free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś może, czy wiadomo już coś o dostępności CB-03-01 z oficjalnych źródeł? Z tego co pamiętam CB miało wejść w roku 2018 do powszechnej dystrybucji jako składnik kremu na trądzik, a co za tym idzie istniała nadzieja na łatwiejsze pozyskanie i niższą cenę tej substancji.


Dut 3 na tydzień

Minox 5% 1x 1ml

CB 2% 1x 1ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc będzie aktualizacja od firmy prowadzącej badania.

 

Lek na trądzik ma wejść za półtora roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pitu pitu,

za rok, za dwa,

czekacie jak na cud a wyników jakichś spektakularnych nikt nie potwierdził jak dotąd. na razie cena jest spektakularna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breezzula na włosy. Winlevi na trądzik (ta sama substancja)

 

'Operational Highlights

 

Enrollment was completed on the two phase III pivotal trials for Winlevi in acne. Top line results are expected in H1 2018

Enrollment was completed in the phase II dose ranging trial for Breezula in alopecia. A planned 6 month interim analysis will be conducted and top line results will be available June/July'

 

'Key strategic events

 

Winlevi®: By the end of 2017, the enrollment for the entire Phase 3 Program for Winlevi was nearly complete. The two Phase 3 pivotal trials had enrolled a total of 1439 subjects in trials in 112 sites in the US and Europe. The long-term open label safety trial had enrolled approximately 604 patients and the pediatric trial is ongoing. The top line phase 3 data will be announced H1 2018.

Breezula®: The Breezula androgenic alopecia Dose Ranging Study is being conducted in 6 centers in Germany. The first subject was enrolled in June 2017 and the study closed at the beginning of December with 404 subjects enrolled in this five-arm trial. An interim analysis will be performed after 6 months to get an early view of the best dosing regimen. Top line 12 month results can be expected towards the end of 2018 / early 2019.'

 

http://www.cassiopea.com/news-and-media ... 02-28.aspx

 

Kontakt: E-mail: info@cassiopea.com

Telephone: +39 0286891124

Mi nie odpowiadają od dwóch lat. (Zapytałem o Winlevi i jego przydatność na włosy)

 

Zamieszczam daty kolejnych etapów i wyjścia na rynek. PS. 2022

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega obiecujaco to wyglada. Pamietam jak czytalem o tym z 7-8 lat temu i byla I faza testow. Mialo byc wypuszczone w 2018-2019. Jest juz III faza i przesunelo sie az i zarazem tylko 3 lata. Moim zdaniem bardzo realne, ze jednak to wyjdzie i z wlasnego dlugoletniego doswiadczenia z tym srodkiem moge stwierdzic, ze problem w pewnym stopniu moze zostac zazegnany. Brak ubokow badz nikle plus zatrzymanie owlosienia to bylo by to. Kwestia ceny, mam nadzieje, ze nie bedzie to kosztowalo kilka tysiecy zlotych. Na razie stosuje dalej i bede sprowadzane z Chin, liczac po cichu, ze wlasciwe dawkowanie oraz pojazd do tych 4 lat bedzie mozna nabyc w aptece.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że nie na wszystkich będzie działać. Na Fin niektórzy w ogóle nie reagują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie otworzyć nowy temat aby zbierać ludzi do zamownia nowego Cb bo jeśli to potrwa 5 miesięcy znowu to lepiej juz zacząć

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wrzucam patent dotyczący pojazdu do Cb. Są tam dane odnośnie rozpuszczalności, stabilności, zdolności przenikania itp.

 

1.https://patentscope.wipo.int/search/en/ ... escription

 

2. https://patents.google.com/patent/EP3108879A1

 

Pierwszy opis wydaje się bardziej rozbudowany, ale niestety nie wyświetlają mi się istotne tabele - sprawdźcie czy u was też tak jest.

 

Po szybkim przejrzeniu zrozumiałem, że w II fazie badań stosowano pojazd składający się głównie z etanolu/PG i Transcutolu (etoksydiglikol) w proporcjach 33/33/33. Stwierdzono również, że Cb nie rozpuszcza się w wodzie i generalnie pojazd zawierający wodę zmniejsza wchłanianie Cb.

 

Nie znalazłem niestety żadnego źródła w PL, gdzie można kupić etoksydiglikol. Jeżeli takie znacie lub macie wiedzę o ewentualnych zamiennikach to dajcie znać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tez dawno pisalem z wlasnego doswiadczenia z CB, ze nie lubi wody. Przechodzac z pojazdu pg/et na kb solution(zawiera sporo wody) zaczalem tracic grunt. Nie pomoglo czeste rozrabianie nowej porcji. Jak wiemy w skladzie stemoxa rowniez jest podane, iz zawiera wode. W przeciwienstwie do kb musi byc jej znikoma ilosc , bo mimo tego dziala CB w stemoxie dobrze.

Czytalem o tym Transcutolu, ludzie zaczeli stosowac juz pg/et i ten caly etoksydiglikol tak jak wspominasz Boliusz jednak opinii na razie nie ma zbyt wiele. Jezeli zobacza roznice z pewnoscia my rowniez wyprobujemy ten pojazd na sobie.

Skoro ludzie zdobywaja etoksydiglikol to u nas na forum jezeli bedziemy chcieli nie bedzie wiekszego problemu z tym.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

jak mam spirytus i pg juz od roku (w pokoju w szafce trzymam) to warto kupic nowe bo traci właściwości czy moge spokojnie uzywac?

 

trzymałem przez 10-11mcy CB w pokoju tez w szafce, troche glupio w sumie, z tego co pisaliscie i teraz zamrazarka. Dodatkowo w tym woreczku przezroczystym co dostarczali z Chin, nie zawsze go zamykalem dopinajac.

 

Czy myślicie ze CB mogło stracić działanie przez to?


CB 2%

Loxon 5% x 2

Saba Hydro

Nizoral

Biotyna+cynk+selen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Stwierdzono również, że Cb nie rozpuszcza się w wodzie i generalnie pojazd zawierający wodę zmniejsza wchłanianie Cb.

 

Bardzo mnie to zainteresowało. Ciekawi mnie przyczyna tego, a w badaniach brak o tym informacji.

Albo CB-03-01 jest hydrofobiczne (odpychające cząsteczki wody) albo po prostu jest niestabilne w pojeździe zawierającym wodę i rozkłada się już przed nałożeniem.

ziom1990 pisał kiedyś, że robił testy i CB-03-01 było niestabilne w KB5 z uwagi na zbyt dużą ilość wody w tym ostatnim.

 

Tak tez dawno pisalem z wlasnego doswiadczenia z CB, ze nie lubi wody. Przechodzac z pojazdu pg/et na kb solution(zawiera sporo wody) zaczalem tracic grunt.

 

To jest interesujące. Bo jak ja stosowałem CB w KB jak opisałem w moim temacie, to odczuwałem uboki (bóle serca) podobne do tych jak przy CB w pojeździe standardowym (etanol/PPG).

Co więcej, nawet jak zmodyfikowałem KB poprzez dodanie do niego większej ilości wody, a mniejszej spirytusu, to i tak są odczuwalne uboki jak wyżej.

 

Dodam tylko, że CB rozpuszczam całkowicie w alkoholu i w nim go trzymam, a dopiero tuż przed nałożeniem mieszam go z KB.

W ten sposób nie ma możliwości by CB leżało dłuższy czas w wodzie (w KB), a więc ew niestabilność w takim roztworze, nie wchodzi w grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkluzja dotycząca stabilności z badań: "Based on the impurity profile, the formulation prepared in Example 4 is more stable than the aqueous formulation of Example 5."

Z drugiej strony nie są tą jakieś drastyczne różnice - roztwór wodny zawierał po 6 miesiącach ok. 8,5% zanieczyszczeń, a bezwodny - ok. 5%.

 

Co do wpływu wody na wchłanianie to faktycznie brak przyczyny w badaniach, ale jednak empirycznie wykazano, że obecność wody w roztworze zmniejsza wchłanianie CB.

 

BTW. Lion, kiedy Cię dopadły uboki od CB? Bo z tego co kojarzę to dość długo dobrze tolerowałeś ten środek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lion, kiedy Cię dopadły uboki od CB? Bo z tego co kojarzę to dość długo dobrze tolerowałeś ten środek.

 

Myślę, że natychmiast, ale starałem się jakoś to ignorować, funkcjonować, stosować 5x w tygodniu, później w KB5, później w KB2, aż już się nie dało. Z czasem problem po prostu narastał.

Jest trochę lepiej niż na RU, ale nie jest dobrze. Dla porównania na spiro zew. czy ducie wew. nie mam żadnych bóli serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki pojemnik polecilybyscie do odmierzania i mieszania CB?

Ja mam takie słoiki: https://www.centrumopakowan.com/pol_pl_ ... 1157_1.png

Do odmierzania proszku są ok, ale za to są trochę nieszczelne. Jak dodam ciecz i potrzasam pojemnikiem, żeby wszystko wymieszać to trochę mieszanki się wylewa. Buteleczki z pipeta uzywam do odmierzania cieczy i nakładania na skórę, ale do odmierzania proszku się nie nadaje, bo ma za wąska szyjkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję +/- coś takiego.

http://naturadlapiekna.pl/pl/p/Butelecz ... a-30ml/122

 

Taka buteleczka szklana 30 ml (ciemne szkło mniej światła przepuszcza) z zakrętką plastikową. Można do tego dokupić taką drobną łyżeczkę jubilerską/laboratoryjną za perę zł i idealnie się odmierza.


Dut 3 na tydzień

Minox 5% 1x 1ml

CB 2% 1x 1ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś podesłać linka do tej łyżeczki? Bo używam zwykłej, kuchennej, ale ciezko odmierzyc nia CB co do mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozecie polecić coś łatwo dostepnego na przesuszenie skóry od wcierek (oprócz emu)?

Wiem, że dawno zadane pytanie, ale polecam 10% Cerkogel do skóry głowy, ale tylko 10%, bo 30% już ma działanie keratolityczne.


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o CB to jest tego różna numeracja.. cb 03-01, cb06-01,cb 06-02 , które myślicie jest najlepsze?

Macie dobra stronkę gdzie można to zakupić, bądź gotówce już do użytku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,

Orientuje sie moze ktos jak jest z przewozeniem cb w bagazu podrecznym w samolocie??

mam jakis 1 gram do przewiezienia a wiadomo wyglada to dosc podejzanie...

 

pewnie bylo o tym gdzies pisane ale nie moge znalesc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są kraje gdzie za przemycanie narkotyków jest kara śmierci. Byłbym ostrożny z przewożeniem białego proszku samolotem, nawet jeżeli to mąka


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...