free web hit counter Skocz do zawartości
Kamil00

Przeszczep włosów Skymed

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Jestem 40 dzień po zabiegu przeszczepu włosów. Długo biłem się zmyślą czy wykonać ten zabieg, decyzja padła na Turcje. Zabieg wykonałem w Skymed Wrocław. Poniżej zamieściłem zdjęcia przed i 20 dni po zabiegu. Wyjazd bardzo dobrze zorganizowany. Hotel o bardzo wysokim standardzie, obsługa hotelowa super, wykwintne śniadania. Kierowca dowoził bezpośrednio przed hotel, klinikę oraz lotnisko. Zabieg odbył się na drugi dzień po przylocie. w klinice Estepalace. Na miejscu przywitała mnie Pani Doktor, która kreśliła mi linie oraz otwierała kanały. W klinice schludnie i czysto. Ekipa wykonująca zabieg cały czas w fartuchach lekarskich oraz maseczkach. Zabieg trwał ok. 8h. Na drugi dzień miałem ściągany opatrunek ze strefy dawczej. Otrzymałem leki, witaminy, szampony, poduszkę oraz chustę. Jestem zadowolony z wyjazdu.  Poprawił bym jedynie linie włosa ale zobaczymy jakie będą efekty za jakiś czas, Pani Doktor mówiła że tak będzie ok i naturalnie. Będę dzielił się z wami efektami w odstępach ok. miesięcznych. Ostatnie zdjęcia wykonane 40 dni po zabiegu, widać że już rozpoczął się proces wypadania.

20220105_171547.thumb.jpg.118043654096c361a792edee68a16d96.jpg

20220105_165226.thumb.jpg.f735ba4ae83293ac820384e6a5f00063.jpg

20220125_112705.jpg

20220125_112746 (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linia włosa wydaje się być narysowana prawidłowo patrząc na kształt Twojej głowy i tego jak postępuje u Ciebie łysienie. Fajnie, że najwazniejsze etapy wykonywała Pani Doktor - to duży plus

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.01.2022 o 11:46, Kamil00 napisał:

Witam Wszystkich,

Jestem 40 dzień po zabiegu przeszczepu włosów. Długo biłem się zmyślą czy wykonać ten zabieg, decyzja padła na Turcje. Zabieg wykonałem w Skymed Wrocław.

 

Trochę nieprecyzyjna jest twoja wypowiedz i nie do końca rozumiem.

Twój zabieg miał miejsce w końcu w Turcji, czy we Wrocławiu?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.01.2022 o 18:42, Rafson95 napisał:

Spory obszar, ile graftów poszło?

4000 graftów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.01.2022 o 20:19, Aisop napisał:
 

Trochę nieprecyzyjna jest twoja wypowiedz i nie do końca rozumiem.

Twój zabieg miał miejsce w końcu w Turcji, czy we Wrocławiu?

Zabieg miał miejsce w Turcji, natomiast firma która zajmuję się organizacją przeszczepu to Skymed z Wrocławia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 80 dniach od przeszczepu włosów w Skymed moja głowa wygląda jak na załączonych zdjęciach poniżej. Tył ładnie się goi. Stosuje Finasteryd raz dziennie plus Hair Mossi (Biotin+Gineseng+Zing). Po dwóch miesiącach zacząłem uprawiać sport (wydłużyłem ten czas dla pewności :) ).  Zdjęcie wykonane są w dużym świetle. Generalnie może na zdjęciu nie widać ale pojawia się coraz więcej włosków.

20220308_221259.jpg

20220308_221214.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobny stan włosów na głowie do mojego, przed przeszczepem oczywiście.

Ile masz lat, jeśli można spytać?

Czubek też masz trochę przerzedzony. Od kiedy bierzesz finasteryd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2022 o 12:02, Pawel1989 napisał:

Bardzo podobny stan włosów na głowie do mojego, przed przeszczepem oczywiście.

Ile masz lat, jeśli można spytać?

Czubek też masz trochę przerzedzony. Od kiedy bierzesz finasteryd?

27 lat, Finasteryd biorę już czwarty miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ponownie Wszystkich Zainteresowanych, jestem cztery miesiące po zabiegu przeszczepu włosów ze ,, Skymed" we Wrocławiu. Poniżej zamieszczam zdjęcia z różnych rzutów. Góra głowy nie była w ogóle skracana. Skracałem jedynie boki oraz tył. Cały czas stosuje Finasteryd oraz Hair Mossi z kliniki. Włosy powolutku odrastają co widać na zdjęciach. Tył głowy praktycznie już się wyrównał i nie widać żadnych śladów ingerencji nawet przy krótkim strzyżeniu. Zauważyłem że włosy nie wypadają co jest zasługą zapewne Finasterydu oraz witamin. Po trzech miesiącach powróciłem do uprawiania sportów ( zalecany był znacznie krótszy termin).

20220417_003428.jpg

20220417_003436.jpg

20220417_003353.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2022 o 18:51, Kamil00 napisał:

Witam Ponownie Wszystkich Zainteresowanych, jestem cztery miesiące po zabiegu przeszczepu włosów ze ,, Skymed" we Wrocławiu. Poniżej zamieszczam zdjęcia z różnych rzutów. Góra głowy nie była w ogóle skracana. Skracałem jedynie boki oraz tył. Cały czas stosuje Finasteryd oraz Hair Mossi z kliniki. Włosy powolutku odrastają co widać na zdjęciach. Tył głowy praktycznie już się wyrównał i nie widać żadnych śladów ingerencji nawet przy krótkim strzyżeniu. Zauważyłem że włosy nie wypadają co jest zasługą zapewne Finasterydu oraz witamin. Po trzech miesiącach powróciłem do uprawiania sportów ( zalecany był znacznie krótszy termin).

20220417_003428.jpg

20220417_003436.jpg

20220417_003353.jpg

Wszystko idzie w dobrą strone, po tym czasie miałem bardzo podobne rezultaty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po około miesiącu ponownie dziele się z wami rezultatami. Jest to 155 dzień od wykonania zabiegu przez Skymed. Uważam  że w tym miesiącu nastąpił największy progres. Zdjęcia jak zawsze wykonywane ze światłem. Góra głowy cały czas nie skracana. Do końca stosowania Finasterydu został mi ponad miesiąc. 

20220528_150024.jpg

20220528_150058.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kamil00 napisał:

Po około miesiącu ponownie dziele się z wami rezultatami. Jest to 155 dzień od wykonania zabiegu przez Skymed. Uważam  że w tym miesiącu nastąpił największy progres. Zdjęcia jak zawsze wykonywane ze światłem. Góra głowy cały czas nie skracana. Do końca stosowania Finasterydu został mi ponad miesiąc. 

20220528_150024.jpg

20220528_150058.jpg

Rezygnujesz później z finasterydu czy będziesz kontynuował? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Masz może jakieś zdjęcie z dnia zabiegu czyli dokładnie w jakim miejscu grafty były posadzone (jak gęsto je sadzili)?

2. W dniu ściągnięcia opatrunku jakie medykamenty otrzymałeś? Pytam by wiedzieć ile trzeba ze sobą brać buteleczek po 100ml na przelanie szamponów itd.

3. Po ściągnięciu opatrunku na tył głowy dostałeś jakąś opaskę ala ninja czy też bandaż na głowie choćby po operacji nastawiania czaszki?

4. Po przylocie do domu miałeś zalecenia by przez x dni psikać co godzinę solą fizjologiczną na strefę biorczą czy nie dali takiego zalecenia? Jeśli dali to rozumiem, że zakup we własnym zakresie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.05.2022 o 21:20, mario777 napisał:

1. Masz może jakieś zdjęcie z dnia zabiegu czyli dokładnie w jakim miejscu grafty były posadzone (jak gęsto je sadzili)?

2. W dniu ściągnięcia opatrunku jakie medykamenty otrzymałeś? Pytam by wiedzieć ile trzeba ze sobą brać buteleczek po 100ml na przelanie szamponów itd.

3. Po ściągnięciu opatrunku na tył głowy dostałeś jakąś opaskę ala ninja czy też bandaż na głowie choćby po operacji nastawiania czaszki?

4. Po przylocie do domu miałeś zalecenia by przez x dni psikać co godzinę solą fizjologiczną na strefę biorczą czy nie dali takiego zalecenia? Jeśli dali to rozumiem, że zakup we własnym zakresie?

20211215_222149.thumb.jpg.69e85667839b508c0175e1aee51a7ec1.jpg

2. Otrzymałem szampon oraz specjalny krem, który stosuje się przez 2 tygodnie na strupki. Ja brałem bagaż rejestrowany.

3. Po ściągnięciu opatrunku dostajesz opatrunek na tył głowy, opaski na czoło nie ma. 

4. Wszystkie potrzebne kosmetyki u nich dostajesz, jak również tabletki i witaminy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po około pół-roku głowa prezentuję się następująco:

 

20220627_191049.jpg

Edytowane przez Kamil00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mija siedem i pół miesiąca od daty wykonania zabiegu. Ponownie dzielę się z wami fotkami. Włosy urosły  (letni klimat sprzyja ;) ). Minimalnie była podcinana góra. W miejscach zakoli gdzie był wykonywany zabieg widać że włosy są jeszcze przerzedzone w porównaniu do pozostałej części głowy. Na chwilę obecną przestałem brać finasteryd z uwagi na zalecaną przerwę, dalej stosuję witaminy. Za jakiś czas zrobię Wam porównanie jak wyglądała głowa przed i po zabiegu.

20220726_230831.thumb.jpg.fdf9cd5de724c8c8373ec39d2fe94ae7.jpg20220726_230913.thumb.jpg.8524733cb277e3742f8a3ed76874490e.jpg

Edytowane przez Kamil00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kamil00 napisał:

Na chwilę obecną przestałem brać finasteryd z uwagi na zalecaną przerwę

 

Kto zalecił taką przerwę i na jakiej podstawie jeżeli można wiedzieć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, looksmatters napisał:

Kto zalecił taką przerwę i na jakiej podstawie jeżeli można wiedzieć? 

Przerwa zalecana aby pacjent mógł szybciej zrobić kolejny przeszczep 😄

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.08.2022 o 19:07, looksmatters napisał:

Kto zalecił taką przerwę i na jakiej podstawie jeżeli można wiedzieć? 

Lekarz, miałem wykupione tabletki finasteryd na pół roku po tym okresie przerwa i znowu powrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać ta pielęgniarka musi się znać bardzo dobrze na otwieraniu kanałów bo w przeciwieństwie np. do Pana DOKTORA Przybylskiego, który ma multum negatywnych opinii w internecie nawet jako ortopeda jakoś mocno nic niezepsuła. Zauważyłem że twoja narracja zawsze jest krytyczna wobec wielu klinik, szczegółnie tych z Turcji. Radzę się skupić na sobie ( Panu Przybylskim) a nie krytykowaniu wszystkich doodkoła bo w ten sposób nic nie osiągniesz. Jedziesz na JSH, Skymed (estepalace) , Aestepool i wiele innych klinik które wiele razy pokazywały też bardzo dobre efekty . Ewidentnie nie o to tu chodzi. Najważniejsze są wyniki, zdjęcia i opinie pacjentów bo to jest klucz do sukcesu. Wnioski każdy może wyciągnąć po pokazywanych rezultatach pracy. Mniej hejtu a więcej uwagi na samym sobie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam był Doktor na miejscu z którym wszystko konsultowałem przed i po zabiegu. A co do Pani (Pielęgniarki :P ) zapewne chodzi Ci o Negihan. Bardzo w porządku, ona otwierała kanały, widać że ma doświadczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...