free web hit counter Skocz do zawartości
marcinn12

Topical finasteryd a efekty uboczne

Rekomendowane odpowiedzi

@bodzix1809 dzięki, oczywiście https://www.farmaciaenandorra.com/

ja zamówiłem 2 rzeczy za 94.30€ i miałem wysyłkę za 20€
Ogólnie najpierw zamówienie było na 114.30€ (napisałem żeby wysłali mniejszą ilość) i też wysyłka za 20€, więc tu chyba chodzi o ilość produktów > 1

17 α-estradiol 0.05% Latanoprost 0.005% Dutasterida 0.025% Ginkgo biloba 3% Tretinoína 0.02% TrichoXidil 2.5% trichosol csp 60ml x 59.90€

 Minoxidil 7% trichosol 200ml  34.40€

+ shipping 20€

Total 114.30€

 

@Hr_Junior

 

6n7edqefu3kz.png

Edytowane przez feegloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, czy mozna czyms sie wspomagac przy finasterydzie zewnetrznie zeby zniwelowac skutki uboczne?

W tym momencie mam okropny problem i doswiadczam przedwczesnego wytrysku o ile mozna to tak nazwac i sperma jest jak woda. Narazie nie mam scisku jader jaki byl przy wersji oralnej ale moze to kwestia czasu i jeszcze jako tako palka stoi ale nie jest jakos zbytnio twarda. Jestem rozdarty wewnetrznie - z jednej strony chce miec wlosy a z drugiej pozbywam sie zycia seksualnego. 

Zastanawiam sie czy mozna by jakos zablokowac systemowo finasteryd? Wszakze chodzi tylko o to zeby pozbyc sie tego dht z skalpu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, feegloo napisał:

17 α-estradiol 0.05% Latanoprost 0.005% Dutasterida 0.025% Ginkgo biloba 3% Tretinoína 0.02% TrichoXidil 2.5% trichosol csp 60ml x 59.90€

@feegloo co to za skład? Warto dodać te rzeczy? Ogólnie orientujesz się czy trzeba te wcierki trzymać w lodówce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bodzix1809 musiałbym rozpisać detale na 10 zdań, w skrócie

17 α-estradiol = Alfatrafiol znany jako Pantostin, łagodny bloker DHT (inhibitor 5-a-r) z zerową absorpcją systemową

Latanoprost 0,005% - stymulator (niskie stężenie na próbę, powinno być 0,1%)

Tretynoina - opcjonalny "aktywator" minoxa jak masz słabe efekty (poprawia aktywność enzymatyczną skóry i minox konwertuje do aktywnej formy)

Nie wiem czy w lodówce, raczej nie, dowiem się jak dostanę

Edytowane przez feegloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Alfatradiol

PS ja te leki najpierw testowałem osobo i wiem że mają u mnie sens

nie ma co w ciemno kupować takiego combo bo potem nie wiadomo który lek daje efekty

Edytowane przez feegloo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, feegloo napisał:

@bodzix1809 musiałbym rozpisać detale na 10 zdań, w skrócie

17 α-estradiol = Alfatrafiol znany jako Pantostin, łagodny bloker DHT (inhibitor 5-a-r) z zerową absorpcją systemową

Latanoprost 0,005% - stymulator (niskie stężenie na próbę, powinno być 0,1%)

Tretynoina - opcjonalny "aktywator" minoxa jak masz słabe efekty (poprawia aktywność enzymatyczną skóry i minox konwertuje do aktywnej formy)

Nie wiem czy w lodówce, raczej nie, dowiem się jak dostanę

Dzięki. U mnie działa nawet finasteryd 0,025% (baby hair), więc nie będę kombinować na razie. Minoxa nawet nie biorę pod uwagę, bo trzeba go stosować cały czas, a bloker zawsze można zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.03.2022 o 18:15, marcinn12 napisał:

Mam jeszcze pytanie, czy mozna czyms sie wspomagac przy finasterydzie zewnetrznie zeby zniwelowac skutki uboczne?

W tym momencie mam okropny problem i doswiadczam przedwczesnego wytrysku o ile mozna to tak nazwac i sperma jest jak woda. Narazie nie mam scisku jader jaki byl przy wersji oralnej ale moze to kwestia czasu i jeszcze jako tako palka stoi ale nie jest jakos zbytnio twarda. Jestem rozdarty wewnetrznie - z jednej strony chce miec wlosy a z drugiej pozbywam sie zycia seksualnego. 

Zastanawiam sie czy mozna by jakos zablokowac systemowo finasteryd? Wszakze chodzi tylko o to zeby pozbyc sie tego dht z skalpu?

To co piszesz to typowy skutek uboczny finasterydu - oligospermia. Jak dawno odstawiłeś finasteryd wewnętrznie?  Może  RU lepiej będzie na Ciebie działać. Jeśli się nie boisz igły to są też peptydy TB-500 i Epithalon - poczytaj o nich. Mk-677 jak i HGH też pomogą w jakości i grubości włosa.
Do tego można dorzucić oczywiste i mniej oczywiste rzeczy tj. MSM, Cynk, D3, Biotynę itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.04.2022 o 21:11, gurney napisał:

To co piszesz to typowy skutek uboczny finasterydu - oligospermia. Jak dawno odstawiłeś finasteryd wewnętrznie?  Może  RU lepiej będzie na Ciebie działać. Jeśli się nie boisz igły to są też peptydy TB-500 i Epithalon - poczytaj o nich. Mk-677 jak i HGH też pomogą w jakości i grubości włosa.
Do tego można dorzucić oczywiste i mniej oczywiste rzeczy tj. MSM, Cynk, D3, Biotynę itd...

Obecnie stosuje ru i fina jednocześnie i coś mi tqm chyba pomaga bo mam stabilizacje wlosow ale nie wiem co... bo w sumie zacząłem ru od poczatku roku a fina dołożyłem miesiac pozniej.  Cynk biotyne i d3 oczywiscie brałem w dużych ilościach prze okolo 10 miesiwcy ale teraz odstawiłem i zostałem tylko przy d3 ze względu na zbyt duża ilość farmakologii która przyjmuje po za tymi lekami. 

A co do tych peptydów to slyszalem tyko o tym epithalon ale nie przemawia to do mnie. A igly się nie boję kułem sie tyle lat kilka razy tygodniowo ze mam większe doswiadczenie niz nie jedna pielęgniarka xdd ale tez już w sumie mam dosyc tej walki z wlosami tyle lat ... jestem zmęczony i chyba zaczynam się godzić z tym że taki moj los...

Fina wewnetrznie odstawiłem około 2 lat temu po 4 miesiącach stosowania ponieważ osiągnęłam totalny stan impotencji. Powrót do jako takiej sprawności seksualnej zajął mi z rok czasu.

Edytowane przez marcinn12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2022 o 19:56, marcinn12 napisał:

Witam Panowie,

Jestem okolo 3 tygodnie na finie w stemoxie o stezeniu 0,025% i no ku### nie wierze. Znowu mam problem z zwodem i dojsciem... a sperma to jak woda. Na wersji oralnej przez 3 miesiace brania to bylo nie do opisania pelna impotencja z ktorej sie leczylem na pewno ponad rok czasu ale efekty w wlosach byly...szybki odrost. Postanowilem obecnie sprobowac raz jeszcze ale tym razem zewnetrznie w mega niskim stezeniu jak podaje literatura i jest to samo co w wersji oralnej.

Czy tylko ja jestem taki wybrany czy wy rowniez doswiadczacie takich ubokow w wersji topical? Rozmawialem z lekarzem i oni twierdzi ze skutki uboczne w postaci zaburzen potencji to margines rzedu 1-3% co tez mozna znalezc w necie na temat takich dziwnych zanizonych statystyk. Ja po poprostu w to nie wierze albo tak drastycznie reaguje na ta substancje.

Czy zastapienie tego dutasterydem cos zmieni? Macie doświadczenia praktyczne?

Dodatkowo stosuje 5% ru tez w stemoxie od poczatku stycznia ale nie widze znaczacej poprawy.

Pozdrawiam

A jak Twoja dieta i sen? 

Edytowane przez Plkk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...