free web hit counter Skocz do zawartości
bodzix1809

Jack Strong Hair 12/04 5800 graftów z temporal peaks

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, arkadiusz098 napisał:

Hej, tam w jack strong już na wizycie przed zabiegiem oni badali ci włosy na donorze gdzie jest minaturyzycaja czy coś i robili wywiad jak to wygląda u ojca i dziadków z łysieniem ?? Bo mam zabieg na wrzesień i boje się czy czasem za wysoko np. by nie pobrali

Hej, żadnego wywiadu i badania. Napiszę tak jeśli masz więcej kasy i chcesz bardzo dobry całkiem naturalny efekt to leć do Eugenix. Jeśli nie masz kasy i masz duży ubytek włosów to JSH jest spoko, ale nie rób temporali. Ja gdybym cofnął czas to bym poleciał do Eugenix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki w miarę gęsty nw4 i bardzo mocny gęsty donor  więc chyba nawet w przeciętnej klinice będzie dobry efekt po , a co się stało u cb z temporali ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, arkadiusz098 napisał:

mam taki w miarę gęsty nw4 i bardzo mocny gęsty donor  więc chyba nawet w przeciętnej klinice będzie dobry efekt po , a co się stało u cb z temporali ? 

Przyjrzyj się zdjęciom, które wstawiłem ostatnio. Część włosów zagina się na zewnątrz, a nie wewnątrz tak jak powinna. Być może to się unormuje. Kto wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic życzę ci szczęścia, po 7 miesiącach można stwierdzić czy idzie w dobrą stronę, zdawaj relacje co miesiąc jak możesz pozdro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az 5800 na zakola? A co z koroną w przyszłosci, mówili że zostaną jakieś grafty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, arkadiusz098 napisał:

mam jeszcze pytanie oni ci tam sprawdzali np, żeby na linię włosów poszły cebulki jedno włosowe ? 

Nie. Mam normalnie grafty wielowłosowe. Za taką ceną są przeszczepy ilościowe, a nie jakościowe. Za późno dowiedziałem się Eugenix. Zrobiłem błąd czytając tylko to forum. Być może kiedyś zrobię jakieś poprawki typu linii włosów i temporali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, dxd017 napisał:

az 5800 na zakola? A co z koroną w przyszłosci, mówili że zostaną jakieś grafty?

Zakola plus temporal peaks. Nic nie mówili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bodzix1809 napisał:

Nie. Mam normalnie grafty wielowłosowe. Za taką ceną są przeszczepy ilościowe, a nie jakościowe. Za późno dowiedziałem się Eugenix. Zrobiłem błąd czytając tylko to forum. Być może kiedyś zrobię jakieś poprawki typu linii włosów i temporali

wyjazd do Indii to jednak za wielka wyprawa dla mnie, zaryzykuje może to nie będzie źle wyglądać , niektórzy tu mieli całkiem fajne odrosty po paru miesiącach w jack strong

Edytowane przez arkadiusz098

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, arkadiusz098 napisał:

wyjazd do Indii to jednak za wielka wyprawa dla mnie, zaryzykuje może to nie będzie źle wyglądać , niektórzy tu mieli całkiem fajne odrosty po paru miesiącach w jack strong

To co wygląda ładnie na zdjęciach nie wygląda tak dobrze w rzeczywistości. Jeśli chcesz zrobić ilościowo i nie obchodzi Ciebie kąt włosów czy też odpowiednie cieniowanie (włosy cieńsze, pojedyncze itd.) to JSH jest spoko. Taka masówka dla mało wymagających.

Ja jeśli nic się nie zmieni usuwam temporale i robię na nowo w Eugenix. Do tego też jakieś cieniowanie linii włosów. Zwróć uwagę, że wszyscy po JSH mają grube i mocno widoczne włosy w pierwszej linii.

Jeśli chodzi o kąt i kierunek włosów to jest totalnie inny niż miałem naturalnie, ale jest szansa, że ułatwi układanie włosów, bo włosy zamiast iść na boki i w dół idą bardziej w górę i środek. Czas pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wróciłem 05.08 z Turcji od JSH.  Po twoich wpisach mam teraz trochę mieszane odczucia. Przeszczep u mnie to 5600 graftów, głowa zaczerwieniona cała. W sumie u mnie to raptem zabieg 04.08 nie całe trzy dni no 2.5 ;). Mówicie na ilość . Przede mną był chłopak i jemu jednego dnia ( od 9 do 22 "go przeszczepiali") i jemu pobrali 6500graftów.

Zobacze za kilka dni jak to sie będzie goić a później jak to będzie na głowie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu nie broni poddawać się zabiegowi o większej ilości graftów niż 3500, parafrazując stwierdzenie moja macica moja sprawa, twoja głowa twoja decyzja. W momencie gdy ktoś ma tzw łysą pałę NW4 i więcej to chciałbym zamknąć temat w jednym zabiegu i nie myśleć o tym z 5 lat. Tak się oczywiście w niektórych przypadkach da ale diametralnie wzrasta ryzyko dziur na donorze i nieprzyjęciu się graftów w dawczym bo za gęsto sadzone, bo słabe ukrwienie bo to bo tamto. To, że bezpieczniej jest zrobić 2x 3k niż 1x 6k nie podlega wątpliwości jednak jeśli komuś przyjmie się 1x 6k a donor to wytrzyma to robi drugi zabieg na 2-5k w zależności od donoru i z nw6 po prostu ma włosy, jest szczęśliwy i to za 30 tyś a nie 150. Ja mimo wszystko bym tak nie ryzykował i w jednej sesji nie ładował więcej niż 3k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, macac napisał:

Ja właśnie wróciłem 05.08 z Turcji od JSH.  Po twoich wpisach mam teraz trochę mieszane odczucia. Przeszczep u mnie to 5600 graftów, głowa zaczerwieniona cała. W sumie u mnie to raptem zabieg 04.08 nie całe trzy dni no 2.5 ;). Mówicie na ilość . Przede mną był chłopak i jemu jednego dnia ( od 9 do 22 "go przeszczepiali") i jemu pobrali 6500graftów.

Zobacze za kilka dni jak to sie będzie goić a później jak to będzie na głowie wyglądać.

Ogarnij sobie minoxidil najlepiej z trichosolem i zacznij stosować jak zejdą strupy. W ten sposób masz dużą szansę, że nie będzie shock lossu i przeszczepione włosy nie wypadną w ogóle albo dużo szybciej odrosną. Ja dowiedziałem się o tym później, ale i tak przyspieszyłem znacznie efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy zaprzestanie stosowania minoxidil nie powoduje wypadania włosów? . Jak zacząłem stosować loxon (jeszcze przed przeszczepem) to niby było ok ale zaprzestałem i zauważyłem znaczny ubytek włosów szczególnie po myciu głowy pełno było włosów.

Zastanawiam się nad obstrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym . Na początku roku zastosowałem taką kurację tzn. raz w miesiącu łacznie trwało to cztery miechy i widać było poprawę .

Myślę że taka kuracja będzie najrozsądniejsza.

Dowiedziałem się że po miesiącu od przeszczepu  już mogę stosować .

Jeszcze jedno.

Jak było u was z obrzękiem. Co prawda u mnie jest dopiero 4 dzień no 3.5 bo zabieg miałem 04.08 ( koniec zabiegu 18.50) i głowa na wysokości uszu w tył jest napuchnięta i mam dziwne wrażenie że tam gdzie były pobierane i przeszczepiane włosy jest tak jakby była mocno "naciągnięta" tak coś jak po podaniu znieczulenia ale nie do końca bo jest czucie. 

Miał ktoś podobnie?

Edytowane przez macac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są badania wskazujące na to że minoksidil po przeszczepie wpływa pozytywnie. U części badanych wypadło mniej włosów plus szybciej odrosły te przeszczepione. 
PRP też przez niektórych lekarzy jest polecane jako sposób na stymulację wzrostu dla przeszczepionych włosów.

Edytowane przez wrzasowic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, macac napisał:

A czy zaprzestanie stosowania minoxidil nie powoduje wypadania włosów? . Jak zacząłem stosować loxon (jeszcze przed przeszczepem) to niby było ok ale zaprzestałem i zauważyłem znaczny ubytek włosów szczególnie po myciu głowy pełno było włosów.

Zastanawiam się nad obstrzykiwaniem osoczem bogatopłytkowym . Na początku roku zastosowałem taką kurację tzn. raz w miesiącu łacznie trwało to cztery miechy i widać było poprawę .

Myślę że taka kuracja będzie najrozsądniejsza.

Dowiedziałem się że po miesiącu od przeszczepu  już mogę stosować .

Jeszcze jedno.

Jak było u was z obrzękiem. Co prawda u mnie jest dopiero 4 dzień no 3.5 bo zabieg miałem 04.08 ( koniec zabiegu 18.50) i głowa na wysokości uszu w tył jest napuchnięta i mam dziwne wrażenie że tam gdzie były pobierane i przeszczepiane włosy jest tak jakby była mocno "naciągnięta" tak coś jak po podaniu znieczulenia ale nie do końca bo jest czucie. 

Miał ktoś podobnie?

Po zaprzestaniu używania minoxidilu na stałe wypadają jedynie te włosy, które przywrócił do życia. Przeszczepione włosy są bezpieczne. Z tego co pamiętam minoxidil też zmienia fazy wzrostu włosów przez co mogą tymczasowo wypaść tez bezpieczne włosy.

Z tego co pamiętam miałem opuchliznę tylko na czole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno . Zakupiłem biotyna max i powiedzcie od kiedy po zabiegu mogę ją stosować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, macac napisał:

Jeszcze jedno . Zakupiłem biotyna max i powiedzcie od kiedy po zabiegu mogę ją stosować?

wszystko co możesz łykać od razu bierz, wcierki jedynie po 3 tyg od zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oliwka na strupki to najlepiej kiedy i czy w ogóle można? Różne są opinie ale lepiej pytać niż później płakać ;)

Edytowane przez macac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, arkadiusz098 napisał:

Jak tam sytuacja na głowie, jakieś nowe odrosty ? 

Wstawię nowe zdjęcia po 5 miesiącach ogólnie gęstość wygląda już w miarę spoko.

Temporal peaks nadal bez szału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.04.2022 o 18:34, Plkk123 napisał:

Byłem u nich trochę ponad miesiąc temu i przeszczepiono mi 5500 graftów. Narazie wrażenia neutralne bo wydaje mi się że ciężko się goi u mnie (strefa dawcza jeszcze czerwona) 

Na 2x sól fizjologiczna i trochę letniej wody od 2-3 dnia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.05.2022 o 15:15, bodzix1809 napisał:

Topical dustasteryd 0,05% 2ml co tydzień. Póki co 0 skutków ubocznych (użyłem jakieś 3 razy przed operacją i powróciłem do używania 12 dni po operacji). Miałem skutki uboczne z finem w formie tabletek i topical.

Gdzie kupujesz topical duasterud 0,05%? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...