free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fighter a Nizoral nie klei Ci włosów, jak go używasz rano?

 

I jak oceniasz CB, są jakieś fajne efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam jeszcze cb. Nizoral właśnie rano używam. Czy skleja włosy? Pewnie, że skleja- jak każdy krem, ale po jakiejś 1h lub 2h jest to prawie niezauważalne, czego nie mogę powiedzieć o kremie asc z emu


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nizoral krem nie zawiera praktycznie olejów w sobie, dlatego szybko wysycha, ale skleja dość mocno, jeśli masz prześwity będą bardzo widoczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o stosowanie CB-03-01 w NRF kremie powstały w miarę sprawdzone teorie na jego temat. Należy stosować jedynie 2x w tygodniu i do tego powinno się zaprzestanie stosowania innych mocnych blokerów oraz ketokonazolu we wszystkich postaciach!

 

W badaniach cosmo podało, że środek powinno się stosować 1-2 x w tygodniu, natomiast ludzie, którzy stosowali CB na zagranicznych forach stosowali go codziennie, myśląc że to przyniesie jeszcze lepsze efekty co w rzeczywistości działało na niekorzyść! (oczywiście wiedzieli jakie były badania, ale chcieli dowalić sobie powerem)

Jak wspomniałem w pewnych postach jedynie 2 osobom CB stosowane codziennie przyniosło niezłe efekty, natomiast reszcie niestety żadnych.

Ostatnio powstał tam temat osób, które stosują jedynie co 2 dzień i mają efekty ! Jeżeli dostaniemy wreszcie to CB i okaże, się, że nie jest to wina pojazdu lecz złego stosowania, i będzie minimum zatrzymanie przy stosowaniu 2x na tydzień lub dla szczęściarzy jeszcze jakieś odrosty(oczywiście wiadomo, że trzeba stosować inne rzeczy jeszcze oprócz CB, ale CB będzie podstawą) to moim zdaniem będziemy mieć wtedy super środek, jeszcze lepszy od RU.RUM i wtedy wiele tańszy biorąc pod uwagę, że 1 g CB wystarczy wtedy na minimum rok albo nawet półtorej w zależności o powierzchni stosowania i ilości nakładanego kremu:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciekawe to co napisałeś,ja gdzieś znowu na którymś forum czytałem ze CB było aplikowaneza za pomocą jonoferezy czyli poprzez wprowadzanie jonów leku za pomocą prądu ,ale czy to jest prawdą tego nie jestem w stanie udowodnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie tak było ono wprowadzane w głąb skóry w badaniach. Ale obecnie jest duże prawdopodobieństwo że zbyt częste aplikowanie powoduje reakcję odwrotną do zamierzonej, czyli utratę włosów.

 

Anagen hair bulb papillae, interfollicular dermal fibroblasts, and interfollicular keratinocytes isolated from fronto-parietal scalp biopsies as well as outer root sheath keratinocytes from plucked anagen hairs were separately grown in subculture for 14 d. The effect of different concentrations (2.4 nM-17.3 microM) of testosterone, dihydrotestosterone, and the antiandrogens cyproterone acetate or 17 alpha-propylmesterolone on growth behavior of the mesenchymal and epithelial cell types of the hair follicle were comparatively studied by means of growth curves, cell doubling times, and 3H-thymidine incorporation. For control, all cell lines were subcultured in hormone-free medium. Testosterone and dihydrotestosterone (345 nM) significantly reduced proliferation of papilla cells compared with dermal fibroblasts (p < 0.01) and outer root sheath keratinocytes compared with interfollicular keratinocytes (p < 0.01), as well as compared with cells cultured in control medium. Low concentrations of 17 beta-estradiol were ineffective, whereas doses of 180 nM 17 beta-estradiol increased the growth velocities of all cell types, especially of papilla cells, compared with dermal fibroblasts. Low doses of either cyproterone acetate (24 nM) or 17 alpha-propylmesterolone (29 nM) induced a growth enhancement, especially of papilla cells and outer root sheath keratinocytes, whereas high doses of cyproterone (1.20 microM) and 17 alpha-propylmesterolone (1.45 microM) had opposite effects. These changes were significant between papilla cells and dermal fibroblasts as well as between outer root sheath keratinocytes and interfollicular keratinocytes. Applying increasing doses of androgens to cyproterone acetate (24 nM)- or 17 alpha-propylmesterolone (29 nM)-containing media neutralized the growth-stimulating effect of antiandrogens, particularly in papilla cells and outer root sheath keratinocytes. However, minor differences between testosterone and dihydrotestosterone effects on cell growth were found. The data clearly demonstrate that the changes of in vitro growth of hair follicle cells depend on the concentrations of androgens and antiandrogens, as higher doses of both antiandrogens tested retarded the cell proliferation similar to testosterone or dihydrotestosterone. The papilla cells and outer root sheath keratinocytes reacted more sensitively to the hormones tested, thereby confirming the concept of a distinct androgen sensitivity of these specialized hair follicle cells.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To możne nawet dobrze że do Was to jeszcze nie dotarło

 

PS. skąd zamawialiście od koutingchem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, zamawiali od osób z prywatnego forum w USA

 

koutingchina jest bardzo wątpliwe, czystość ich produktów nie zawsze jest zadowalająca, nie ryzykowałbym kupowania czegokolwiek od nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że jeszcze RU ma w miarę jakość, to znaczy mam też taką nadzieję bo czekam na RU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak RU jest ok, ale reszta środków dość wątpliwa, osobiście sam nie wiem co na ten temat myśleć. Ja od niego nie kupowałem nigdy i nie będę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Może kilka słów podsumowania przez stosujących? To już leci 2 miesiąc pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nadszedl nareszcie ten dzień, w którym dodaje CB-03-01 (to samo źródło co israelite i GK) do mojej kuracji. Trzymajcie kciuki za moje zakola ;p


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki. Będę pisał co miesiąc jak sytuacja wygląda.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z CB, czy CB można stosować zamiast RU, czy raczej jako dodatek?

Tak z ciekawośc przy CB istnieje linienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast

 

linienie może wystąpić zawsze, jest to zależne ile % włosów jest w fazie anogenu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom a jak to jest z efektami, rozumiem że część słabszych efektów na zachodzie wynikała z braku odpowiedniego pojazdu, lub złego używania (bo CB nie używa się codziennie), co Twoim zdaniem jest na tą chwilę bardziej skuteczne, CB na podkładzie żelowym, czy RU w K&B?

Bo różnicy cenowej aż takiej nie ma, a CB jest mniej "upierdliwe" bo nie nakłada się tego codziennie.

 

Co do tego linienia, to pytam bo niestety ostatnio widziałem kilka efektów RU od Kane, które nie były optymistyczne, wręcz RU zadziałało odwrotnie, przyśpieszyło wszystko i nieźle poszarpało linie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też się stosuje codziennie. Używanie 2x tydz wynikało z tego ze w badaniach użyli hydroforu (hydroelektroforeza) czyli coś co działało na zasadzie injekcji, a wtedy to jest zupełnie inna bajka

 

cena urządzenia min ~10 000USD (o ile dobrze pamiętam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie inna bajka, a Twoim zdaniem który środek ma lepszą skuteczność i który wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie inna bajka, a Twoim zdaniem który środek ma lepszą skuteczność i który wybrać?

 

Na chwilę obecną pewniejszą opcją jest zdecydowanie RU. Cb-03-01 jest bardzo słabo poznany i co najważniejsze nie mamy jeszcze jakiegoś pojazdu który zapewniłby optymalne działanie oraz zachował krystaliczną formę substancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...