free web hit counter Skocz do zawartości
igor36

niski testosteron / przeszczep / leczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Co do topical fina

13 godzin temu, igor36 napisał:

hej,

to są moje wyniki po ok 2 miesiacach na clomidzie:

Testosteron (O41) ­1571,00 ng/dl 240,24 — 870,68
Estradiol (E2) 32,22 pg/ml < 40,00

Niestety libido nie poprawiło się.

Ale czuję się lepiej, mam więcej energii. 

A SHBG nie polecial przypadkiem do góry?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, novyon napisał:

Piotr, czy Twój schemat jest uniwersalny? Niby walczyłem z tym łysieniem w kratkę, ale ciągle szukałem grala, bo nie chciałem się pchać w minoxa, finasteryd doustny, dutasterydy, ru, itp. Ciągle się przedzedza, ale szukam właśnie takich postów jak ten, które dają nadzieję, że można to zatrzymać i odwrócić nawet z całkiem dobrym rezultatem. Zamówiłem suple, które tutaj podałeś, bo mam na pewno problem z testo - kilka lat temu miałem 3,66 - dzisiaj pewnie jeszcze gorzej. Michę trzymam zdrowo tak jak napisałeś od tygodnia, do tego chce mikroigłowanie dorzucić 1x tydzień 1,5mm, używam szamponu z Pirokton olaminy  - nie wiem czy jest w nim 1%. W czym dobrze rozpuścić fina - bo mam jeszcze dwa opakowania i w jakim stężeniu (ile tabletek na ile ml) - tak, żeby nie było zjazdu za dużego dht w organizmie, ale żeby pomogło. Mogę coś jeszcze zrobić? Ew. jak zrobić samemu szampon z keto 2%?

Duta i fina najlepiej mieszac z minoxem. Jest masa badać w których potwierdzono ze ten uklad daje formułę 1+1=3. Wrzucilem na ogólne form schematy odnośnie stezenia fina i jega absorbcji systemowej. Ja sie trzymam zasady ze laczna aplikacja nigdy nie moze przekroczyc 1 mg  na dobe ale dla kogos moze to byc 0.5 mg to trzeba wyczuc samemu. Czemu chcesz robic szampon z keto nie lepiej kupic ten polski produkt? jest o wiele lepszy niz oryginal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do duta to kupuje ten

https://minoxidilexpress.com/product/regrowth-labs-d5a/  ma bardzo duze stężenie i mieszam go z

Polarisem NR07  - jedna z lepszych wcierek - dlugo schnie ale 0 podraznien dodatkowo ma dodadki typu plama i kwas, - przy dermapenie jak znalazl od kiedy ja stosuje nigdy nie mialem jakiego stanu zapalnego od nakłuwania.

 Ten dut starcza mi na bardzo bardzo dlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piotr1281 napisał:

Co do topical fina

A SHBG nie polecial przypadkiem do góry?

 

nie sprawdzałem. Lekarz kazał sprawdzić tylko testosteron i estriadol. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, piotr1281 napisał:

Duta i fina najlepiej mieszac z minoxem. Jest masa badać w których potwierdzono ze ten uklad daje formułę 1+1=3. Wrzucilem na ogólne form schematy odnośnie stezenia fina i jega absorbcji systemowej. Ja sie trzymam zasady ze laczna aplikacja nigdy nie moze przekroczyc 1 mg  na dobe ale dla kogos moze to byc 0.5 mg to trzeba wyczuc samemu. Czemu chcesz robic szampon z keto nie lepiej kupic ten polski produkt? jest o wiele lepszy niz oryginal.

O jakim produkcie polskim mówisz? Zwykły nizoral czy ten zoxin med? Czy jakiś inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, igor36 napisał:

nie sprawdzałem. Lekarz kazał sprawdzić tylko testosteron i estriadol. 

Skoro SHBG nie moze przyczepic sie do DHT który caly czas blokujesz a pompujesz testosteron i blokujesz estrogen to moim zdaniem moglo wystrzelic do góry. Jeśli to prawda to moze byc to powód niskiego libido.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, novyon napisał:

O jakim produkcie polskim mówisz? Zwykły nizoral czy ten zoxin med? Czy jakiś inny?

O zoxine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, piotr1281 napisał:

Skoro SHBG nie moze przyczepic sie do DHT który caly czas blokujesz a pompujesz testosteron i blokujesz estrogen to moim zdaniem moglo wystrzelic do góry. Jeśli to prawda to moze byc to powód niskiego libido.

W sensie podwyższone SHBG mogłoby być odpowiedzialne za brak libido ? Czy ta wysoka prolaktyna, zastanawiam się czy zaczynać coś brać na jej zbicie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To były wyniki przed rozpoczęciem leczenia SHBG 26,70 nmol/l 18,30-54,10
I wtedy też brak libido występował. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, piotr1281 napisał:

O zoxine

Jak często byś zalecał go używać? Codziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, igor36 napisał:

To były wyniki przed rozpoczęciem leczenia SHBG 26,70 nmol/l 18,30-54,10
I wtedy też brak libido występował. 

Ja tak gdybam ale bym to sprawdzil. Wysoki testosteron mogl pociagnac za sobą SHBG. Normalnie w takiej sytuacji idzie dht do góry  i raczej shbg by nie polecial ale skoro jest blokowany to globulina  mogla podczepic sie pod tescia. Jezeli tak jest to libido bedzie zawsze niskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, novyon napisał:

Jak często byś zalecał go używać? Codziennie?

Ja uzywam wcierek bez glikolu i uzywam prawie codziennie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.06.2022 o 18:49, piotr1281 napisał:

Skoro SHBG nie moze przyczepic sie do DHT który caly czas blokujesz a pompujesz testosteron i blokujesz estrogen to moim zdaniem moglo wystrzelic do góry. Jeśli to prawda to moze byc to powód niskiego libido.

Byłem u lekarza, przepisał mi Dostinex na zbicie prolaktyny. Po moim zaskoczeniu po kilku dniach erekcja wróciła. Codziennie teraz budzę się z poranną erekcją , która trwa dosyć długo. Niestety nie idzie to w parze z libido. Erekcja jest , libida nadal brak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...