free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

KB Sol fajnie się sprawdzał. Ja z dnia na dzień utraciłem źródło jak zniknął Ziom. Przydałaby się jakaś polska produkcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pamiętam, że interesowałem się tematem kiedy polski sklep przestał funkcjonować, ale był problem z pozyskaniem tych substancji BASF... Próbowałem je zastąpić olejem rycynowym i arganowym, ale był problem z rozpuszczalnością, mieszanina zmieniła kolor na biały, więc chyba cos poszło nie tak. Od tego czasu stosowałem 70ETH/ 30 DW. Ostatnio przyeksperymentowałem z 70ETH/ 30 PG, ale zostawia dość długo tłusty film na skórze. 

Udało Ci się znaleźć źródło tych substancji?

Z ciekawości, widzę, że od 2012 lecisz na RU, jak sytuacja? jakieś przemyślenia?

Pamiętam Cię jeszcze ze starego forum, ja RU + Saba(z przerwami) od 2016.

EDIT. jeszcze dopytam, skąd się zaopatrujesz aktualnie?

Edytowane przez edward123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ☺️

Chciałbym poinformować że w ciągu około tygodnia będę posiadał u siebie w ofercie KB solution oraz RU w KB solution. Składniki do KB prosto z Sigmy 😎


Mam dostępne RU58841/ FIN topical

t.me/haircarepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...