free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

CB-03-01 to bardzo obiecujący środek anty DHT do stosowania zewnętrznego na skórę głowy. Brak działania systemowego (po przejściu przez skórę metabolizowany jest do cortexolonu). Na razie ma być lekiem na pryszcze.

 

Na HLH stosował to z powodzeniem marklc2004 - aczkolwiek jego łysienie nie można nazwać agresywnym.

 

Ktoś zamawiał od Kane - ale to był chyba fake, co sądzicie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę osób, które obecnie to stosują, są to osoby z prywatnego forum które miały wcześniej dostęp do tego specyfiku. Widziałem parę przypadków w których CB-03-01 przynosiło wyśmienite efekty, nie ma co dyskutować jest obecnie jednym z najlepszych i zarazem bardzo bezpiecznym środkiem powstrzymującym łysienie oraz dającym odrosty, a mało jest takich które działają w obydwu płaszczyznach.

 

Trzeba dodać że zdecydowanie lepiej jest stosować CB-03-01 w bazie kremowej. Na zachodzie stosują to wymieszane w "NRF cream" i o ile dobrze pamiętam część z nich używa dermarolleru przez zastosowaniem kremu.

 

Będziemy mogli za jakiś czas stwierdzić na naszym forum jak działa bo wiem że majette oraz AngelOnTheEarth już to sprowadzają do siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, sprowadzamy to i mamy nadzieję, że wkrótce zostanie to do nas wysłane, wiadomo, na dobre rzeczy trzeba sporo czekać, a łatwo nie było tak tego dostać.

Będziemy w 3(fighter jeszcze) jako pierwsi stosować to CB w Polsce, także myślę, że efekty jakieś przy 3 osobach powinny się pokazać, samemu ciężko by było stwierdzić a tak będziemy mieć z czasem odpowiedzi co do tego specyfiku, i będziemy wiedzieć czy warto inwestować nie małe pieniądze w niego czy lepiej odpuścić i skupić się na bardziej pewnych rzeczach jak RU/RUM.

Zgodzę się z wami, że jest to bardzo obiecujący lek, dlatego też postanowiliśmy zamówić to i spróbować jak przeniesie się to na rzeczywistość.

Dodam jeszcze, że będziemy stosować z nim również AHK-CU, bo z tego co czytałem/widziałem najlepsze efekty miały osoby właśnie przy takim połączeniu.

No i jeszcze ASC-J9(moim zdaniem nowoczesne big 3-CB,AHK,ASC, ale jak to będzie, to z czasem w praniu wyjdzie).

Zaznaczę jeszcze, że będziemy właśnie w kremach nrf to używać wszystko , te 3 rzeczy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam ,czekamy na zamówienie, ja już zacząłem ahk-cu w mniejszym stężęniu 3,3% /minimalne 2,5%/ ,na dniach asc no i wkońcu może doczekamy się na Cb-03-01


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam waszą opinię. Dla mnie AHK-CU i CB-03-01 to zestaw combo #1 na chwilę obecną. Czekam na wasze testy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam i radzę poczekać na nasze efekty, bo będziemy to w 3 testować i w przyszłym tygodniu rozpoczniemy kurację, bo powinno do piątku do nas dojść


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź i powodzenia. Oby za 6 miesięcy wyrosło wam afro To chyba lek największej nadziei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliście stosować CB-03-01? Jeśli tak to czy wszyscy trzej jednakowe stężenie i jednakowy pojazd? W ogóle moglibyście opisać ten proszek co dostaliście (zapach, kolor) na pewno kiedyś się przyda jeśli CB zadziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztuje CB?

 

Czytałeś w ogóle ten temat? Jest wcześniej przeze mnie napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jesteś strasznie nieprecyzyjny. Kilkaset dolarów to może być 300 albo 900

 

Jak ostatnio sprawdzałem to zamówienie grupowe było po 320$ za gram. Dla porównania RUM szło po 40$ za gram.

Oczywiście CB jest lepszy, ale ta cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB teraz jest bardzo ciężko dostać, praktycznie niemożliwe na dzień dzisiejszy jeżeli chodzi o stany... Tak, po 320$ za gram do czego dochodzi wysyłka plus opłaty różnego rodzaju i wychodzi 1 g w granicach 400$, więc tanie nie jest, bo w takiej cenie już idzie dostać 10g rum, które wystarczy na sporo dłużej, chociaż CB na dzień dzisiejszy wydaje się być najbardziej obiecujące...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, niestety jeszcze nie. Z pewnych przyczyn stosowanie CB przedłuży się o kilka tygodni.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tego samego źródła i w tym samym pojeździe będziemy stosować. Niestety mamy problem z przesyłką i opóźni się to o parę tygodni. Jest to bardzo droga zabawa także w moim przypadku jeśli nie będzie odrostów jednorazowa. Koszt kuracji z CB, którego starczy na 100g kremu to około 1400zł.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy na jaki obszar stosujesz. Na takie zakola jak przy nw2 to powinien starczyć na ponad pół roku. Tak może 7/8 miesięcy, bo stosuje się to tylko raz dziennie. To są oczywiście wyliczenia, w praktyce może się okazać różnie, ale na pewno +- 6 miesięcy.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już to dostaniemy to na pewno będziemy to oszczędnie stosować, tak żeby na jak najdłużej wystarczyło. Israelite to jest inna bajka i on jest typem "hardcora"w pozytywnym słowa znaczeniu;) Z tego co z nim pisałem w 4 miesiące zużył prawie 2 opakowania kremu z CB(około 200g xD). Mówił, żeby mieć efekty trzeba tak używać, moje zdanie jest nieco odmienne- jeżeli coś na nas podziała dobrze to nawet mała dawka zrobi z nas małpki;) Dobrym przykładem tego był pewien "GK" jeżeli się nie mylę z nickiem, bo forum trochę jest już zamknięte i mogę się mylić. Jemu na obszar nw3 wystarczało tego kremu na około 6 miesięcy, więc oszczędzał sporo a efekty miał po roku takie, że wyszedł na nw1;) Dodam jeszcze, że obaj stosowali przy tym minox i AHK i też tego zamierzam się trzymać i wam bym proponował...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko co masz w stopce + CB-03-01 ? Jak będziecie to stosować - super mix krem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, każdy krem osobno. W moim przypadku to będzie wyglądało tak, że CB-03-01 rano + nizoral w kremie rano (ale nizoral bez zakoli- tam bedzie cb). Ahk 5% wieczorem i po 3/4 godzinach ASC. Jeśli coś poza tym jeszcze do kuracji dorzucę to wewnętrznie.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...