free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam 20 lat od 1.5 roku biorę finasteryd doustnie i mam problem z libido. Zauważyłem kilka zależności którymi chciałbym się podzielić i usłyszeć wasze opinie. 
 

1-4 miesiąc: Fin 1.25 dziennie libido spoko

4–5 miesiąc: zauważyłem pogorszenie libido wiec brałem co 2-3 dzień i to pomogło

5-15 miesiącu: pogorszenie libido przy braniu co 2-3 dzień ale za to zauważyłem ze jak biorę częściej Fin to jest wyższe libido (to możliwe?)

 

15-teraz: w tym samym czasie przestałem się spotykać z dziewczyna i zacząłem brać kreatynę to libido spadło bardzoo. Myślicie ze może to być spowodowane kreatyna? Wczoraj spotkałem  się z nowa dziewczyna i krótka mówić nie mógł mi stanąć a jest dużo ładniejsza niż ta co się spotykałem 3 miesiace temu a wszystko śmigało wtedy.

 

Co polecacie zrobić aby poprawić libido? Zastanawiam się nad topical fin.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tongkat Ali? Nigdy nie słyszałem o tym, zaraz poczytam. 

Zrobiłem sobie tabelkę i zobaczymy co pomoże w długim terminie :D narazie robie przerwe od Fina, słyszałem ze po 3 tyg libido powinno wrócić do normy.

Narazie suplementuje D3, Cynk, Korean ginseng, ashagandha 9% i od srody korzeń maca. 
 

Myslicie ze dobrze czy za dużo? Jakieś badania powinienem zrobić? Jak tak to jakie dokładnie?
 

 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj cynk 25 mg + miedź 2 mg, Horny Goat Weed, Tongkat Ali, Inh AR- któreś z tych powinno pomóc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, super rady. Libido mu spadło przez fina, a wy polecacie tymczasowe rozwiązanie, które może mu nieco podnieść? Jeśli tak na Ciebie działa fin, to nawet jeśli ograniczysz dawkę, libido będzie spadało dalej, może nawet nieodwracalnie. Przeżuć się na RU albo coś innego, a fina odstaw na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile inwazyjna jest wcierka z fina, ale nie widzę sensu stosowania miejscowo fina, gdy można używać RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę cię straszyć, ale z libido po odstawieniu fina jest różnie. 

Niektórym wraca po kilku miechach, niektórym po kilku latach. 

Ja odstawiłem fina w ramach eksperymentu żeby zobaczyć jak podziała to na libido i po 2 miesiącach nie ma praktycznie żadnej zuważalnej  różnicy, ale myślę że to jest kwestia czasu i odpowiednich działań żeby się to poprawiło. 

 

Edytowane przez u__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic się nie dzieje na finie. Na początku miałem lekki zjazd, ale po jakimś czasie wszystko wróciło do normy. Tongkat stosuje w innym celu a przy okazji korzystam z jego innych zbawiennych wpływów. Polecam też cynk w dużej dawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Hr_Junior napisał:

U mnie nic się nie dzieje na finie. Na początku miałem lekki zjazd, ale po jakimś czasie wszystko wróciło do normy. Tongkat stosuje w innym celu a przy okazji korzystam z jego innych zbawiennych wpływów. Polecam też cynk w dużej dawce.

Jaki cynk i tongkat ali dokładnie bierzesz? Jest tego mnóstwo i szukam czegoś sprawdzonego. Wszędzie polecają Apollo's Hegemony - Eurycoma Longjack i też nad tym się zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test boostery najlepiej kupować standaryzowane na jak największą dawkę składników aktywnych. Często masz napisane ile min % masz saponin albo innych tego typu rzeczy. Porównaj dostępne opcje na allegro i kup najlepszą. Zazwyczaj czuć działanie po kilku dniach do tygodnia.

Poza Tongkat Ali, maca root, tribulus, fenugreek, rhiodola rosea, l-dopa, yohimbine hcl(to ostatnie szczegolnie dobre na diecie wysokotłuszczowej, bardzo zauważalny efekt).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.04.2022 o 11:24, Hairnotic napisał:

Jaki cynk i tongkat ali dokładnie bierzesz? Jest tego mnóstwo i szukam czegoś sprawdzonego. Wszędzie polecają Apollo's Hegemony - Eurycoma Longjack i też nad tym się zastanawiam.

Cynk od NowFoods a tongkat od NaturaBio. Brałem też od Apollo I jest okej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbadaj hormony - jak zawsze do znudzenia - dawka z kosmosu 1,25? kto to zapisal. Nie wrzuciels zdjec nie wiemy z czym sie borykasz jakie inne srodki stosujesz.

Typowe objawy nieskiego testosteronu. Klasyk - 20 lat tesc powinien byc pod sufit i jezeli lysiejesz to dht raczej w górnej granicy i wtedy fin raczej nie powinien szkodzic. Ale bez badan mozemy sobie gdybac

Edytowane przez piotr1281

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Poza tym padles ofiara typowego odkladania systemowego - poczatkowo ok - tesc podszedl do góry bo zablokowales dht pozniej nastapil spadek lek sie odkładal i pojawily sie uboki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbadaj prolaktyne i spróbuj obniżyć. Prolaktyna w dolnej normie i powinien śmigac jak ta lala :)) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powrót do libido to w 90% kwestia czasu. Z wcierek wychodzi się o wiele szybciej niz z tabsów przy których nasycenie tkanek jest o wiele większe. Co do topcal fina to trzeba tak rozkładać dawkę żeby zawsze byl to max 1 mg na całą aplikację dziennie. Jeżeli  np przy długich włosach używasz  4 mil wcierk 2 x dziennie to ilosc fina w jednym mil powinno wynosić max 0.25 gr czyli procentowo 0.025 % albo na 60 mil dajesz 12.5 mg fina. Ja stosuję tą metodę przy ducie zawsze max 1 mg na dzien i efekty mam bardzo dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piotr1281 napisał:

Powrót do libido to w 90% kwestia czasu. Z wcierek wychodzi się o wiele szybciej niz z tabsów przy których nasycenie tkanek jest o wiele większe. Co do topcal fina to trzeba tak rozkładać dawkę żeby zawsze byl to max 1 mg na całą aplikację dziennie. Jeżeli  np przy długich włosach używasz  4 mil wcierk 2 x dziennie to ilosc fina w jednym mil powinno wynosić max 0.25 gr czyli procentowo 0.025 % albo na 60 mil dajesz 12.5 mg fina. Ja stosuję tą metodę przy ducie zawsze max 1 mg na dzien i efekty mam bardzo dobre

Jak walisz duta 1x dziennie, to poszedł Ci systemowo? Sam wskakuje teraz na 0.025, ale to myślałem rzadziej ten łeb smarować, a tutaj widzę, że codziennie nakładasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.05.2022 o 21:14, kiniaminia napisał:

Zbadaj prolaktyne i spróbuj obniżyć. Prolaktyna w dolnej normie i powinien śmigac jak ta lala :)) 

jak się obniża prolaktynę ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, NESTY napisał:

Jak walisz duta 1x dziennie, to poszedł Ci systemowo? Sam wskakuje teraz na 0.025, ale to myślałem rzadziej ten łeb smarować, a tutaj widzę, że codziennie nakładasz.

Na pewno , ale jakims trafem moj organizm jakos to obszedl. Jeynym ubokiem byla mala ilos nasienia ale to przeszlo z czasem i teraz jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, arkadiusz098 napisał:

jak się obniża prolaktynę ??

Piasalem - Ashwaganda i vit D albo E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...