free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, planuje zrobić sobie mikropimentacje głowy i zastanawiam się którą klinikę warto wybrać?  Czy to będzie Warszawa, Kraków czy Poznań to bez znaczenia ponieważ dużo krążę głównie po centralnej Polsce. Chodzi mi oczywiście o jakość, żeby mnie nikt bardziej nie oszpecił, więc zależy mi również na doświadczeniu kliniki :P Do zrobienia mam od czoła do gniazdka więc zrozumiałe że za 2000zł tego nie wykonam, więc na wydatek też jestem gotowy. Rzecz jasna przeszczepu ani innych chemii nie chcę jestem już zdecydowany na mikropigmentację.

Pytanie tylko gdzie? Z tego co przeglądałem to moje zaufanie wstępnie wzbudza mikrohaar, klinikaSMP, Scalpmann i klinika urody. Mieliście z nimi doświadczenia albo może kogoś jeszcze nie wymieniłem i polecacie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie jest kilka tego typu klinik. Wystarczy wpisać w Google "mikropigmentacja" i od razu znajdzie Ci kilka, lub kilkanaście tego typu placówek. Myślę że na pewno jest wiele dobrej jakości.

 


_________________
Pakiety Medyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scalpmann jest chyba najlepszy w Polsce. Na pewno nie ryzykowałbym zabiegu troszkę taniej u masy nowootwartych klinik co nie mają doświadczenia, bo nie wiadomo czego oczekiwać, a potem trzeba robić poprawki u tych bardziej doświadczonych😀 Najlepiej patrzeć po ilości zrealizowanych prac i zdjęć na stronie, bo ładną stronę i marketing to każdy zrobi żeby tylko do niego przyjść, a baza zdjęć bez realizacji się nie zrobi. W Polsce są może 4 kliniki którym bym zaufał, a Scalpmann mogę w 100% z doświadczenia swego i kolegi polecić. Ponad rok od zabiegu mija i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Robią super robotę, mają kilka lat doświadczenia i masz gwarancję jakości bo zajmują się tylko mikropigmentacją, a nie dodatkowo pazurkami i henną :D Poniżej ich praca, dużo zdjęć wykonanych zabiegów możesz znaleźć na ich stronie, na FB i Instagram. 
280121894_1996773063836688_2804856604888409894_n.thumb.jpg.8438b3c0be8462b8c7ebbf5e6d5f14e5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam, jest tu kilka osób po mikropigmentacji ? 
czy to zanika całkowicie po latach ?

czy zostają nieestetyczne plamy ? 
co jeśli za 5 lat będę chciał mieć piękną błyszczącą łysinę ? Haha 

to chyba taki zabieg bez odwrotu jak już zrobisz to będziesz musiał poprawiać…

ma ktoś jakieś zdjęcia kilka lat po 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kudlaty123 napisał:

Takie pytanie mam, jest tu kilka osób po mikropigmentacji ? 
czy to zanika całkowicie po latach ?

czy zostają nieestetyczne plamy ? 
co jeśli za 5 lat będę chciał mieć piękną błyszczącą łysinę ? Haha 

to chyba taki zabieg bez odwrotu jak już zrobisz to będziesz musiał poprawiać…

ma ktoś jakieś zdjęcia kilka lat po 

Słyszałem że organizm wchłania ten tusz z czasem czy coś takiego ale nie wiem czy to prawda i trzeba co 5 czy tam 10 lat odnowić zależnie od tego czy np się dużo na słońcu nie przebywa bo pewnie to blaknie jak zwykłe tatuaże 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony, ale mialem wczesniej przeszczepy wlosow i ogolnie rzadkie wlosy na calej glowie z jakas linia. Osobiscie nie przekonuje mnie mikropigmentacja na 100% łysą glace i wg mnie w niewielu przypadkach wyglada to wtedy naturalnie, ale laczac przeszczep i mikropigmentacje uzyskuje sie swietny efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, vaoris napisał:

Ja jestem zadowolony, ale mialem wczesniej przeszczepy wlosow i ogolnie rzadkie wlosy na calej glowie z jakas linia. Osobiscie nie przekonuje mnie mikropigmentacja na 100% łysą glace i wg mnie w niewielu przypadkach wyglada to wtedy naturalnie, ale laczac przeszczep i mikropigmentacje uzyskuje sie swietny efekt.

Co ile dni jesteś zmuszony do obcinania włosów i ile czasu ci takie ścięcie zajmuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem, u mnie to wyglada troche inaczej, bo mam wlosy rzadkie na calej glowie, nawet bardzo, ale mam.
Obcinam nawet na 3-6mm, wiec nie czuje zadnej presji czasowej. Im krotsze, tym gesciej i normalniej wygladaja. Po przekroczeniu 6mm zaczyna byc juz widoczne zauwazalne przerzedzenie. Boki obcinam czesto, bo mysle, ze 2 razy w tyg, ale to juz tylko dlatego, ze tak mi sie podoba. W moim przypadku mikropigmentacje widac przy "dluzszych" 6mm wlosach jak przygladniesz sie z bliska w dobrym swietle i wiesz czego szukasz.

Dla osoby, ktora robila mikro na czysta glace, sadze, ze co 2 dzien musi golic cala glowe, max 3.

Jesli mialbym golic cala glowe na 0,6mm maszynka, to zajeloby mi to max do 10min, ale mam spora wieloletnia wprawe.

Chce sobie troche wyrownac linie, choc mocno sprzeciwia sie temu gosc u ktorego robie, ale chyba za 1-2 lata zaryzykuje, bo niewiele mi brakuje do szczescia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, vaoris napisał:

Tak jak pisalem, u mnie to wyglada troche inaczej, bo mam wlosy rzadkie na calej glowie, nawet bardzo, ale mam.
Obcinam nawet na 3-6mm, wiec nie czuje zadnej presji czasowej. Im krotsze, tym gesciej i normalniej wygladaja. Po przekroczeniu 6mm zaczyna byc juz widoczne zauwazalne przerzedzenie. Boki obcinam czesto, bo mysle, ze 2 razy w tyg, ale to juz tylko dlatego, ze tak mi sie podoba. W moim przypadku mikropigmentacje widac przy "dluzszych" 6mm wlosach jak przygladniesz sie z bliska w dobrym swietle i wiesz czego szukasz.

Dla osoby, ktora robila mikro na czysta glace, sadze, ze co 2 dzien musi golic cala glowe, max 3.

Jesli mialbym golic cala glowe na 0,6mm maszynka, to zajeloby mi to max do 10min, ale mam spora wieloletnia wprawe.

Chce sobie troche wyrownac linie, choc mocno sprzeciwia sie temu gosc u ktorego robie, ale chyba za 1-2 lata zaryzykuje, bo niewiele mi brakuje do szczescia :)

Super. Dzięki za odpowiedź. Mogę prosić o żebyś wrzucił zdjęcia ? Chciałbym zobaczyć jak to dokładnie wygląda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy mikropigmentacji jeśli utrzymujemy włosy na zero to trzeba się golić co 1-3 dni, zależnie jak szybko widać odrost i indywidualna kwestia żeby to wyglądało ładnie. Ważne aby nie było widać odcięcia między naturalnie rosnącymi włosami a mikropigmentacją i wówczas wygląda to fajnie. A z odświeżeniem mikropigmentacji to niektórzy uznają że za 2 lata trzeba odświeżyć a inni że co 6 lat starczy. Pigment do mikropigmentacji jest nieco inny i nie jest tak trwały jak w przypadku normalnego tatuażu ze względu na siwienie pozostałych włosów i możliwą korektę koloru. Generalnie poprawka to już tylko jedno spotkanie a koszt to jakieś 20% ceny normalnego pełnego zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, darek90 napisał:

Super. Dzięki za odpowiedź. Mogę prosić o żebyś wrzucił zdjęcia ? Chciałbym zobaczyć jak to dokładnie wygląda. 

Wrzucalem w innym watku, choc postaram sie cos wrzucic lepszej jakosci. Mimo, ze stalem pod lampa i staralem sie zrobic jak najwyrazniejsze, to pozostawiaja troche do zyczenia. Mam lepszy telefon teraz to sprobuje sie pobawic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...