free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A w jakich pojazdach stosujecie/stosowaliście CB? Używacie/używaliście go raz dziennie w stężeniu 1%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegoś takiego jak linienie na blokerach czy antyandrogenach . To jest taka forumowa ciekawostka powtarzana jak mantra przez niektórych userów . W rzeczywistości jest to bzdura nie mająca poparcia w żadnych faktach .

 

To w takim razie co to jest ? I co to znaczy ?

Skoro nie ma czegoś takiego na blokerach/antyandrogenach, i linienie podczas przyjmowania blokerów jest bzdurą nie mającą poparcia w żadnych faktach. A jeszcze dodajmy że cały czas jestem (i byłem wtedy od jakiegoś czasu) na blokerach - na wielu blokerach jednocześnie, w tym na wyjątkowo silnym antyandrogenie i w dużych dawkach.

 

viewtopic.php?p=27199#p27199 (patrz zdjęcia w moim poście z dnia 20 lut 2016, 15:41)

 

Czyli pitolę bzdury, i to na fotach - to to nie jest fakt ino jakaś moja bzdura albo ściema ?

 

Mistrzu, linienie, to nawet przechodzą od czasu do czasu zdrowi, niełysiejący ludzie, trzeba też dodać że, nawet kobiety (czyli ludzie z niskimi poziomami androgenów), a co dopiero łysiejący ludzie którzy tracą włosy w ogromnych ilościach. - Tak tylko na marginesie, i też dla ciekawostki.

 

A resztę to myślę że Lion bardzo dobrze wytłumaczył.

 

Wystarczy poczytać ulotki flutamidu czy finasterydu i tam nie ma nawet wzmianki o wzmożonym wypadaniu włosów przy stosowaniu ww środków .

 

Jak bym ku*wa patrzył na to co jest napisane na ulotkach to nigdy nie wypróbowałbym leków które przetestowałem na sobie i cały czas testuję i regularnie biorę, i nie osiągnąłbym też tak dobrych efektów.

 

Po drugie, to wiesz, trochę inna sytuacja, ale wyraża to o czym chcę powiedzieć - czyli co się dzieje jeśli kurczowo trzymamy się tego co jest napisane, bazujemy i polegamy na tym i jakoś bezgranicznie wierzymy w to. Do sedna: Na ławce w parku kiedyś było napisane słowo ''dupa'', i mi drzazgi w *uja powchodziły.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A w jakich pojazdach stosujecie/stosowaliście CB? Używacie/używaliście go raz dziennie w stężeniu 1%?

 

Ja stosuję w pojedzie standardowym (alkohol/PPG), w proporcjach 70% alkoholu i 30% glikolu propylowego.

 

Natomiast oryginalna Breezula (CB-03-01) testowana przez Cosmo Pharmaceuticals (wynalazcę), stosowana jest w jakimś kremie, którego składu jednak nie znamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega xanano bredzi niesamowicie. Nie dosc, ze deprecjonuje doswiadczenia uzytkownikow majace naukowe podstawy, to jeszcze probuje owe podstawy dorobic swoim wypowiedzim, dodajmy - wypowiedziom kompletnie z dupy, szarlatanskim, broscience. Ulotki preparatow zawierajacych minoxidil wprost informuja, ze moze nastapic wzmozone wypadanie wlosow. A cala reszte znakomicie wylozyl Lion.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linienie na CB,Ducie,Minoxie potwierdzone przeze mnie... nie ma najmniejszych watpliwosci


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, otóż posiadam 3 gramy CB i nie znalazłem na forum instrukcji w jaki sposób i z czym ten środek "rozrobić". Czytałem o podjazdach, jednak dalej nie wiem z czym to się je. Jestem w punkcie wyjścia, włosy lecą, czas ucieka, a ja stoję w miejscu. Chciałbym by ktoś mnie nakierował na temat który to wszystko opisuje, lub wytłumaczył własnymi słowami, w miarę zrozumiale. Będę ogromnie wdzięczny, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie, otóż posiadam 3 gramy CB i nie znalazłem na forum instrukcji w jaki sposób i z czym ten środek "rozrobić". Czytałem o podjazdach, jednak dalej nie wiem z czym to się je. Jestem w punkcie wyjścia, włosy lecą, czas ucieka, a ja stoję w miejscu. Chciałbym by ktoś mnie nakierował na temat który to wszystko opisuje, lub wytłumaczył własnymi słowami, w miarę zrozumiale. Będę ogromnie wdzięczny, pozdrawiam

Z tego co pamiętam to w tym wątku znajdziesz pomocne informacje: viewtopic.php?f=22&t=2512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam do Was pytanie, otóż posiadam 3 gramy CB i nie znalazłem na forum instrukcji w jaki sposób i z czym ten środek "rozrobić". Czytałem o podjazdach, jednak dalej nie wiem z czym to się je. Jestem w punkcie wyjścia, włosy lecą, czas ucieka, a ja stoję w miejscu. Chciałbym by ktoś mnie nakierował na temat który to wszystko opisuje, lub wytłumaczył własnymi słowami, w miarę zrozumiale. Będę ogromnie wdzięczny, pozdrawiam

 

Może i instrukcja jest, ale co to są te skróty i gdzie to kupić dla nowych jest nieodgarnięcia .

 

Zwracałem się też niejednokrotnie z prośbą to odpowiedzi czytaj forum itp.

 

Jakbym komuś powiedział ,że wyprodukowanie paliwa też jest w necie ciekawe czy to byłoby też takie proste.

 

Brakuje instrukcji krok po kroku do przygotowania np. na 5 dni . Składniki kupujesz tu i tu do tego do aplikacji używasz ....... itp.

 

Jesteśmy tutaj chyba po to żeby sobie pomagać i tak jak w każdej dziedzinie są nowi dla których język skrótów oczywistych dla "starych wyjadaczy" jest kompletnie nieczytelny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy jest jakas roznica w mieszaniu cb z pg+et i cb z stemioxem czy to po prostu zależy od organizmu w jakim pojeździe na dana osobe zadziała lepiej?

bo rozumiem ze jeszcze nie wiadomo w jakim pojeździe cb ma wyjść na rynek jeżeli kiedyś tam wgl wyjdzie

nie wiem z jakim pojazdem teraz leciec stad pytanie

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
panowie czy jest jakas roznica w mieszaniu cb z pg+et i cb z stemioxem czy to po prostu zależy od organizmu w jakim pojeździe na dana osobe zadziała lepiej?

 

Ja sądzę że w obu zadziała ze zbliżoną skutecznością. Problemem jest natomiast stabilność. Nikt nie wie na ile stabilne jest CB w stemoxie.

Wiadomo natomiast, że CB w pg+et jest dość stabilne. Wiadomo też, że jest niestabilne w każdym pojeździe który zawiera wodę.

 

Jeśli więc przygotowujesz wcierkę codziennie (codziennie rozpuszczasz CB w płynie, tuż przed jego nałożeniem), to nie ma to znaczenia. Ale jeśli przygotowujesz wcierkę raz na kilka dni, to trzeba mieć pewność, że taka wcierka będzie przez te kilka dni stabilna i, że CB się najzwyczajniej w świecie się w tym czasie nie rozłoży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie stemox zawiera wode, do tego nie wiadomo jaka ilosc. Robie mieszanke co 5 dni, mimo tego nie mam pewnosci czy CB traci swoja wartosc przez ten czas czy nie. Pg/et na niekorzysc moze byc wieksze przenikanie i laczace sie z tym uboki.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wlasnie stemox zawiera wode, do tego nie wiadomo jaka ilosc.

 

Żaden producent kosmetyków nie podaje ilości składników, bo prawo tego nie wymaga. Natomiast wiem, że el_duterino (z HairLossHelp) przygotowywał mieszanki CB + stemox codziennie.

Jest to naprawdę uciążliwe i niepraktyczne. Lepszym rozwiązaniem wydaje mi się mój POMYSŁ na CB-03-01 w KB solution

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten twój pomysl Lion jak dla mnie na razie za dużo mieszania i nie przetestowany

do mieszanki cb + pg,eth potrzebny jest spirytus 96% czy 95% tez da rade? bo kupiłem ostanio i najmocniejszy jaki w sklepie mieli to 95

jeżeli chodzi o stemoxa to stosowałem 3 msc i robilem te mieszanki wlasnie tak co 5 dni wiec jak bym do niego wrocil to postaram się nawet codziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ten twój pomysl Lion jak dla mnie na razie za dużo mieszania i nie przetestowany

 

To prawda, ale teoria jest solidna. A przetestuję to najdalej w ciągu kilku tygodni, jak tylko dostanę koncentrat KB i rozpocznę stosowanie.

 

do mieszanki cb + pg,eth potrzebny jest spirytus 96% czy 95% tez da rade? bo kupiłem ostanio i najmocniejszy jaki w sklepie mieli to 95

 

Ja mam spirytus 95% i robię mieszanki co kilkanaście dni. Nie odczuwam żadnego osłabienia w działaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby pomysł Liona się sprawdził bo standardowy pojazd powoduje u mnie mega pieczenie i podrażnienie skóry.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam do Was pytanie, otóż posiadam 3 gramy CB i nie znalazłem na forum instrukcji w jaki sposób i z czym ten środek "rozrobić". Czytałem o podjazdach, jednak dalej nie wiem z czym to się je. Jestem w punkcie wyjścia, włosy lecą, czas ucieka, a ja stoję w miejscu. Chciałbym by ktoś mnie nakierował na temat który to wszystko opisuje, lub wytłumaczył własnymi słowami, w miarę zrozumiale. Będę ogromnie wdzięczny, pozdrawiam

 

Może i instrukcja jest, ale co to są te skróty i gdzie to kupić dla nowych jest nieodgarnięcia .

 

Zwracałem się też niejednokrotnie z prośbą to odpowiedzi czytaj forum itp.

 

Jakbym komuś powiedział ,że wyprodukowanie paliwa też jest w necie ciekawe czy to byłoby też takie proste.

 

Brakuje instrukcji krok po kroku do przygotowania np. na 5 dni . Składniki kupujesz tu i tu do tego do aplikacji używasz ....... itp.

 

Jesteśmy tutaj chyba po to żeby sobie pomagać i tak jak w każdej dziedzinie są nowi dla których język skrótów oczywistych dla "starych wyjadaczy" jest kompletnie nieczytelny .

 

Dokładnie, niby wszystko jest opisane, ale głowię się gdzie zdobyć te składniki, podjazdy, krótko mówiąc potrzebuję instrukcji krok po kroku.

To z pewnością pomoże nie tylko takiemu żółtodziobowi jak ja, a ekspertów w tego rodzaju sprawach jest na tym forum co najmniej kilku.

Chciałbym w końcu zacząć walkę z łysieniem, czas ucieka, a ja jestem na tym samym etapie, co rok temu (z tą różnicą że mam CB w zamrażarce).

Także jeśli ktokolwiek z obeznanych w tym temacie osób byłby chętny do napisania tego typu instrukcji, byłbym OGROMNIE wdzięczny.

 

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem ostatnio znowu z CB. Używając nawet 3-4 % stężenia widzę pogorszenie na linii i zakolach i zaczyna się swędzenie, tak jak przy nie używaniu RU. Wystarczy że wracam do RU 5% w ilości około 0,5ml (taka sama ilość ml jak przy CB) i zaraz widzę polepszenie i znika swędzenie.

Spróbuję jeszcze CB w stężeniu 4,5-5%, ale widzę to w słabych barwach. Jedyny plus to faktycznie mniejsze uboki.

 

Dodam ze CB zawsze w świeżej mieszance w KB5.

 

Tak jak by CB było za słabe w stosunku do RU. I nie radzi sobie z przodem. Hymm nie wiem co o tym myśleć.

Może faktycznie linienie, ale linienie miałbym również przecież przy powrocie do RU, a jest odwrotnie, czyli poprawa. Dałbym mu serio szansę, ale jak patrzę na te pogarszanie..

 

I do tego te swędzenie mnie najbardziej niepokoi. Bo takie same uczucie mam przy braku jakiejkolwiek ochrony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Spróbowałem ostatnio znowu z CB. Używając nawet 3-4 % stężenia widzę pogorszenie na linii i zakolach i zaczyna się swędzenie, tak jak przy nie używaniu RU. Wystarczy że wracam do RU 5% w ilości około 0,5ml (taka sama ilość ml jak przy CB) i zaraz widzę polepszenie i znika swędzenie.

Spróbuję jeszcze CB w stężeniu 4,5-5%, ale widzę to w słabych barwach. Jedyny plus to faktycznie mniejsze uboki.

 

Dodam ze CB zawsze w świeżej mieszance w KB5.

 

Jak długo stosujesz CB zanim wracasz do RU ?

 

Czy zawsze używałeś w KB5 ? Czy w zwykłym pojeździe też (np alko/gliko - 70%/30%) i jest to samo ?

 

PS.

A tutaj odnośnie badań klinicznych:

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT02279823

Wyniki:

http://www.cassiopea.com/~/media/Files/ ... lts-v2.pdf

http://www.cassiopea.com/news-and-media ... -2016.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak długo stosujesz CB zanim wracasz do RU ?

 

Czy zawsze używałeś w KB5 ? Czy w zwykłym pojeździe też (np alko/gliko - 70%/30%) i jest to samo ?

 

+- 2 tyg, dłużej nie daję rady przez te pogorszenie. Teraz faktycznie spróbuję jeden dzień RU 5% drugi dzień CB 4,5%. Wcześniej też używałem pg/eth(ale tylko 1%stężenie i różne kombinacje proporcji), ale źle się czułem po tym pojeździe i również widziałem pogorszenie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wcześniej też używałem pg/eth, ale źle się czułem po tym pojeździe i również widziałem pogorszenie.

 

Czyli wynika, że u Ciebie CB nie działa ani na jednym ani na drugim pojeździe.

Ja stosowałem CB 1% w eth/pg i działa (jeśli idzie o zastopowanie łysienia), ale źle się czułem (choć lepiej niż po RU).

Natomiast od wczoraj przeszedłem na CB 1% w KB5 wg swojego przepisu (na dwie mieszanki) i czuję się dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Natomiast od wczoraj przeszedłem na CB 1% w KB5 wg swojego przepisu (na dwie mieszanki) i czuję się dużo lepiej.

 

To daj znać jak możesz, jak Tobie CB trzyma włosy w KB5. Może ten pojazd w ogóle nie pasuje do CB??. @xanano też się skarżył na brak pozytywnego działania CB w KB(i to w wysokim stężeniu), a natomiast RU mu dobrze trzymało włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
@xanano też się skarżył na brak pozytywnego działania CB w KB(i to w wysokim stężeniu), a natomiast RU mu dobrze trzymało włosy.

 

Tylko nie napisał czy dziennie przygotowywał mieszanki, bo to jest ważne. Ja przygotowuję mieszanki dziennie z wstępnie rozpuszczonego w alkoholu CB.

KB na pewno nie nadaje się do przechowywania w nim CB, a czy do stosowania to jeszcze nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko nie napisał czy dziennie przygotowywał mieszanki, bo to jest ważne. Ja przygotowuję mieszanki dziennie z wstępnie rozpuszczonego w alkoholu CB.

KB na pewno nie nadaje się do przechowywania w nim CB, a czy do stosowania to jeszcze nie wiadomo.

 

Pytałem sie go o to na PW. Ale dawno nie był aktywny. Ja natomiast zawsze świeża porcja, przygotowywana bezpośrednio przed nałożeniem.

 

 a czy do stosowania to jeszcze nie wiadomo

 

No właśnie, to jest pytanie.. spróbuję jeszcze CB ze stężeniem powyżej 4%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No właśnie, to jest pytanie.. Popróbuję jeszcze popróbować ze stężeniem powyżej 4%.

 

To może popróbuj najpierw ze zwykłym pojazdem et/pg 70%/30%.

Bo takie zwiększanie stężenia to z tego co widzę niezbyt wiele daje, jeśli już nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...