free web hit counter Skocz do zawartości
NobelŁusienia

Moja walka o włosy na razie idzie w dobrym kierunku

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.01.2022 o 00:37, kamdom96pz napisał:

zdajesz sobie sprawe, ze to niekoniecznie hormony są głownym powodem łysienia tylko czesto stany zapalne głowy, długoletnia nieodpowiednia dieta, pielegnacja, stres, choroby... zauwazylem, ze dla wielu ludzi na forum "wskoczenie na duta lub fina" jest lekiem na wszelakie zło.. to tylko dowodzi jak niektóre osoby mają wąski zakres wiedzy i spatrzeni są na jedno i to samo. Autor ŚWIETNIE podszedł do tematu. Bez chemii spowodował zajebisty odrost w 3 miesiące a Ty mu radzisz wskoczyć na duta bo dlugoterminowo to nie przejdzie... :D
Stary, pogratuluj autorowi efektu i a nawet podziękuj bo pewnie dzieki niemu sie dowiedziałeś, że nie tylko chemią można odzysać włosy

Ja mam wrażenie, że jak ktoś już praktycznie jest łysy to jak wejdzie na minoxa to pierwsze efekty widać gołym okiem bo już gorzej być nie może, a odnośnie tego efektu to jest bez szału. Jakbym miał walczyć o włosy będąc w takiej sytuacji to albo bym ściął na zero i zrobił mikropigmentacje albo bym wjechał na porządną kuracje z blokerem, inaczej to strata czasu, pozatym chyba wolałbym juz ingerować w te hormony niż codziennie robić odżywkę z zapachem czosnku i cebuli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...