free web hit counter Skocz do zawartości
kiniaminia

Przeszczep włosów - nowy gabinet w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.07.2022 o 17:35, Antydonor napisał:

Kiniuminiu.obligatoryjnie to wy sobie wykupcie pożądne ubezpieczenie od trwałego uszkodzenia ciała pacjenta , ponieważ niewątpliwie zakończy się ten cyrk pozwem zbiorowym.pozdrawiam

Zapraszamy, Kazimierza Wóycickiego 4, 01-938 Warszawa. Klinika Promedion. Zabieg 16tys zł z racji tego, że jestesmy tylko dwie do implanotwania to oraniczamy zabiegi do max 3000 graftów. Więcej info na stronie www.klinikapromedion.pl

Pozdrawiamy z całym zespołem  😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja zadam takie pytanie : Jakie włosy i skąd sadzicie na linię włosów, ile rzędów? 

Czy robicie skronia i jeżeli tak, to jakie wlosy i skąd sadzicie na linie skroni, ile rzędów?

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, looksmatters napisał:

To ja zadam takie pytanie : Jakie włosy i skąd sadzicie na linię włosów, ile rzędów? 

Czy robicie skronia i jeżeli tak, to jakie wlosy i skąd sadzicie na linie skroni, ile rzędów?

Odsyłam do lektury na temat HT autorstwa dr Bisangi. Ponieważ nas szkolił, więc robimy tak samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2022 o 16:38, looksmatters napisał:

To ja zadam takie pytanie : Jakie włosy i skąd sadzicie na linię włosów, ile rzędów? 

Czy robicie skronia i jeżeli tak, to jakie wlosy i skąd sadzicie na linie skroni, ile rzędów?

 

7 godzin temu, kiniaminia napisał:

Odsyłam do lektury na temat HT autorstwa dr Bisangi. Ponieważ nas szkolił, więc robimy tak samo. 

 

6 godzin temu, looksmatters napisał:

Poważna klinika xDDD

 

@looksmatters

Odpowiedź przedstawiciela kliniki na odpowiednim poziomie w zestawieniu z uprzednio zadanym pytaniem. Jak chcesz komuś przyłożyć to kij zawsze się znajdzie więc jeśli na pytanie czy robicie skronie padło by że nie to haha jesteście daremni, jeśli tak to haha na pewno ściągnęliście to światowego eksperta bo to potrafi robić tylko garstka ludzi na świecie a wy macie zerowe doświadczenie i niską cenę. Teraz widzisz jak wygląda twoje pytanie i dlaczego dostałeś taką odpowiedź?

@kiniaminia

No nic, pozostaje życzyć powodzenia. To że na inne zabiegi medycyny estetycznej zapewne chętnych mieć będziecie tak operacje twarzy jeśli chodzi o kobiety i włosów jeśli chodzi o facetów tylko dobrymi efektami będziecie w stanie przekonać do siebie następnych klientów. Jeśli zabieg jest wykonywane fue do 3k graftów to jest pierwszy krok do tego by zabieg mógł być dobry, pozostaje tylko pytanie czy za te 3k graftow będziecie robić tylko zakola czy całą głowę bo jeśli to drugie to wiadomo, że opinie klientów którzy myśleli że tym pokryją cały łeb będą negatywne a jak tylko zakola to trudniej będzie zacząć "biznes".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to są rzeczowe pytania. Jakie włosy idą na linię włosów to bardzo ważna kwestia. Skoro klinika nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, wiec domniemywa się, że efekty przeszczepu będą kiepskie. Każdy inteligentny człowiek sobie może poczytać teraz tę odpowiedź oficjalnego przedstawiciela kliniki i ma próbkę tego jak będzie traktowany jako klient.

A ty mario weź wyluzuj, bo skaczesz za mną między wątkami i próbujesz mnie kontrować z miernym skutkiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki staż mają technicy, czy nacięcia pod implantacje wykonuje lekarz? Macie jakies zdjęcia pacjentow z wczesniejszych zabiegow?

Edytowane przez dxd017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak temat rozwinie się dalej. Kto konkretnie robi te przeszczepy? Brak jakichkolwiek informacji na stronie. 

W jaki sposób jesteście w stanie udokumentować staż u dr. Bisangi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2022 o 12:18, kiniaminia napisał:

Zapraszamy, Kazimierza Wóycickiego 4, 01-938 Warszawa. Klinika Promedion. Zabieg 16tys zł z racji tego, że jestesmy tylko dwie do implanotwania to oraniczamy zabiegi do max 3000 graftów. Więcej info na stronie www.klinikapromedion.pl

Pozdrawiamy z całym zespołem  😊

Na podanej stronie wskazany jest dr. Sandelewski. Znany już na tym forum "specjalista" od przeszczepów FUE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.07.2022 o 19:08, mario777 napisał:

 

 

 

@looksmatters

Odpowiedź przedstawiciela kliniki na odpowiednim poziomie w zestawieniu z uprzednio zadanym pytaniem. Jak chcesz komuś przyłożyć to kij zawsze się znajdzie więc jeśli na pytanie czy robicie skronie padło by że nie to haha jesteście daremni, jeśli tak to haha na pewno ściągnęliście to światowego eksperta bo to potrafi robić tylko garstka ludzi na świecie a wy macie zerowe doświadczenie i niską cenę. Teraz widzisz jak wygląda twoje pytanie i dlaczego dostałeś taką odpowiedź?

@kiniaminia

No nic, pozostaje życzyć powodzenia. To że na inne zabiegi medycyny estetycznej zapewne chętnych mieć będziecie tak operacje twarzy jeśli chodzi o kobiety i włosów jeśli chodzi o facetów tylko dobrymi efektami będziecie w stanie przekonać do siebie następnych klientów. Jeśli zabieg jest wykonywane fue do 3k graftów to jest pierwszy krok do tego by zabieg mógł być dobry, pozostaje tylko pytanie czy za te 3k graftow będziecie robić tylko zakola czy całą głowę bo jeśli to drugie to wiadomo, że opinie klientów którzy myśleli że tym pokryją cały łeb będą negatywne a jak tylko zakola to trudniej będzie zacząć "biznes".

@mario777  jestesmy w stanie zrobić na razie max 3000 graftów, ponieważ bedziemy implantować we dwie. Wiec aby zabieg był szybki i włosy przeżyły, nie bedziemy robic wiekszych zabiegów na początku. Tak, przewaznie skronie i korony wchodzą w grę jezeli mówimy o max 3000 graftów. Zobaczymy co z tego wyjdzie, na pewno nie bedziemy konkurencją dla Turcji z wiadomych względów i nie zrobimy zabiegu 5000 graftów za 12tys. Ale działamy, żeby coś na tym polskim rynku ht zmienic. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.07.2022 o 22:15, looksmatters napisał:

Jak dla mnie to są rzeczowe pytania. Jakie włosy idą na linię włosów to bardzo ważna kwestia. Skoro klinika nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, wiec domniemywa się, że efekty przeszczepu będą kiepskie. Każdy inteligentny człowiek sobie może poczytać teraz tę odpowiedź oficjalnego przedstawiciela kliniki i ma próbkę tego jak będzie traktowany jako klient.

A ty mario weź wyluzuj, bo skaczesz za mną między wątkami i próbujesz mnie kontrować z miernym skutkiem. 

Moja odpowiedz jest adekwatna do poziomu zadanego pytania. Pozdrawiam😙

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.07.2022 o 00:59, Sebastian_ napisał:

Na podanej stronie wskazany jest dr. Sandelewski. Znany już na tym forum "specjalista" od przeszczepów FUE.

Odsyłam do lektury i proszę czytać ze zrozumieniem😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kiniaminia napisał:

Odsyłam do lektury i proszę czytać ze zrozumieniem😊

Co mam czytać ze zrozumieniem skoro nie odpowiedziałaś rzeczowo na żadne z zadanych pytań? Pytania są dwa, powtórzę w innych słowach:

1) W jaki sposób jesteście w stanie udokumentować staż kogokolwiek u dr. Bisangi lub doświadczenie nabyte w zagranicznych klinikach? Wskazano osobę z 12-letnim doświadczeniem.

Proszę o odpowiedź tutaj lub PW.

2) Czemu na stronie, którą wskazujesz z zaproszeniem do zabiegów jest wskazany inny lekarz "obeznany w temacie", a we wskazanej Klinice jest tylko jeden od zabiegów FUE.

Proszę o odpowiedź tutaj lub PW.

 

W moim poście absolutnie nie ma żadnych zgryźliwości. Podane są konkretne pytania. Wysłałem również wiadomość prywatną, która nie doczekała się odpowiedzi.

Jeżeli faktycznie jest to zespół z doświadczeniem nabytym u światowej klasy specjalisty, wówczas trzymam kciuki, ale nie razie nie przedstawiono żadnych udokumentowanych dowodów.

 

 

Edytowane przez Sebastian_
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.02.2022 o 13:04, Newlyso napisał:

No tak, ale w jaki sposób to zrobisz ? Polacy nie mają takiego doświadczenia, a nikt specjalnie nie pojedzie za granicę na 12 miesięcy aby wrócić z doświadczeniem i robić przeszczepy :D raczej nie jest to praca marzeń... Jak wyeliminujesz partaczy, dużo ogarniętych ludzi to już dawno przekreślili takie osoby i każdy u nas wie, że w Polsce to nie opcji na zrobienie przeszczepu, oprócz 2-3 klinik, które są bardzo drogie... Jedyna opcja to , że jakaś klinika z Turcji zrobi swój własny oddział u nas, myślę , że to byłby strzał w dziesiątkę, ale pewnie nikt nie chce opuszczać swojego kraju i żyć u nas...

Klinika  Promedion/Warszawa Bielany znacznie obniżyła ceny, by móc konkurować z Turcją, 2500 graftów to koszt 16 000 zł, zabieg przeprowadza technik z 15 letnim doświadczeniem, które zdobył za granicą/ w Belgii. Kontakt do darmowej konsultacji/wyceny wlosy@klinikapromedion.pl+48 221234919

Przeszczep włosów na głowie (duży zabieg od 2500 graftów) od 16 000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...