free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum zatem postanowie się podzielić moja Historia Łysienia 👋

Moje problemy z lysieniem zaczęły się dość wcześnie już w szkole średniej z czasem się pogłębiało 😕 Wiadomo do jakiegos czasu wystarczyło te włosy układać na zaczeske tona lakieru i jakoś się to wszystko trzymało kupy chyba że wiatr mocno zawiał to się człowiek musiał plecami odwracać żeby broń boże włosów nie rozwaliło 😂 No ale w wieku 26 lat łysienie zaczęło znacznie postępować i już dość śmiesznie to wyglądało 🙃 skutkowało to zaniżoną samoocena a wiadomo ze jak się dobrze czujemy w swoim ciele to żyje się łatwiej 😊 A no już nie wspomnę że bez włosów wyglądałem fatalnie co i skutkowało samotnością wiadomo o co chodzi ;)

No i w koncu zapadla decyzja żeby poszukać klinki która przeszczepi mi włosy jeżeli chodzi o mnie głównie kierowałem się cenna czyli kierunek wiadomy że Turcja przy wyborze sugerowałem się Polskimi kanałami na YouTube które relacjonowały wyjazdy do takowych klinik akurat się złożyło że pan z jednego kanału był również z tego samego miasta co ja zatem mogłem się przyjrzeć z bliska co ma na głowie 😁

Ilość graftow 3200

Klinika Aestepool

Cel rekonstrukcja lini czołowej, zagęszczenie korony , zagęszczenie środka głowy 

Suplementacja, wcierki, szampon

Szampon Polaris NR02

Alocutan forte Minoxidil 5% + Tropical Finasteride 0.05 na 60ml minoxidil 

Wcierka od Glovis

Biotyna 10mg

Salw Palmetto

Witamina B kompleks

Witamina C 1000mg

Jakie mam odczucia po przeszczepie postaram się wam w skrócie to jakoś opisać

1-3 miesiąc chyba najgorszy moim najlepszym przyjacielem została czapka 😆 okres brzydkiego kaczątka bardzo niewygodny dużo obaw czy coś wyrośnie ogólnie schiza że lipa będzie

4-6 miesiąc myślę że dla mnie najbardziej przełomowy zaobserwowalem największy wzrost włosów plus znacznie sciemnialy zaczęło pojawiać się dużo przyjemnych dla ucha komentarzy 😁

6-10 miesiąc już tylko lepiej wlosy robią się grubsze gestnieja świetnie się układają plus dobre cięcie u barbera daje fajne efekty 

Jeżeli chodzi o strefę biorcza są lekkie blizny prawie niewidoczne 

Podsumowując same zalety większą pewność siebie większe powodzenie u kobiet nawet udało mi się kogoś poznać 😁 sam przeszczep wywołał pozytywną reakcje łańcuchową bardziej na pewno dbam o zdrowie rzuciłem papierosy po 6 latach palenia bo wiadomo ze szkodzą na włosy o czym wcześniej nie miałem pojęcia 😅 Polecam rzucić przed zabiegiem 👏

Wrzucę swoje fotki jak wyglądałem wcześniej jak dzisiaj ☺

IMG_20220316_225149.jpg

Screenshot_2022-03-16-22-53-02-875_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2022-03-16-22-53-11-953_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2022-03-16-22-49-06-546_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2022-03-16-22-48-57-542_com.miui.gallery.jpg

IMG_20220316_225112.jpg

Screenshot_2022-03-16-22-49-21-871_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2022-03-16-22-47-35-643_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2022-03-16-22-54-05-983_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2022-03-16-22-48-45-821_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2022-03-16-23-04-43-300_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jesteś w stanie pokazać zdjęcia przed? Mam 24 lata i sam zastanawiam się nad leczeniem + w ciągu 6 miesięcy na przeszczep. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na pewno ktos uwierzy. Nagle wlecialo dwoch nowych uzytkownikow i onanizuja sie nad jedna i ta sama klinika... eh

Nie twierdzę ze tam robia zle ale ewidetnie reklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli robota jest dobrze zrobiona to dlaczego mam nie wymienić kliniki w moim poście? Jeżeli miałbym źle doświadczenie to też bym o tym wspomniał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten efekt Kacper, może zawdzięczać w dużej mierze swoim podejściem. Rzucił palenie, wdrożał wszystkie wskazówki a efekt jak widać poniżej: 

 

Jeszcze raz gratulujemy efektu , bo to także Twoja zasługa :)

  • Like 1

Konsultant Aestepool Clinic

info@aestepoolclinic.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...