free web hit counter Skocz do zawartości
BHR Clinic

Dr. Bisanga - BHR Clinic, Brussels - FUE 1718 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiamy rezultat zabiegu kolejnego zadowolonego pacjenta. W momencie zabiegu, pacjent od 3 lat stosował kuracje farmakologiczną przez co jego wypadanie włosów było ustabilizowane i można było zająć się odbudową ubytków. 

"Dr Bisanga i jego zespół to najlepsi profesjonaliści i naprawdę czujesz, że jesteś z nimi w dobrych rękach."

Użyte grafty:

1 włosowe  = 416/ 416 włosów
2 włosowe = 698/ 1396 włosów
3 włosowe = 503/ 1509 włosów
4 włosowe = 101/ 404 włosów
 
TOTAL: 1718 graftów / 3725 włosów

Przed zabiegiem:


spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png


Zabieg:

spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png

8 dni:

spacer.png
 
10 dni:
 
spacer.png
 
1 miesiąc:
 
spacer.png
 
2 miesiące:
 
spacer.png
spacer.png
spacer.png

3 miesiące:

spacer.png
spacer.png
 
 
4 miesiące:

spacer.png
spacer.png
spacer.png

6 miesięcy:

spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
spacer.png
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już niczego tu nie komentować ale pokazywanie takich przypadków gdzie zabieg to z całym szacunkiem fanaberia właściciela włosów (niejeden by chciał mieć takie łysienie ) to już przesada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego włosy nie wyglądają na typowo słowiańskie, a zdecydowanie bardziej gęste. W takiej sytuacji trudno o zły efekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, bodzix1809 napisał:

Do tego włosy nie wyglądają na typowo słowiańskie, a zdecydowanie bardziej gęste. W takiej sytuacji trudno o zły efekt

Oj chłopaki jedziecie po Christianie B a wiadomo, ze gdyby robił zabiegi za 1700 euro to byłoby wszystko cacy😀 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, kiniaminia napisał:

Oj chłopaki jedziecie po Christianie B a wiadomo, ze gdyby robił zabiegi za 1700 euro to byłoby wszystko cacy😀 

Wynik zabiegu jest świetny, ale jak to się ma do forum gdzie większość osób ma słowiańskie niezbyt gęste włosy?

Co do ceny jest to często kwestia priorytetów. Ja wolę zainwestować kilkadziesiąt tysięcy np. w nieruchomość czy coś innego niż wydać je na włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama dobrze wykonanego zabiegu nigdy nie jest zła. To, że ktoś robi przeszczep na 8k graftów czy 1000 bo ma takie widzi mi się nie należy podważać sensu. Chciał, zrobił, zapłacił, oto efekty.

Co do ceny, jak ktoś ma miliony monet zazwyczaj nie chwali się efektem na forach nie ma takiej potrzebny - ma ważniejsze rzeczy do robienia w życiu. Jak wchodzimy na grunt że dla jednej osoby 10 tyś to dużo a dla drugiej kwota 50+ zaczyna być duża to tak jak powiedziałeś ty wolisz to zainwestować a osoba X tracąc włosy może wpaść w depresję i ostatecznie stracić życie i na co wtedy jej te 50 tyś na koncie czy też uruchomione inwestycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario777 napisał:

Reklama dobrze wykonanego zabiegu nigdy nie jest zła. To, że ktoś robi przeszczep na 8k graftów czy 1000 bo ma takie widzi mi się nie należy podważać sensu. Chciał, zrobił, zapłacił, oto efekty.

Co do ceny, jak ktoś ma miliony monet zazwyczaj nie chwali się efektem na forach nie ma takiej potrzebny - ma ważniejsze rzeczy do robienia w życiu. Jak wchodzimy na grunt że dla jednej osoby 10 tyś to dużo a dla drugiej kwota 50+ zaczyna być duża to tak jak powiedziałeś ty wolisz to zainwestować a osoba X tracąc włosy może wpaść w depresję i ostatecznie stracić życie i na co wtedy jej te 50 tyś na koncie czy też uruchomione inwestycje?

Nie podważam ilości graftów. Sam bym poprawił sobie linię gdybym miał na to ochotę. Co podważam to reklamowanie włosów osoby o prawdopodobnie innej narodowości niż polska na polskim forum. Dla mnie to mija się z celem. Jako osoba ze słowiańskimi włosami chce widzieć efekty przed i po osób o podobnych włosach, a nie kogoś kto ma dużo bardziej gęste włosy. Jeszcze można popaść w depresję haha.

Przecież napisałem o priorytetach w sensie o sobie. Nie napisałem, że każdy musi mieć tak samo. To jest moje zdanie na ten temat, że mi szkoda kasy na coś takiego. Zrobiłem przeszczep za standardową niedużą cenę w klinice tureckiej polecanej na forum i póki co nie żałuję, ale dopiero minęło półtorej miesiąca, więc tak na prawdę nie wiem jaki będzie efekt. Odnośnie milionów monet oczywiście są osoby, które mogą rzucić 50k luzem. Gdybym właśnie nie kupił mieszkania, które odbieram w nowym roku (jeszcze trzeba je wykończyć) to może bym zastanawiał się nad czymś takim, ale jak pisałem priorytety.

Tak w ogóle ktoś się może "chwalić" efektem żeby pomóc innym zdecydować. Ja właśnie tak robię i zamieszczam w moim temacie zdjęcia. Zamieszczę zdjęcia nawet jeśli pójdzie źle

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...