free web hit counter Skocz do zawartości
Kuba8888

1:0 dla andregenowego

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Mam 24l norwood 2/3 z naciskiem na 3. Od roku stosuje minoxidil, a od jakiś 8 miesięcy stosuje finasteryd 1mg. Niestety włosy dalej wypadają lecz widzę delikatne odrosty w obrębie zakoli, niektóre nowe włosy do 2-3cm(tylko że dość rzadkie).  Dodatkowo biorę witaminę B-komplex, biotyna 5mg i cynk, a w tygodniu idę zakupić dermaroller.Co mógłbym zmienić lub dodać w moim leczeniu? Czy warto dorzuć duasteryd, jeśli tak to jaką nazwę lęku byście polecili? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Dr. Pen. Ja mam model m7 w bezprzewodowy. Kupiony na aliexpress za ok 100 zł. Są też tańsze tej firmy, ale przewodowe. Raz w tygodniu to robisz więc nie jest to problem. Kartridże też na ali. Najlepsze 12 igieł. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak się składa, że mam taki do sprzedania, kupiony na Ali jakiś czas temu. Mam też zapas 11 sterylnych kartridży, właśnie tych 12 igłowych. Pen jest zupełnie nowy, użyty 1x i zapomniany w szufladzie...

Jak będziesz zainteresowany to na pewno się dogadamy. Poniżej fotki:

 

1651736099298.jpg

1651736099303.jpg

1651736099308.jpg

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...