free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest lepiej, stan się poprawił, dzisiaj to szczególnie zauważyłem kiedy zaczesałem do tyłu włosy odsłaniając linię. Myślę, że najbliższe 2,3 miesiące będą kluczowe jak chodzi o odrost.

 

Z tym, że ja jestem średnim przykładem na działanie cb, trochę tych środków stosuję i nie wiadomo co u mnie działa. Na forum są jeszcze 2 osoby stosujące cb w tym pojeździe więc do nich trzeba kierować głównie pytania


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy "stan sie poprawił" ???

 

to oznacza, że mam włosy mocniejsze i grubsze, pełniejszego koloru i może ciut dłuższe (mówię tutaj o włosach zminiaturyzowanych, ale jednak określanych jako terminal, są one od 1-1.5cm).


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak efekty po CB osób które to stosują, minęło juz trochę czasu. Warto ?

 

To samo pytanie jest wciaz zadawane na zagranicznych forach- dziala czy nie, jak jest z tym CB? W sumie sa rozne opinie, wiekszosc przemawia za tym, ze jednak nie dziala, bo mozliwe, ze cos z czystoscia bylo nie tak albo zly pojazd byl uzywany, ze jednak w nim to CB nie rozwija swojego powera.

Moim zdaniem niektorzy za szybko spodziewaja sie efektow, niektorzy stosowali to 3-4 miesiace i nie widzieli nic i zrezygnowali, inni po dluzszym okresie nic nie widzieli, niektorym dalo to zatrzymanie a innym super efekt.

Patrzac na efekty CB jak rowniez i ich brak, postanowilem przekonac sie sam na sobie. Mija 5 miesiac od kiedy zaczalem stosowac i jedynie doszedlem do wniosku, ze warto dac czas temu srodkowi i pociagne go na pewno do roku czasu, wtedy sie wypowiem, dziala- nie dziala. Na razie pisze i sadze jedynie "wydaje mi sie", ze dziala, dalo mi zatrzymanie i delkatna poprawe, ale glowy obciac bym nie dal:).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel minęło już 8 miesięcy jak stosujesz CB i jak to obecnie wygląda, po czym poznajesz że działa i to że jest to zasługa CB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 miesiecy CB w kremie stosowalem- w swoim temacie podkreslilem, ze jednak nie dzialalo, bo nawet zatrzymania mi nie dalo;/ 3 tyg stosuje CB w standardowym pojezdzie, a roznice jezeli cos dziala mozna zauwazyc bardzo szybko, po pogrubieniu wlosow i lepszej ich kondycji, wiadome, ze na odrosty trzeba poczekac min 3 miesiace do 6-12 miesiecy nawet , ale jestem bardzo dobrej mysli, bo oprocz fina, i teraz obecnej kuracji to zadna nie dzialala tak pozytywnie na mnie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno obecnie sprzedawane CB jest w 1 formie krystalicznej a zgodnie z patentami powinno byc w 3ciej ,z drugiej strony CB znikneło ze sklepu Kane schop.Ma ktos informacje czym to jest spowodowane oraz czy bedzie sprzedawane w tej formie która była używana w badaniach?Oraz jaka jest róznica między 1 a 3cia formą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - też nie widzę u Kane :/

 

Zaintrygowała mnie wersja w standardowym pojeździe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna dostac alkohol oleinowy ,ktos podesle link do badań CB z tym nośnikiem,w jakich proporcjach itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś stosował i może się wypowiedzieć na ile średnio może wystarczyć,przy standardowym codziennym stosowaniu,na przód i czubek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy od ilosci,stezenia i czestosci stosowania.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joseph dobre CB zgodne z patentami jest dostępne dopiero od tygodnia i tak naprawde nikt jeszcze nie moze sie wypowiedziec,jak nam sie uda w miare szybko odebrać zamowienie to bedziemy tu testować jako jedni z pierwszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja1922

A to wcześniejsze CB?

Gdzie jest dostępne to nowe CB? Kto będzie testował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AngelOnTheEarth - jak tam postępy z CB?

 

Nie bylo mnie troche na forum, dlatego dopiero teraz odpisuje. Stan bez zmian, wciaz zatrzymanie z czego jestem zadowolony i gestosc sie nie zmniejsza, co jest bardzo dobrym znakiem i jak do tej pory jestem zadowolony, zobaczymy jak to bedzie dalej:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...