free web hit counter Skocz do zawartości
Norwood1.5

Jak przeciąg finasteryd 5mg oraz badania

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tak jak w temacie.Na ile czesci przeciac żeby było jak najbardziej ekonomiczne przy najwiekszym potencjalnie dzialania?

Czy sa jakies narzedzie specjalnie ktore beda w stanie pokroic mi to na rowne czesci np.1mg?

Czy trzeba robic badania przed wzieciem fina?Mam tu na mysli estradiol,estro,tesc wolny i calkowity.Jesli np. mialaby pojawic sie ginekomastia to juz chyba wczesniej mialbym jakies niepokijace sygnaly ?Producent zaleca tylko PSA chyba.

Edytowane przez Norwood1.5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie możesz to podzielić nawet na 8 części i będziesz miał 0.625 mg co jest niewiele, jak nie mniejskuteczne niż 1 mg, ze względu iż najłatwiej przekroić tabletkę na 4 części to ludzie biorą 1.25 mg bo przy 30 tabletkach w opakowaniu i tak wychodzi na 4 miesiące, więc już jest bardzo ekonomiczne. Gdzieś można kupić specjalny "tasak" czy "gliotynę" (nie wiem jak to nazwać :D ) do tabletek by ludzie mogli mniejsze dawki leków brać. Hmm trudno mi powiedzieć na temat badań, większość ludzi nie robi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.07.2022 o 11:47, adam1991 napisał:

Tnij mniej wiecej na 4...

Nie żeby coś, ale watek zalozylem 2 miesiace temu.. i zdazylem zrobic research...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecinam proscar gilotynką do tabletek na 4 części oczywiście na oko i czasami trochę części się różnią wielkością 


Kuracja : Proscar 1/4 tabletki dziennie

Zabieg : Aestepool 4500 graftów 3.10.2023

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...