free web hit counter Skocz do zawartości
tomekspoko

Łysienie z jednej strony.

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Zaraz 33 lata i stan włosów jak na zdjęciu i filmie: (nie chcę mi się już cenzurować facjaty a to nie konkurs piękności)

https://streamable.com/qonwi0

https://zapodaj.net/099d90eea68cc.jpg.html

Miejsce które łysieje czyli moja prawa strona była kiedyś psikana Loxonem przez 2-3 tygodnie (4 lata temu) i zaraz odstawiłem.

Brałem też fina 1 mg dziennie przez 2 miesiące i efekt był, bo włosy były mocniejsze co było czuć przy układaniu, ale uboki mnie ubiły a najbardziej libido. W ogóle mi się nie chciało. Nasienie to była sama woda i odstawiłem. I zastanawiam się co tu jeszcze można zrobić by jakoś ratować to co jest. Lewa strona to moja naturalna linia włosów.

Edytowane przez tomekspoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może topical finasteryd? Ma mniejsze skutki uboczne niż ten stosowany doustnie ponieważ bardziej działa miejscowo a do ustroju przedostaje się niewielka część.


Mam dostępne RU58841/ FIN topical

t.me/haircarepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbadaj hormony, zobatrz ile masz Testosteronu i DHT  i dostosuje kuracje. Tak jak Patryk napisal topicale to opcja, zobatrz wykresy ktore wrzucilem odnoscnie topical finasteride. Zawsze mozesz sprobowac innych dawek fina. Dzis juz wiadomo ze 1mg dziennie dla wiekszosci to za duzo, Spróbuj innych kombinacji, 3 x 1 mg tyg. przez 3 mc. Jak zle sie czujesz 0.5 mg 3 x tydz.  az znajdziesz happy middle. Na pewno dermapen i dobra wcierka z minoxem bez glikolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Ja  uzywam od wielu miesiecy topical duta - dostosowuje stezenie do dlugosci wlosow - efekty: sa prakrycznie calkowite zahamowanie wypadania - uboki praktycznie zadne - to moj zloty gral jesli chodzi o walke z AGA. Za 2 lata moze szybciej powinny byc dostepne wcierki z nowymi antyandrogenami ktore nie ingeruja w A5R tylko blokuja receprory androgenowe w skalpie,. Chiński KX-826 (substancja czynna Pyrilutamid)   to nowa nadzieja  - silą dorównuje dutasterydowi przy jak twierdzi producent 0 ubokach. Grunt to wytrzymać dotego czasu

Edytowane przez piotr1281

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.06.2022 o 11:29, piotr1281 napisał:

  Ja  uzywam od wielu miesiecy topical duta - dostosowuje stezenie do dlugosci wlosow - efekty: sa prakrycznie calkowite zahamowanie wypadania - uboki praktycznie zadne - to moj zloty gral jesli chodzi o walke z AGA. Za 2 lata moze szybciej powinny byc dostepne wcierki z nowymi antyandrogenami ktore nie ingeruja w A5R tylko blokuja receprory androgenowe w skalpie,. Chiński KX-826 (substancja czynna Pyrilutamid)   to nowa nadzieja  - silą dorównuje dutasterydowi przy jak twierdzi producent 0 ubokach. Grunt to wytrzymać dotego czasu

Piotrze, jako, że zacząłem używać topical duta 0.025%, który powinien w skalpie mordować dht, zaczalem się zastanawiać, że skoro jest on tak mocny, czy nie warto systemowo podnieść dht? Pamiętam, że pisałeś o butea superba  swego czasu, używałeś może? Jest trochę tych ziółek podbijających dht i to nie byłoby wcale głupie wymaksowac ten hormon w organizmie i zbijać go w skalpie dutem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a pytanie.

Na ile za stan moich włosów może odpowiedzieć Loxon 5% którym psikałem się przez 2-3 tyg? Bo psikałem nim 3 lata temu kiedy było lekka zmiana na prawej stronie. A teraz ten zarys łysienia to typowy kształt psikania i spływania Loxona. Czy to po prostu sobie wmawiam?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...