free web hit counter Skocz do zawartości
sojkaadrian

Lysy tył głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem po roku od wypadku mialem bardzo uszkodzoną głowe mam łyse placki z tylu głowy 2 miejsca 3 na 3 cm gdzie nie rosna mi wlosy tylko przeszczep pomoze ? nie ma nic innego do ratunku jaki bylby koszt takiego zabiegu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy od  poparzenia, raczej tylko przeszczep, bo nie maja Ci tam z czego wyrosnac wlosy, nie ma tam mieszkow, wiec trzeba je przeszczepic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mialem szyta głowe i bardoz uszkodzoną i mam 2 placeki takie i wstydze sie i chodzę w czapce 😕 jaki bylby koszt operacji pewnie strasznie drogo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od kliniki, taniej zrobisz w Turcji, ale jest duzo klinik, ktore moga zepsuc przeszczep. Na tym Forum duzo osob poleca JSH i oni moga Ci juz zrobic przeszczep za 1800 euro. Ja z tych budzetowych klinik bardziej polecilbym Fuecapilar (cena 1euro za graft).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś podobny temat zakładał niedawno, odpowiem to samo. Po kiego grzyba polecacie od razu przeszczep? Jeśli golisz boki głowy na pare mm, to mikropigmentacja w zupelności wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, vaoris napisał:

Ktoś podobny temat zakładał niedawno, odpowiem to samo. Po kiego grzyba polecacie od razu przeszczep? Jeśli golisz boki głowy na pare mm, to mikropigmentacja w zupelności wystarczy.

No jesli golisz na krotko, to mikropigmentacja bedzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikropigmentacja na pewno wyjdzie Cie taniej, tam patrzy się na obszar, który masz mieć zrobiony. Myślę, że w dobrej klinice zmieścisz się w 2000zł w 3 sesjach, może mniej. Oni to przeliczają na czas.

Edytowane przez vaoris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, sojkaadrian napisał:

Kurde to by wystaczylo nie bylo by tych blizn widac ?

 

Przydaloby sie zdjecie. Ogolnie jezeli blizny sa przerosniete to oczywiscie ze bedzie widac. Najpierw nalezaloby sprobowac wyleczyc blizny poprzez terapie laserowe i masci silikonowe jezeli sa one w zlym stanie.

Jezeli natomiast nie masz az tak duzego problemu z lysieniem i masz mocne wlosy z tylu i nie golisz sie na lyso to raczej moim zdaniem mikropigmentacja to zly wybor i lepszy bylby przeszczep o ile bedzie to mozliwe na te obszary.

Jeszcze zapewne mozna by zastanowic sie nad wycieciem tych obszarow skory i zszycie rany bo obszar 3x3cm nie wydaje sie duzy. Zawsze mozna uzyc ekspandera zeby rozciagnac skore i wtedy uzupelnic ten obszar przeszczepionymi wlosami i to chyba byloby najlepsze rozwiazanie. Ogolnie wydaje mi sie ze powinnien wypowiedziec sie w tym temacie dobry chirurg plastyk.

Edytowane przez marcinn12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin dobrze podsumował. Dodam od siebie tyle, że mikropigmentacja nie skreśla późniejszego przeszczepu. Jeśli te blizny są tragiczne, to na na pewno mikropigmentacja cudów nie zdziała. Najlepiej by było jakbyś przesłał zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...