free web hit counter Skocz do zawartości
Kamil00

Przeszczep włosów Skymed

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.08.2022 o 16:30, darek90 napisał:

Widać ta pielęgniarka musi się znać bardzo dobrze na otwieraniu kanałów bo w przeciwieństwie np. do Pana DOKTORA Przybylskiego, który ma multum negatywnych opinii w internecie nawet jako ortopeda jakoś mocno nic niezepsuła. Zauważyłem że twoja narracja zawsze jest krytyczna wobec wielu klinik, szczegółnie tych z Turcji. Radzę się skupić na sobie ( Panu Przybylskim) a nie krytykowaniu wszystkich doodkoła bo w ten sposób nic nie osiągniesz. Jedziesz na JSH, Skymed (estepalace) , Aestepool i wiele innych klinik które wiele razy pokazywały też bardzo dobre efekty . Ewidentnie nie o to tu chodzi. Najważniejsze są wyniki, zdjęcia i opinie pacjentów bo to jest klucz do sukcesu. Wnioski każdy może wyciągnąć po pokazywanych rezultatach pracy. Mniej hejtu a więcej uwagi na samym sobie.

Nie jestem Doktorem i nie jestem powiązany z żadną kliniką, obrzucanie błotem Doktora Przybylskiego na takiej podstawie świadczy tylko o autorze wypowiedzi. Wyjaśniam tylko kłamstwo jakie stało się standardem na tym forum. Moim celem też jest uświadomienie czym jest dobra klinika i dobry przeszczep. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ! Dokładnie 3dni temu mineło 9 miesięcy od zabiegu wykonanego przez ,, Skymed". Tył głowy zagoił się rewelacyjnie. Przy tak krótkim strzyżeniu jak prezentują zdjęcia praktyczni e nie widać śladów ingerencji. Przód wygląda super. Górę miałem skracaną raz nożyczkami. Polecam każdemu kto się jeszcze waha. 

20220910_124645.jpg

20220917_220205.jpg

20220917_220307.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donor super, u mnie po dwóch zabiegach po 1500 czyli po 3000 widać było więcej białych punktów niż u ciebie. Odrost góry dyskusyjny bo tak gdzie poszły graft w głąb głowy gdzie miałeś naturalne to jest ładnie natomiast tam gdzie były łyse zakola to przy świetle prześwity są. Nasuwa się zasadnicze pytanie czyli dobrze dobrano grafty [grube wielowłosowe, pojedyncze] bo to, że technik dobrze pobiera, być może nie marnotrawi i sadzi równomiernie to ok ale czy dobrze dobiera pod względem układania gęstości? Efekt oczywiście jest super i lepiej mieć tak niż łyse zakola tym bardziej, że ~15 tyś zł to jest mała cena jak na efekt który można u nich uzyskać. Pytanie jakie są twoje odczucia w zestawieniu z oczekiwaniami? Według mnie po ostatnich relacjach [ostatnie 2 lata] to widać, że jest to wybór kliniki cena jakość podważająca sensowność wykonywania zabiegów w Polsce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt wizualny jest dobry i najważniejsze, że jesteś zadowolony.

Oceniając obiektywnie, gęstość z przodu jest poprawna, ale masz też trochę szczęścia.

Masz sztywne, lekko falowane włosy, które z przodu dobrze się układają, dając wrażenie dodatkowej objętości.

Ciekawi mnie, jak wyglądałaby fryzura uczesana na mokro do tyłu.

Edytowane przez feegloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.09.2022 o 01:11, feegloo napisał:

Efekt wizualny jest dobry i najważniejsze, że jesteś zadowolony.

Oceniając obiektywnie, gęstość z przodu jest poprawna, ale masz też trochę szczęścia.

Masz sztywne, lekko falowane włosy, które z przodu dobrze się układają, dając wrażenie dodatkowej objętości.

Ciekawi mnie, jak wyglądałaby fryzura uczesana na mokro do tyłu.

Powiem Ci że na mokro fryzura wygląda jeszcze lepiej, ale zrobię takie zdjęcie z włosami zaczesanymi do tyłu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.09.2022 o 18:26, arkadiusz098 napisał:

ile miałeś graftów pobranych ??

4300 graftów mam na zaświadczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podniesiesz linię włosów do góry? Zobaczymy jak to wygląda od wewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !,

Zgodnie z obietnicą wysyłam wam efekty po 10 miesiącach. Zdjęcia obrazują stan przed zabiegiem oraz po. Zabieg realizowany ze Skymed Wrocław.

 

Przed po..jpg

Przed po4.jpg

Przed po3.jpg

Przed po5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...