free web hit counter Skocz do zawartości
L-87

Stan moich włosów w wieku 35 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Włosy zaczęły mi się widocznie przerzedzać około 9 lat temu. Niecały rok później zacząłem zażywać fina. Początkowo codziennie, jednak ból w jądrach skłonił mnie do zmniejszenia dawki do jednej na tydzień, albo i rzadziej. Co ciekawe, nawet taka dawka sprawiła, że łysienie zatrzymało się, albo przynajmniej znacznie spowolniło, bo nie zauważyłem przez te 9 lat istotnego pogorszenia się stanu włosów. 

Dodam, że jeśli zapomnę o finie na kilka tygodni, zaczyna mnie swędzieć skóra głowy w miejscach atakowanych przez DHT, więc jest to dla mnie jakby naturalna przypominajka, żeby połknąć tabletkę. 

Zastanawiam się nad przeszczepem, tylko nie wiem, czy to już ten moment, czy może warto jednak, żebym spróbował najpierw z minoxem, bo nigdy do tej pory go nie używałem, a wiem, że u niektórych przynosi spektakularne rezultaty. 

Gdybym zdecydował się na przeszczep - jak myślicie, ile graftów byłoby mi obecnie potrzebne? 

Dzięki. 

Mój obecny stan włosów na załączonych zdjęciach. 

IMG_20220310_143146.jpg

IMG_20220310_143213.jpg

IMG_20220310_142539.jpg

IMG_20220310_142748.jpg

Edytowane przez L-87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...