free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było zbytnio co organizować, raczej nie ma żadnego biura, które organizuje przeszczepy w Indiach. Umówiłem termin z kliniką, kupiłem bilety lotnicze no i poleciałem :D No i w sumie zabookowałem sobie jeszcze hotel na 7 dni, bo byłem na miejscu już tydzień przed zabiegiem, żeby sobie trochę pozwiedzać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2022 o 00:46, looksmatters napisał:

W klinice Eugenix, doktor Priyadarshini Das, wybrałem ją na podstawie recenzji z hairrestorationnetwork. Samą klinikę natomiast odkryłem szukając informacji o przeszczepach na skronie i oni się w tym właśnie specjalizują: https://www.youtube.com/watch?v=tp_b4vuRgTk 

Tak, zrobię foto relację. 

 

Tutaj przykłady ich pracy

https://www.youtube.com/watch?v=WS9HJO2cZrs

https://www.youtube.com/watch?v=YRcUY1ac0AU

 

Bardzo dobry wybór, ludzie chwalą na hairrestorationnetwork, ja sam zrobilem duzy research i tez siedze na tym forum hsn, wybrał bym coś lepszego, ale niestety budżet nie pozwala. Myślę nad Dr Yaman, polecaja tez na tym forum z budżetówek

Edytowane przez dxd017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2022 o 00:25, looksmatters napisał:

Można to zrobić za połowę taniej niż 50 koła zgodnie z moją wizją. Najlepsza cena/jakość jest w Indiach, a nie w Turcji i tam właśnie poleciałem. Wydałem razem z przelotami 24 koła na przeszczep 3514 graftów, co daje 6,83 za graft, cena lepsza niż w Polsce, a jakość o wiele lepsza. 

Jeżeli chodzi o branie fina, to oczywiście że należy brać do końca życia, jeżeli nie chce się mieć dziur za przeszczepionymi włosami i wyglądać komicznie jak na tym filmiku https://youtu.be/s5hZUTZm7HU?t=199

Znam z forów ludzi co biorą fina od 20 lat i dalej blokuje miniaturyzację. Nie widzę żadnego problemu w braniu fina długoterminowo, w długim terminie jeszcze mniej osób ma skutki uboczne. W przypadku chęci posiadania dziecka, można odstawić na jakiś czas. Ból zęba nijak się ma do łysienia androgenowego, jeżeli chcemy porównywać do innych chorób, to bardziej do np. cukrzycy, ktorą się leczy do końca życia. Loxon na pewno nie zatrzyma łysienia, bo jest stymulantem, a nie blokerem. 

Nie jest tak, że wszystkie kliniki zalecają brania fina/ duta, wiele klinik to bagatelizuje, nie uświadamia jakie to istotne w długim terminie i też ma takie podejście, że nie chce straszyć pacjentów, że taka terapia jest niezbędna, bo im po prostu zależy na zrobieniu przeszczepu i skasowaniu kasy. 

 

A jeszcze zapomniałem dodać, że kolejnym negatywnym sygnałem jest jak klinika robi więcej niż 3000 graftów jednego dnia. 

Wałkowanie któryś już raz z kolei tematu HT robionego przez techników w Turcji, mija się z celem. Robia to dobrze, nie maja poważnych powikłań ani zakażeń, no i cena.... Na szczęcie jest wolny rynek, więc każdy wybierze cos dla siebie. Jeden wybierze Tanią Turcję inny poleci do J. Cole'a do Atlanty. Przedstawianie argumetow typu, bo tutaj w tej klinice robi lekarz... znam dosłownie kilku lekarzy ze starej szkoły przeszczepu włosów, którzy potrafią  nie tylko pobierać ale i wszczepiać pęsetkami. Reszta nie ma bladego pojecia o implantacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Turcji robią to chujowo, z niskim survival rate i marnują grafty. O zrobionych skroniach możesz zapomnieć, bo to za trudne dla turka. A jak zrobi, to na odpierdol. 

Lekarz nie musi robić wszystkiego, najważniejsze żeby zrobił nacięcia. Ekstrakcja i implantacja, to zadanie dla techników, tutaj liczy się tempo całego procesu, więc jeżeli miałaby to robić 1 osoba(lekarz) to byłoby to głupotą i wpływało negatywnie na survival rate. 

Generalnie zasada jest prosta : Klinika, która robi dobrze skronia, zrobi dobrze cały przeszczep. Bo zrobić skronia, żeby dobrze wyglądały, jak naturalne, to jest rzecz najtrudniejsza. Nacięcia muszą być na tip top i tak samo dobrów włosów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.07.2022 o 00:55, looksmatters napisał:

W Turcji robią to chujowo, z niskim survival rate i marnują grafty. O zrobionych skroniach możesz zapomnieć, bo to za trudne dla turka. A jak zrobi, to na odpierdol. 

Lekarz nie musi robić wszystkiego, najważniejsze żeby zrobił nacięcia. Ekstrakcja i implantacja, to zadanie dla techników, tutaj liczy się tempo całego procesu, więc jeżeli miałaby to robić 1 osoba(lekarz) to byłoby to głupotą i wpływało negatywnie na survival rate. 

Generalnie zasada jest prosta : Klinika, która robi dobrze skronia, zrobi dobrze cały przeszczep. Bo zrobić skronia, żeby dobrze wyglądały, jak naturalne, to jest rzecz najtrudniejsza. Nacięcia muszą być na tip top i tak samo dobrów włosów. 

A czy jest jakaś Klinika w Turcji która, dobrze robi skronia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...