free web hit counter Skocz do zawartości
bodzix1809

Jack Strong Hair 12/04 5800 graftów z temporal peaks

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nir wiem jak to oceniac 6 miesiac bedzie, napewno jest lepiej niz przed, na lini wlosow widzd nowe krotkie wlosy wiec moze sie poprawi na lepiej do 12 miesiecy, donor wyglada u mnie o wiele lepiej niz u bodzixa, moge boki nosic mocno dlugie i nie widac ingerencji, poczekam do 8 miesiaca i wtedy bede wydawal opinie, napewno zrobie swoj watek  z zdięciami ale to w wrzesieniu rowny rok po przeszczepie (mam zdjedzie z przed  i po, n bierzaco robie zdjecia wlosow) 

Edytowane przez arkadiusz098

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na linii mam sporo nowych wlosow wiec pewnie bedzie lepiej, teraz wyglada to tak z gory , wiec moze idzie na plus. 

IMG_20230331_173456.jpg

Edytowane przez arkadiusz098

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu klinika się odezwała i przyznali się tylko do jednego błędu - że nie powiedzieli mi wcześniej, że mam słaby donor i takie mogą być konsekwencje. Nic o złych kątach, nienaturalnej linii włosów, złych temporalach nawet pomimo tego, że wspomniałem o konsultacji u dr Bisangi. Jako rekompensatę mogą zaoferować mi zabieg mikropigmentacji w Polsce w wybranej przez nich klinice. Jako, że wolę to naprawić przerzucając włosy chciałem gotówkę zamiast mikropigmentacji (bo zapewne utrudniło by to manualny zabieg), ale oczywiście nie ma takiej opcji. Zastanawiam się co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, bodzix1809 napisał:

Kilka dni temu klinika się odezwała i przyznali się tylko do jednego błędu - że nie powiedzieli mi wcześniej, że mam słaby donor i takie mogą być konsekwencje. Nic o złych kątach, nienaturalnej linii włosów, złych temporalach nawet pomimo tego, że wspomniałem o konsultacji u dr Bisangi. Jako rekompensatę mogą zaoferować mi zabieg mikropigmentacji w Polsce w wybranej przez nich klinice. Jako, że wolę to naprawić przerzucając włosy chciałem gotówkę zamiast mikropigmentacji (bo zapewne utrudniło by to manualny zabieg), ale oczywiście nie ma takiej opcji. Zastanawiam się co zrobić.

No cóż, przynajmniej coś zaoferowali. Zawsze mogli wysyłać pisma z wezwaniami od prawników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, bodzix1809 napisał:

Kilka dni temu klinika się odezwała i przyznali się tylko do jednego błędu - że nie powiedzieli mi wcześniej, że mam słaby donor i takie mogą być konsekwencje. Nic o złych kątach, nienaturalnej linii włosów, złych temporalach nawet pomimo tego, że wspomniałem o konsultacji u dr Bisangi. Jako rekompensatę mogą zaoferować mi zabieg mikropigmentacji w Polsce w wybranej przez nich klinice. Jako, że wolę to naprawić przerzucając włosy chciałem gotówkę zamiast mikropigmentacji (bo zapewne utrudniło by to manualny zabieg), ale oczywiście nie ma takiej opcji. Zastanawiam się co zrobić.

SMP też można zjebać, a zezwalająć JSH na wybór kliniki idziesz w ciemno i może się skończyć na pogorszeniu wyglądu. 

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie kliniki kombinują jak mogą, żeby tylko nie zapłacić. Tak samo Przybylski, poprawka tak, ale nigdy zwrot siana.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Radek napisał:

Wszystkie kliniki kombinują jak mogą, żeby tylko nie zapłacić. Tak samo Przybylski, poprawka tak, ale nigdy zwrot siana.

Zwrot siana możesz otrzymać tylko sądownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Radek napisał:

Wszystkie kliniki kombinują jak mogą, żeby tylko nie zapłacić. Tak samo Przybylski, poprawka tak, ale nigdy zwrot siana.

No cóż. Przynajmniej propozycja darmowej poprawki pokazuje, że klinika nie ma pacjenta kompletnie gdzieś. Faktycznie często nie chce się wracać w to samo miejsce co jest zrozumiałe. Ale przynajmniej daje jakieś poczucie, że chirurg też uważa, że efekt nie jest satysfakcjonujący. Pamiętajcie, że w miejscu darmowej poprawki można robić w pełni płatny nowy zabieg.

Zawszę też można usłyszeć że poprawka to tylko dobra wola po zmierzeniu gęstości i trzeba będzie zapłacić za sprzęt i wynagrodzenie zespołu i proszę pamiętać o kolejnych prp po 800-1000 zł w naszej klinice - to może jeszcze coś wyrosnie. Mimo że się wykonało już 3. Następnie być straszony wezwaniami przedsądowymi że o pomówieniach już nie wspomnę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.04.2023 o 11:15, dxd017 napisał:

@bodzix1809 i jak to teraz wygląda?

Włosy czy propozycja darmowej mikropigmentacji?

Jeśli chodzi o włosy to prawy tylni bok nadal przeorany. Przy podniesionych włosach lub jak źle się ułożą to widać złe kąty na froncie szczególnie  jednej strony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, bodzix1809 napisał:

Włosy czy propozycja darmowej mikropigmentacji?

Jeśli chodzi o włosy to prawy tylni bok nadal przeorany. Przy podniesionych włosach lub jak źle się ułożą to widać złe kąty na froncie szczególnie  jednej strony 

a jak gęstość strefy przeszczepu ?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, arkadiusz098 napisał:

a jak gęstość strefy przeszczepu ?? 

Nie jest źle, ale pod pewnym światłem widać, że jest mniejsza niż środkowego pasa na froncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...