free web hit counter Skocz do zawartości
Plkk123

Przeszczep włosów w Jack Strong Hair

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Mam 25 lat i mniej więcej od trzech czekałem aż włosy będą wystarczająco przerzedzone i będzie widać cały obszar łysienia by wykonać zabieg przeszczepu włosów. Po zapoznaniu się z ofertami klinik wybrałem Jack Strong Hair, przyznam że jak na razie to fajny kontakt i nie mam zastrzeżeń a poza tym widziałem tutaj fajne metamorfozy. Czy ktoś może napisać coś więcej o tej klinice, czy robią dobrze a może źle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem ,wczoraj miałem wykonany przeszczep ,jak narazie wydaje się wszystko spoko ,organizacyjnie wszystko dograne na tip top. Wrócę do Pl będę miał więcej czasu to odpowiem na wszystkie pytania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komuś z Was zagęszczali też boki? Jeśli dobrze rozumiem nazywa się to temporal peaks. Co ciekawe od urodzenia je miałem w takim stanie (bardzo rzadkie i ledwo co widoczne). Do tego doszedł na oko NW3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2022 o 04:16, bialy1224 napisał:

Ja właśnie jestem ,wczoraj miałem wykonany przeszczep ,jak narazie wydaje się wszystko spoko ,organizacyjnie wszystko dograne na tip top. Wrócę do Pl będę miał więcej czasu to odpowiem na wszystkie pytania. 

Czyli to Ciebie slyszalem przez sciany gadajacego z innym polakiem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem FUE, DHI podobno szybciej się goi, nie ma etapu robienia kanałów na włosy, włosy są wszczepiane w nowe miejsce równocześnie „tworząc” kanał :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bodzix1809 napisał:

Robiliście FUE czy DHI? Wiecie jakie są różnice poza tym, że można nie obcinać włosów?

Ja tylko napisze ze skorotowo kazdy uzywa takich sformulowan ale to skroty myslowe.

DHI to tez FUE jezeli chodzi o ekstrakcje. Do samego przedrostka FUE powinno dodawac sie sposob implantacji wlosow np sapphire lub wlasnie dhi.

A jezeli chodzi o roznice nie bede sie powtarzac. Tego jego mnostwo w internecie czy na yotube wystraczy zadac sobie trochę trudu i poszukac.

Edytowane przez marcinn12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...