free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście. Liczę właśnie na zatrzymanie/spowolnienie cofającej się linii włosów oraz wzmocnienie czupryny Na samym przodzie mam włosy, które są o połowę krótsze od tych dalej. Zastanawiam się czy to jest miniaturyzacja czy może od zawsze tak miałem. Mimo wszystko i tak cieszę się, że zainteresowałem się tematem, bo na serio dużo wiedzy pozyskałem na ten temat i też zacząłem rozumieć jak czują się osoby, które łysieją lub są łyse. Najchętniej bym pozyskał CB i zobaczył reakcję. Wiem, że ten wątek nie jest przeznaczony na dyskusję o innych lekach, ale czy ktoś z Was używał Pantostin z powodzeniem? Raczej nie jest to snake-oil, ale gorzej z efektywnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące pojazdu, lepiej użyć stemoxa od Garniera czy Vichy neogenic stemoxadine?, cena u mnie nie ma większego znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak chcecie odrost mamy mistrza na forum w odzyskiwaniu wlosow i skopiujcie sobie jego kuracje to zwiekszycie prawdopodobienstwo odrostu .

Mógłbyś rozjaśnić kto jest tym mistrzem w odroście i gdzie jego kuracja?

 

Mam pytanie dotyczące pojazdu, lepiej użyć stemoxa od Garniera czy Vichy neogenic stemoxadine?, cena u mnie nie ma większego znaczenia

Jeśli jeden z nich to chyba lepiej vichy, główny składnik to alkohol etylowy a garnier jak główny składnik ma wodę :/ w Wodzie CB chyba słabo się rozpuszcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłbyś rozjaśnić kto jest tym mistrzem w odroście i gdzie jego kuracja?

 

Do zastosowania poziomu mocy i stopnia złożenia mojej kuracji, 99% ludzi na forum nigdy nawet się nie zbliży w 1/4 ej. I dotyczy to zarówno blokad jaki i stymulacji. Ale każdy ma swój wybór, i ja nikogo do tego nie namawiam i nie zachęcam, ani też nikomu tego nie zabraniam i nie neguje tego jeśli ktoś obiera użycie silnych leków w celu leczenia łysienia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winlevi, to coś na trądzik wychodzi niebawem i mam pytanie do siedzących w temacie CB. Jak stężenie czynnika aktywnego w Winlevim ma się do stężenia w roztworze robionym przez Was? Będzie się to coś nadawało? Do Fina dołożyłbym na linię oraz zakola właśnie CB, ale chyba sytuacja mnie jeszcze aż tak bardzo nie przycisnęła aby pokonać moje lenistwo i robić samemu roztwór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1% jako dodatek moze byc jezeli bedzie sie nadawac na walke z lysieniem, bo tworza go z mysla o tradziku( na pewno zakupie i bede stosowal, bo mam problem z tym od 13 roku zycia i tylko epiduo w miare daje rade)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE, bo i teraz nie ma jakoś wysypu jakiś tam dobrych efektów na tulu stosujących to (w różnych dawkach stężeniach i pojazdach...) i to na całym świecie i na różnych forach.

 

Moim zdaniem, a przeglądałem i czytałem fora trochę... i oglądałem różne fotki.. to już większy sens ma stosowanie RU, bo na RU są jakieś tam efekty zauważalne u nieco większej ilości ludzi, a czasami bardzo rzadko nawet dość spektakularne ale głównie w połączeniu z minoxem....

 

-- 25 cze 2020, 21:03 --

 

Dla rozjasnienia. CB to nie stymulator. Ma za zadanie zatrzymac lysienie a nie spowodowac spektakularne odrosny jak co niektorzy marza.

 

Skoro CB zatrzymuje łysienie, to dlaczego lekarze od HT, jak i sami pacjenci/forumowicze na forach boją się i zresztą Ty sam boisz się przy robieniu HT, że łysienie postąpi i że graftów zabraknie na dalszy obszar łysienia skoro przecież na CB nie ma prawa postąpić ?

 

Powiem Wam co zatrzymuje łysienie i co wyczytałem gdzieś na stronie jakiejś lepszej kliniki w odpowiedziach jakiegoś lekarza od HT, może nawet jak to kiedyś znajdę to wkleję link (a nie kopiowałem tego kiedyś dla celów posiadania tej informacji - choć możliwe, że na czacie kiedyś wstawiałem), bo mi to nie było do niczego potrzebne, bo ja o tym już dawno wiedziałem.

 

Ktoś zapytał a co w przypadku mocno łysiejących transgenderów mtf - bo chodziło tam właśnie w tej rozmowie o robienie nisko i gęsto przodu? I ten lekarz odpowiedział tam że to jest zupełnie inna sprawa i że: cytuję ''it completely stops male patern balding''. I tu jest pewność, że to serio zatrzymuje łysienie, a bardzo często daje też spektakularne odrosty nawet ze skorupy glacy, a w przypadku CB widać nawet takiej pewności jednak nie ma co do samego zatrzymania łysienia....

 

-- 25 cze 2020, 21:14 --

 

Mi się wzmacniaja wlosy, tak jak napisałem powyzej,

 

Badasz to jakoś ? Znasz wartości sił np. w Niutonach potrzebnych do wyrwania wstępnie osłabionego i zaś wzmocnionego przez CB włosa jak i do do zerwania jego łodygi, zanim zastosowałeś CB i zaś podczas stosowania tego środka ?

 

Bo ja jestem mechanikiem w sumie też inżynierem i jednak wystawiam diagnozy na czymś oparte... a żaden problem podłączyć do włosa jakiś siłomierz aby to zbadać.

 

Ja wiem, że to może się wydawać dla wielu tu głupie, ale czy jest tu ktoś kto to badał w taki sposób ?

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kto chce to może sobie to stosować - tak samo jak i teraz stosują, choć nie ma tego oficjalnie jako lek. Ale jak dla mnie to w tym cudownym środku jest pewnie sporo efektu placebo u ludzi stosujących - czyli zadowolenie ze stosowania tego i wiara w magię tego cudownego środka.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się boje, bo nie jestem jeszcze na cb i nigdy na niczym nie byłem, stad pytanie

 

zacznij standardowo od fina. Jeśli nie będziesz miał rezultatów, bądź uboki będą nie do zniesienia to szukaj wtedy alternatyw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE, bo i teraz nie ma jakoś wysypu jakiś tam dobrych efektów na tulu stosujących to (w różnych dawkach stężeniach i pojazdach...) i to na całym świecie i na różnych forach.

 

Moim zdaniem, a przeglądałem i czytałem fora trochę... i oglądałem różne fotki.. to już większy sens ma stosowanie RU, bo na RU są jakieś tam efekty zauważalne u nieco większej ilości ludzi, a czasami bardzo rzadko nawet dość spektakularne ale głównie w połączeniu z minoxem....

 

-- 25 cze 2020, 21:03 --

 

Dla rozjasnienia. CB to nie stymulator. Ma za zadanie zatrzymac lysienie a nie spowodowac spektakularne odrosny jak co niektorzy marza.

 

Skoro CB zatrzymuje łysienie, to dlaczego lekarze od HT, jak i sami pacjenci/forumowicze na forach boją się i zresztą Ty sam boisz się przy robieniu HT, że łysienie postąpi i że graftów zabraknie na dalszy obszar łysienia skoro przecież na CB nie ma prawa postąpić ?

 

Anty powinienes bardziej ze zrozumieniem poczytac przed tym jak sie wypowiesz. Nigdy nie napisalem i nie napisze,ze musi zatrzymac lysienie. Napisalem,ze jego zadaniem jest zatrzymanie a nie odrost. Fin i dut tez na kazdego nie dziala,ale stosuja miliony i mimo wszystko dziala z powodzeniem u wiekszosci. Cb wciaz stezenie i pojazd nie sa pewne, jest to tez dosyc nowy lek na rynku wzgledem Ru, ktore stosowalo sie kupe lat przed CB a jak widac na rynku rzadzi srodek, ktory dluzej jest i jest stosowany przez wieksza ilosc osob.

Tak boje sie stosowac samo CB ,bo wracalem do niego z 5 razy i za kazdym razem coraz slabiej dzialal(tak samo jest z finem i dutem, za 1 razem najlepiej dziala a czytalem dziesiatki tematow jak za kazdym kolejnym razem oslabiaja sie ich dzialania, to samo tyczy sie CB) .

Jak wyjdzie stezenie i pojazd zbadane mysle,ze jeszcze wiele ludzi pozytywnie ten srodek zaskoczy. Sam wtedy mysle przejsc na samo CB ,bo ma byc 5-7.5% a teraz stosuje sie 1-2% w pojezdzie ktory dziala, ale zapewne nie az tak ,ktory opracowali podczas badan.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...jest to tez dosyc nowy lek na rynku wzgledem Ru, ktore stosowalo sie kupe lat przed CB a jak widac na rynku rzadzi srodek, ktory dluzej jest i jest stosowany przez wieksza ilosc osob.

 

O ile wiem, to CB jest znane już od ponad grubo 15 lat, a RU od grubo ponad 25.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos kolo tego. Tyle ,ze ru bylo zawsze latwiej dostepne i sporo tansze to ludzie wiadomo co wybierali. Poza tym CB jako steryd ciezko bylo sprowadzic oraz nie male ryzyko bylo przez to. Stad ru jest bardziej znane , tansze i latwiej dostepne oraz wiecej efektow po nim jest gdyz stosuja go tysiace na swiecie a CB dziesiatki osob max kilka setek. Badzmy realistami jakbym tego nie pomagal sciagac to do dzis na forum pewnie nie bylo by zbyt wielu osob co to sprobowalo by.

Czekamy na oficjalne wyjscie na pewno bedzie to delikatny przelom jezeli bedzie mozna zakupic w aptece, cudow bym sie nie spodziewal jednak. Cos na miare fina tyle,ze bez takich ubokow i mieszania w hormony.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że pomogłeś wielu ludziom to zdobywać, choć pewnie szczególnie cielokom i takim bez znajomości angielskiego.

Link do sklepu Kane'a to też żadna tajemnica jak i poszukanie w wyszukiwarce ofert z Chin. Myślę, że komu bardzo na tym środku zależy, to jest on w stanie go łatwiej kupować i był w stanie, niż leki apteczne, a przynajmniej tak zorganizować sobie wszystko aby jednak zapas mieć tego środka. I tym samym móc bez przerwy stosować, ja doskonale wiem że CPA (jak i wszystko inne) także można kupić w proszku z Chin, tyle tylko, że to nie tabletki i nie oryginalny lek...

I wątpię aby CB miało zbliżoną efektywność do fina, bo na finie ludzie jednak mają często odrosty, a poza tym fin też działa na niektórych w kwestii zatrzymania/spowolnienia łysienia a nawet dając nieraz też odrosty już w malutkich dawkach - czego jak sam mówisz nie potrafi CB. I to prawda, że CB jest bez takich uboków, ale za to ma inne uboki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem efekty na CB w postaci zatrzymania i odrostow kiedy mialem do niego 1 podejscie i stosowalem go jako jedyny bloker ,ale to bylo z 9-10 lat temu. Fotki tez wstawialem na tym czy na starym forum.

Kazdy sobie zalatwia co i gdzie mu sie podoba. Chce to skorzysta z tej czy tamtej oferty.

CB ma uboki jak kazdy lek ,ale na bardzo malej ilosci osob. Na razie jest to lek eksperymentalny, jak wyjdzie oficjalnie bedziemy mogli powiedziec cos wiecej, uboki tez w ulotce uwzglednia wiec zobaczymy co moze spowodowac.

Z tego co wiem to nigdy go nie stosowales ,nie wiesz jakie uboki i czy w ogole by na Ciebie wplynely. Na razie opierasz jedynie swoje przekonania z opini innych a one sa podzielone na dzien dzisiejszy i jest ich bardzo malo,zeby cos od razu przekreslac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niczego nie przekreślam ani nie wzbraniam nikomu z jakiegokolwiek leku korzystać, stwierdzam jedynie fakt, że to cudowne CB powoduje też uboki i nawet Lion o tym sam mówił pewnie po przekonaniu się na własnej skórze. A sam nie muszę tego stosować jak nie chcę. Stosowałem różne wcierki i pomagały do czasu, aż nastąpiło skrajne wysuszenie skóry, w skutek czego posypały się wtedy włosy z linii. Dla mnie tabletka to tabletka.

 

Apropos tych zdjęć efektów odrostu na CB, masz je jeszcze aby wstawić na forum? bo 10 lat temu to mnie jeszcze nie było na żadnych takich forach.

 

I fin też ma uboki na bardzo małej ilości ludzi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem efektów na CB pomimo stosowania całkiem wysokiego stężenia -3% i również chętnie zobaczę jakieś zdjęcia, bo lata mijają, a nikt nigdzie się jeszcze nie pochwalił.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja powiem szczerze, że jak pierwszy raz po zarejestrowaniu się na forum zacząłem to wszystko czytać w tym dziale, to zastanawiało mnie to bardzo skąd taki hype na te dwa środki, i ło co tu chodzi....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytając różne anglojęzyczne fora pojawiały się zdania jak mantra w stylu "CB po 6 miesiącach nie jest już efektywne". Jak było w Waszym przypadku forumowi koledzy? Czy po tym czasie odczuliście spadek działania CB? Czy to po prostu jakiś kolejny czarny pijar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy lek z clascoterone'm został zaakceptowany przez FDA (1% maść na trądzik). To raczej dobry znak dla czekających na Breezulę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...