free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, planuje zrobić sobie mikropimentacje głowy i zastanawiam się którą klinikę warto wybrać?  Czy to będzie Warszawa, Kraków czy Poznań to bez znaczenia ponieważ dużo krążę głównie po centralnej Polsce. Chodzi mi oczywiście o jakość, żeby mnie nikt bardziej nie oszpecił, więc zależy mi również na doświadczeniu kliniki :P Do zrobienia mam od czoła do gniazdka więc zrozumiałe że za 2000zł tego nie wykonam, więc na wydatek też jestem gotowy. Rzecz jasna przeszczepu ani innych chemii nie chcę jestem już zdecydowany na mikropigmentację.

Pytanie tylko gdzie? Z tego co przeglądałem to moje zaufanie wstępnie wzbudza mikrohaar, klinikaSMP, Scalpmann i klinika urody. Mieliście z nimi doświadczenia albo może kogoś jeszcze nie wymieniłem i polecacie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Warszawie jest kilka tego typu klinik. Wystarczy wpisać w Google "mikropigmentacja" i od razu znajdzie Ci kilka, lub kilkanaście tego typu placówek. Myślę że na pewno jest wiele dobrej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Scalpmann jest chyba najlepszy w Polsce. Na pewno nie ryzykowałbym zabiegu troszkę taniej u masy nowootwartych klinik co nie mają doświadczenia, bo nie wiadomo czego oczekiwać, a potem trzeba robić poprawki u tych bardziej doświadczonych😀 Najlepiej patrzeć po ilości zrealizowanych prac i zdjęć na stronie, bo ładną stronę i marketing to każdy zrobi żeby tylko do niego przyjść, a baza zdjęć bez realizacji się nie zrobi. W Polsce są może 4 kliniki którym bym zaufał, a Scalpmann mogę w 100% z doświadczenia swego i kolegi polecić. Ponad rok od zabiegu mija i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Robią super robotę, mają kilka lat doświadczenia i masz gwarancję jakości bo zajmują się tylko mikropigmentacją, a nie dodatkowo pazurkami i henną :D Poniżej ich praca, dużo zdjęć wykonanych zabiegów możesz znaleźć na ich stronie, na FB i Instagram. 
280121894_1996773063836688_2804856604888409894_n.thumb.jpg.8438b3c0be8462b8c7ebbf5e6d5f14e5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi