free web hit counter Skocz do zawartości
damnian84

Klinika Przybylski 3060 graftów 03.01.2022

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżam temat 1,5 roku po zabiegu, po takim czasie wciąż mam widoczną delikatnie zasinioną skórę w miejscu sadzenia linii i niestety zaczynam mieć obawy, że nie ma co liczyć na dalszą regenerację i raczej nie ulegnie to już poprawie. Co o tym sądzicie? Czy może u niektórych z Was sytuacja była podobna?

Przy okazji aktualizacja, zdjęcia sprzed chwili, robione jak zazwyczaj z oświetleniem wprost na włosy dla oddania realnej gęstości odrostu.

 

 

20230714_180259.jpg

20230714_181139.jpg

20230714_181157.jpg

20230714_180433.jpg

20230714_180932.jpg

20230714_180756.jpg

20230714_175906.jpg

20230714_175913.jpg

20230714_175922.jpg

20230714_181518.jpg

20230714_181524.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest duża poprawa ale linia faktycznie wygląda średnio. Można by się zastanowić nad dogęszczeniem. Jest też trochę dwójek w linii, dodanie trochę jedynek powinno pomóc. Grafty na domknięciu linii też się trochę odcinają - tutaj też pewnie można było dobrać trochę cieńsze grafty z boków głowy, na szczęście rosną w dobrym kierunku . Zabieg chyba był przed tym jak doktor zaczął używać mikroskopu do weryfikacji graftów, co widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie dysponowali wtedy mikroskopem więc tutaj błąd personelu przy weryfikacji i segregacji graftów. Te kilka dwójek i grubsze jedynki po bokach psują ogólny efekt ponieważ od razu przykuwają uwagę, uwagę przy takich zbliżeniach bo w życiu codziennym nikt tego nie zauważy :) Włosy naturalnie mam bardzo sztywne, układające się jedynie w przód przez co grzywka i tak zakrywa linię, więc ten stan nie jest dla mnie jakimś olbrzymim problemem co nie znaczy że nie będę chciał temu zaradzić przy okazji drugiego zabiegu. Dr Przybylski proponował usunięcie graftów wielowłosowych z linii i dosadzenia w miejscach, które będą tego wymagały dla polepszenia ostatecznego efektu - w okresie jesiennym będę chciał się z nim umówić na konsultację w celu podsumowania efektów pierwszego zabiegu i porozmawiania pod kątem drugiego, ale ostatecznej decyzji co do wyboru kliniki jeszcze nie podjąłem.

W każdym razie moje odczucia przez pół roku od ostatniego wpisu na dzień dzisiejszy się nie zmieniły, jestem zadowolony z zabiegu i go nie żałuję. Decyzję podejmowałem z myślą zamaskowania łysienia i pozbycia się zakoli co udało się osiągnąć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przy okazji wątku w innym temacie wrzucam stan równo na 2 lata po zabiegu. Zakładam, że znajdą się osoby zainteresowane, nieulegające forumowym uprzedzeniom.

2024.thumb.jpg.8c4818c33b7d4fdfac12efe1307d1418.jpg

oświetlenie pokojowe:

20240117_101651-.thumb.jpg.5ae595f0ec393581b0bc2081b552d75f.jpg

zdjęcie pod oknem:

20240117_101606-.jpg

Edytowane przez damnian84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie chce być niemiły, jesteśmy rówieśnikami. Jednak gdybym miał być szczery, to za darmo nie zrobiłbym zabiegu w klinice, w której zrobiłeś sobie przeszczep. Co do efektów, to przemilczę to. Ale fajnie, że pokazujesz swoje efekty. 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest że została osiągnięta ogólna poprawa wyglądu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, kamska napisał:

Kolego, nie chce być niemiły, jesteśmy rówieśnikami. Jednak gdybym miał być szczery, to za darmo nie zrobiłbym zabiegu w klinice, w której zrobiłeś sobie przeszczep. Co do efektów, to przemilczę to. Ale fajnie, że pokazujesz swoje efekty. 

pozdrawiam 

Trzeba być ignorantem, żeby porównywać ze sobą znacząco różniące się przypadki jednocześnie nie szczędząc w pisaniu na forum głupot, z tego co widać chyba tylko dla dowartościowania się samemu przed sobą. Uszanuj innych użytkowników forum i nie zaśmiecaj im wątków ocenami przez pryzmat własnej osoby, z perspektywy ich przypadków problemu z rozległym łysieniem Twój to tylko korekcyjna fanaberia.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, kamska napisał:

Kolego, nie chce być niemiły, jesteśmy rówieśnikami. Jednak gdybym miał być szczery, to za darmo nie zrobiłbym zabiegu w klinice, w której zrobiłeś sobie przeszczep. Co do efektów, to przemilczę to. Ale fajnie, że pokazujesz swoje efekty. 

pozdrawiam 

Chłopak odzyskał linię, elegancko pokrył postępujące gniazdo, gołym okiem nie idzie dostrzec, że miał jakiekolwiek problemy z włosami. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, damnian84 napisał:

Trzeba być ignorantem, żeby porównywać ze sobą znacząco różniące się przypadki jednocześnie nie szczędząc w pisaniu na forum głupot, z tego co widać chyba tylko dla dowartościowania się samemu przed sobą. Uszanuj innych użytkowników forum i nie zaśmiecaj im wątków ocenami przez pryzmat własnej osoby, z perspektywy ich przypadków problemu z rozległym łysieniem Twój to tylko korekcyjna fanaberia.

Interesuje się tematem przeszczepu włosów od ok. 15 lat, gdy stwierdziłem, że chemia i inne nic nie pomogą. Nie porównuję do siebie, nie mam potrzeby się dowartościowywać. Gdybyś nie zauważył, to w ogóle nie angażowałem się w to forum. Pierwszy post założyłem po 13stu miesiącach od mojego zabiegu, bo poczuwałem się w obowiązku to zrobić. 

Jakieś 2-3 lata temu zacząłem bardziej interesować się przeszczepem włosów, w PL widziałem dr Gojdź miał fajne efekty. Jednak po dalszych dywagacjach stwierdziłem, że w PL nie potrafią robić gęstości oraz linii ( także na tym forum panuje takie przekonanie, tam gdzie Ty robiłeś słabo wypada ta klinika w tej kwestii). Krążą też mity, że nie da się zrobić gęstego przodu podczas 1 zabiegu. 

Twoja linia po prostu wydaje mi się nienaturalna i uważam, że można było ją zrobić lepiej. Piszę to nie by Tobie dopiec, tylko po to żeby niezdecydowanie zieloni użytkownicy przeglądający to forum mieli tego świadomość, że może być lepiej. Z tego co się orientuję, to się robi gęsto linie- jest najważniejsza, resztę robi się rzadszą włosy przeszczepia się pod odpowiednim kontem sprawiając wrażenie iluzji, że są gęste. 

To tyle, nie będę już zaglądał do Twojego wątku. 

pozdrawiam 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ad7 napisał:

Chłopak odzyskał linię, elegancko pokrył postępujące gniazdo, gołym okiem nie idzie dostrzec, że miał jakiekolwiek problemy z włosami. 

to prawda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...