free web hit counter Skocz do zawartości
laczek

ŁYSIENIE JEDNOSTRONNE

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

W wieku 18 lat zauważyłem że moja lewa strona włosów z dnia na dzień się przerzedziła. Szukając pomocy zostałem wtedy naciągnięty przez trychologa który wiadomo dał magiczne wcierki które nic nie dały. Kolejny lekarz który to sprawdził to już był dermatolog powiedział że łysienie jest wywołane stanem zaplanym (w tamtym okresie miałem problemy z trądzikiem i brałem izotek przez krostki na buzi i miedzy innymi we włosach).

Skończyłem 22lata w grudniu 2021roku i stan od 4 lat bez zmian prawa strona zdrowa jak zawsze lecz lewa przerzedzona. Chciałbym to zmienić i teraz pytanie do Was czy z takim staniem włosów jak na fotkach i wynikami badań wskakiwać na fina z minoxem czy może sam minox w płynie/tabletkach a może przeszczep włosów? ogólnie to moje łysienie jest dziwne bo to łysienie wygląda jak łysienie androgenowe kobiecie dlatego ze lewy przedziałek mi się przerzedził.

Fotki włosów: https://imgur.com/a/4RTRFnS (więcej fotek przerzedzonej strony ale myślę ze zauważycie różnice ze zdrowa strona)

wyniki badan robione w tym roku:https://imgur.com/a/5m226w0

Dziękuje z góry za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo niską ferrytyne, nie patrz na zakres referencyjny. Powinieneś mieć wartość bliżej 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...