krótkim strzyżeniu. Zauważyłem że włosy nie wypadają co jest zasługą zapewne Finasterydu oraz witamin. Po trzech miesiącach powróciłem do uprawiania sportów ( zalecany był znacznie krótszy termin). 

20220417_003428.jpg

20220417_003436.jpg

20220417_003353.jpg

Edytowane przez Kamil00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obecnie to wygląda? Mogłabyś dodać aktualne zdjęcia? Czy stosowałeś minoxidil, jeśli tak ile tygodni po zabiegu zacząłeś go używać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary jak tam, po 9 miesiącach powinieneś mieć już niezłą czuprynę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...