free web hit counter Skocz do zawartości
kdad

Klinika Przybylski 3200 graftów 23-24.04.2022

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.09.2022 o 12:38, Antydonor napisał:

Według mnie nikt nie powinien robić w Polsce ht,ponieważ jest drogo i chujowo.Wiecej się nie wtrącam,jak to mawiał Wałęsa "róbta co chceta"

Jak już ktoś się boi latać to warto przyjrzeć się efektom Turowskiego czy Turkowskiego. Widziałem kilkanaście rezultatów i o ile nie są sfingowane wyglądają całkiem spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swoich obserwacji raczej odradzałbym zarówno Turowskiego jak i Turkowskiego. 

W przypadku tego 1 to zabiegi robili u niego Piotr Świerczewski i ten gość z Dla Pieniędzy. U piłkarza wyszło bardzo słabo( można sobie zobaczyć na yt) u Pawła trochę lepiej ale nadal to słaba gęstość i dziwna linia włosów z zakolami a biorąc pod uwagę, że reklamowali oni tą klinikę to boję się jak mogą wyglądać efekty zwykłego Kowalskiego który się tam wybierze. Dodatkowo korzystają z robota ARTAS o którym nie słyszałem chyba żadnej pozytywnej opinii. 

Turkowskiego zachwalał Gimper ale imo też nie ma jakiegoś szału, a dodatkowo jakiś czas temu wyszła akcja, że jakiś z jego widzów zrobił tam zabieg a efekt wyszedł naprawdę  fatalny ( jest to gdzieś do znalezienia w internecie, Gimper miał jakoś mu pomóc w kontakcie z kliniką, ale nie wiem jak ostatecznie potoczyła się ta sprawa) 

Dodatkowo obaj są stosunkowo drodzy i większe ubytki to będą już naprawdę duże kwoty powyżej 30k PLN .

Według mnie na ten moment jeśli chodzi o przeszczep to albo jechać do Turcji, gdzie zmieścimy się w tych 15k i liczyć, że technicy niczego nie zepsują i uzyskamy niezły efekt albo w przypadku bardziej zamożnych poszukać jakiegoś renomowanego lekarza za granicą, gdzie zminimalizowane zostanie ryzyko nieudanego zabiegu.

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa relacja na hair restoration social network z zabiegu w Kaliszu,pacjent twierdzi ,że wybrał klinikę ze względu na dobre opinie które ma na polskim forum....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To temat użytkowania z naszego forum. Szkoda że tak szybko został tu wrzucony, byłoby to później idealnym przykładem jakie podejście w ocenianiu relacji mają użytkownicy pokonajłysienie a jakie hairrestorationnetwork.

Edytowane przez damnian84
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między 4 a 6 miesiącem jest duża poprawa w gęstości. Są jeszcze ubytki ale liczę, że to się jeszcze dogęści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...