free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pojazd KB nie nadaje sie do stosowania CB. Pisalem o tym w swoim temacie. Po przejsciu na KB widzialem od razu pogorszenie jakbym w ogole blokera nie uzywal! Lion niech sprobuje swoj przepis(jako ze stosowal standardowy pojazd i mial zatrzymanie to po kilku tygodniach stwierdzi czy dziala badz nie). Nie wiem dlaczego ludzie nie ucza sie na bledach innych. Stosuje CB latami i jestem pewny,ze KB nie dziala. Przez to mialem watpliwosci i myslalem,ze proszek jest fake(przebadalem i okazal sie dobry wiec nie mam wiecej watpliwosci).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radek nie sprawdzi sie... Poczekaj na eksperyment Liona, ewentualnie sie do niego przylacz.

Gdzies bylo o tym, ze minox tez wode zawiera i stosowanie CB nie sprawdzilo by sie ... hmm nigdy nie probowalem, a mysle, ze takie CB z minoxem mialo by niezlego kopa. Nie wiem jak z ubokami zapewne wieksze ryzyko by na to bylo, bo czuje roznice jak stosuje jedno po drugim(CB - minox) z przerwa 20-30minutowa a godzinną+ a co dopiero obydwa srodki w tym samym czasie zlaczone.

Coz wciaz kusi mnie stosowanie minoxa z CB w jednej wcierce, robiac swieze mieszanki co 1-2 dni. Ktos jakies doswiadczenia/przemyslenia?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też myślę, że Angel ma rację. 24h w mieszance o w której wiadomo, że CB nie jest stabilne, to jest dość długo.

Może się więc okazać, że Twój plan to de facto stosowanie CB raz na 2 dni, a tym samym marnotrawstwo drogiego środka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ile potrzeba czasu do oceny kuracji Cb? Tak żeby stwierdzić, czy trzeba zwiększyć stężenie lub zmienić na inny bloker?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 miesiecy minimum. Do 3 mozesz zauwazyc polepszenie jakosci wlosow to bedzie oznaczac, ze dziala, ale czy zastopuje lysienie to juz 6-12 miesiecy potrzebujesz,zeby sie przekonac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o poradę w pokierowaniu kuracją. Od ok. miesiąca stosuję CB 1% na przód (pojazd alkohol/glikol - 70/30), a od ponad 2 fina. Mieszanki CB robię co 5 dni. Skóra wygląda na przesuszoną i lekko podrażnioną, a do tego pojawił się łupież/złuszczający się naskórek. Dzisiaj zauważyłem, że włosy na obszarze stosowania CB wydają się jakby słabsze i łatwiej wypadają (niedługo zrobię zdjęcia i porównam stan). Wiem, że to dopiero miesiąc stosowania i początek kuracji, ale że przód mam słaby to nie chce popełnić żadnego błędu. Jak myślicie, powinienem coś zmienić jeśli chodzi o CB (pojazd, stężenie, proporcje pojazdu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj zmieniac 60/40 lub 50/50. Dodaj emu oil. Jezeli jedno ani drugie nie pomoze zmien pojazd.

Emu powinien pomoc.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej glikolu tym większe wchłanianie? Emu dodam na pewno, skąd najlepiej zamawiać certyfikowane emu z dostawą do PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za pojazd BID ? Jezeli rozumiem, to jakis probny pojazd , chyba ze to oznacza cos konkretnego?

Jak widac minimum w badaniach to 2.5% 2 razy dziennie, badz maximum 7.5% 1-2x dziennie. Stosujemy sporo mniej a wielu zauwaza z nas mniejsze badz wieksze efekty. Coz jakby to bylo tansze kazdy z checia zaczal by stosowac chociaz 5% 2 x dziennie.

Troche gdybania, ale patrzac na to jakie wysokie stezenie sie wydaje wzgledem obecnych cen, to jakby to mialo wyjsc na rynek cena musiala by byc z 10x tansza niz obecnie, zeby zwykly lysiejacy Kowalski , ktory potrafi odlozyc na srodki do walki moglby sobie na to pozwolic.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mozecie polecić coś łatwo dostepnego na przesuszenie skóry od wcierek (oprócz emu)?

 

Możesz wcierać np Daktarin - będziesz miał mikonazol i krem na przesuszenie skóry przy okazji.

Ale emu jest bezkonkurencyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to za pojazd BID ? Jezeli rozumiem, to jakis probny pojazd , chyba ze to oznacza cos konkretnego?

Jak widac minimum w badaniach to 2.5% 2 razy dziennie, badz maximum 7.5% 1-2x dziennie. Stosujemy sporo mniej a wielu zauwaza z nas mniejsze badz wieksze efekty. Coz jakby to bylo tansze kazdy z checia zaczal by stosowac chociaz 5% 2 x dziennie.

Troche gdybania, ale patrzac na to jakie wysokie stezenie sie wydaje wzgledem obecnych cen, to jakby to mialo wyjsc na rynek cena musiala by byc z 10x tansza niz obecnie, zeby zwykly lysiejacy Kowalski , ktory potrafi odlozyc na srodki do walki moglby sobie na to pozwolic.

 

 

b.i.d. (on prescription): Seen on a prescription, b.i.d. means twice (two times) a day. It is an abbreviation for "bis in die" which in Latin means twice a day

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozecie polecić coś łatwo dostepnego na przesuszenie skóry od wcierek (oprócz emu)?

 

Możesz wcierać np Daktarin - będziesz miał mikonazol i krem na przesuszenie skóry przy okazji.

Ale emu jest bezkonkurencyjne.

 

Może spróbuję Daktarinu. A ile mniej wiecej trzeba odczekać od nałożenia Cb, zeby można było dać emu lub Daktarin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak boliusz o tym mowa, jest to porzadny zamiennik neogenica , tamten to dopiero ostro daje po kosztach.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a mieszanki z tym stemoxem można robić tak jak przy pojeździe standardowym, czyli co jakieś 4-5 dni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie, bo tam jest woda. Jedynie codziennie daje gwarancję, że wszystko będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, bo tam jest woda. Jedynie codziennie daje gwarancję, że wszystko będzie ok.

 

Dzięki. Nie jest to zbyt wygodne, ale spróbuję tego stemoxa. Też zawiera alkohol, ale może nie będzie taki agresywny jak pojazd standardowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Skad mozna zamowic to CB i czy warto to stosowac w jakiejs kombinacji, formie?

Macie jakies slrawdzone miejsca aby to kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...