free web hit counter Skocz do zawartości
Karmel88

Loxon - przeszczep

Rekomendowane odpowiedzi

Ja odstawiłem z półtora miesiąca przed i nie wracam do niego, może pierwsze dwa lata coś pomagał potem aby wysuszal włosy i skórę jak tak pomyśle, jak odstawiłem przed przeszczepem to trochę włosów poleciało a wiedziałem że jakiś czas po przeszczepie nie będzie można używać żadnej wcierki więc wolałem mieć fazę wypadania po odstawieniu przed zabiegiem niż po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem tego samego zdania aby lepiej może odstawić i to co ma wypaść niech wypadnie i przynajmniej będzie wiadomo gdzie przeszczepić nowe włosy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem ,ale na pół roku przed przeszczepem odstawiłem ,moim zdaniem lepiej nie przyzwyczajać skóry głowy do żadnych wcierek ,poza tym szkoda wydawać pieniądze na loxon 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie lekarz od przeszczepu nie zalecał minoxa. No i życie mi pokazało że może dwa pierwsze lata coś dawał a potem więcej szkody niż pozytku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, torcik napisał:

U mnie lekarz od przeszczepu nie zalecał minoxa. No i życie mi pokazało że może dwa pierwsze lata coś dawał a potem więcej szkody niż pozytku

Nie ma sensu brać go po przeszczepie , nie będziesz go używał wiecznie a skutki odstawienia mogą być niekorzystne.Polecam po przeszczepie brać biotynę ,w moim przypadku fajnie stymulowała wzrost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja minoxodil 10 lat , sam nie wiem na ile pomógł  po prostu psikam zawsze wieczorem i wcieram , teraz jestem przed przeszczepem to odstawiłem a po nim to zobaczę … ten pomysł z biotyną mi się podoba . Brałeś po czy już zacząłeś przed przeszczepem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak myśle aby biotynę już teraz bo przecież efekty po stosowaniu biotyny pewnie są po paru miesiącach . Jaką stosujesz w jakiej dawce ? Lek czy suplement ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepsza bioryna lek ? Jest nawet w wysokiej dawce 10 mg - wiesz suplementy to czasami cukier puder w ładnym opakowaniu … 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...