free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to prawda że CB to najlepszy lek na łysienie?

 

Gdzieś wyczytałem (nie pamiętam jakie forum) że gościowi od tego całe zakola odrosły. o0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś CB ostatnio na tym forum? Ta nowa forma...

 

Angel - jak tam efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamawiał ktoś CB ostatnio na tym forum? Ta nowa forma...

 

Angel - jak tam efekty?

 

Zamawialo chyba tylko 3 osoby CB wlacznie ze mna. Co do efektow u mnie w temacie masz zdjecia po 1 i 3 miesiacach, jak na razie zatrzymanie, ale fajnie jakby tak juz zostalo na lata, bo wiadomo jak jest z odrostami ciezko i one sa tylko gratisem u nielicznych.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy to prawda że CB to najlepszy lek na łysienie?

 

W teorii tak. To silniejszy antyandrogen niż RU, mający dodatkowo działanie przeciwzapalne.

W praktyce, jak do wszystkiego, specyfik należy oceniać na konkretnej bazie. Bo substancje pomocnicze muszą utrzymać go w skórze, tak by działał on tam na receptory androgenowe mieszków włosowych dostatecznie długo.

 

Niektóre substancje przenikają np zbyt szybko przez skórę i wnikają w krwiobieg, po czym są metabolizowane i wydalane. I tak, mimo to, że w teorii powinny działać, to w praktyce zawodzą. Np. progesteron stosowany zewnętrznie, który jest szybko absorbowany i wydalany.

 

Gdzieś wyczytałem (nie pamiętam jakie forum) że gościowi od tego całe zakola odrosły. o0

 

To cecha indywidualna. Żaden obecnie znany środek nie gwarantuje odrostów. Nawet kastraci, a więc osoby o obniżonych poziomach testosteronu i DHT, u których łysienie zatrzymuje się na cały dekady, nie odzyskują dawno utraconych włosów.

 

A antyandrogeny mają wywołać podobny efekt jak u wyżej wspomnianych, tyle, że ograniczony do skóry głowy.

Nie można więc zakładać, że antyandrogen da ci odrost, ale można zakładać, że w tym pomoże, zatrzymując progres łysienia.

Przeciwzapalne działanie CB także może pomóc, ale także niczego nie gwarantuje.

 

PS.

Ogólnie to zalecałbym ostrożność w podchwytywaniu efektów w stylu: "gościowi odrosły". Znamy człowieka, który miał odrosty na finasterydzie + ketokonazolu i wkleił zdjęcia (ukazujące postęp odrostów, wraz ze szczegółową relacją). Ale następnym nie udało się już powtórzyć jego sukcesu, choć stosowali to samo.

Jedyne na co można liczyć i co da się na pewno zrobić, to zatrzymanie lub radykalne spowolnienie łysienia. Reszta może się udać farmakologicznie, ale nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znamy człowieka, który miał odrosty na finasterydzie + ketokonazolu i wkleił zdjęcia (ukazujące postęp odrostów, wraz ze szczegółową relacją). Ale następnym nie udało się już powtórzyć jego sukcesu, choć stosowali to samo.

 

Ten ktoś to zapewne redtown. Teraz mamy imponujące efekty gościa ze starego forum na Loxonie i keto (wklejałem filmiki). Wręcz niesamowite. To jest nawet bardziej spektakularne niż redtown'a bo bez blokera DHT. Czy to oznacza, że każdy może spodziewać się choćby zbliżonych efektów? Oczywiście, że nie. Tutaj ujawniają się cechy indywidualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kwestią osobną, a bardzo ważną jest jeszcze trwałość efektów. Zdjęcia "przed / po" tego nie ukażą, ale na dłuższą metę blokery dają trwalsze rezultaty niż stymulatory.

 

Panuje powszechna opinia, że krótkoterminowo stymulatory są lepsze, ale po czasie efekty ulegają zrównaniu, a potem wręcz osoby jadące na blokerach dłużej cieszą się zadowalającymi włosami.

Oczywiście tu też jest cecha indywidualna i bloker blokerowi nierówny. Agresywne łysienie wymaga mocniejszych z nich, żeby je mocno spowolnić lub zatrzymać.

Poza tym agresywność łysienia jest też nieregularna i tak u kogoś przód może być mocno podatny, a tył się całkiem dobrze trzymać lub odwrotnie. Efekt taki, że np na przód potrzebny jest mocny bloker (CB, RU, flutamid), a na tył np wystarczy np sam finasteryd lub dutasteryd w niewielkiej dawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnął ktoś (tu lub na innym forum) pojazd dla tego nowego CB? Żeby to było skuteczne i relatywnie tanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy CB jest testowane przez jakiś instytut/firmę? Są plany wprowadzenia go jako oficjalnego leku na łysienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy CB jest testowane przez jakiś instytut/firmę? Są plany wprowadzenia go jako oficjalnego leku na łysienie?

 

Podobno ma to być lek na trądzik, ale niech ktoś bardziej ogarniety w temacie mnie poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle jest sprawdzonych skutecznych środków, zamiast zrobić jakiś preparat z użyciem RU które działa co jest potwierdzone to oni szukają nie wiadomo czego. I tak mijają miesiące, lata, wieki a leku jak nie było tak nie ma. Jak kogoś stać to sobie zrobi przeszczep a co ma zrobić reszta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na zagranicznych forach stosują to w standardowym pojeździe i chwalą efekty,gdyby nie ta cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat CB troszkę zamarł, ma ktoś jakieś nowe ciekawe informacje? Ten środek budził duże nadzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko w Polsce ciężko o CB. Jak UC przechwyci paczkę na granicy to będzie trzeba się tłumaczyć, a szkoda bo CB to bardzo dobry środek w dodatku jeśli rzeczywiście to taki super pojazd bez uboków to możemy pozazdrościć ludziom za granicą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo posiadanie sterydu na własny użytek nie jest karane. Karane jest sprzedawanie. Jak ktoś zamówi parę gram powinno przejść na granicy, ale to ryzyko, a pieniądze spore.

Z tego co czytam na zagranicznych forach zamawiają od Kane, ale chyba tam mają słabsze kontrole na granicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samo posiadanie sterydu na własny użytek nie jest karane. Karane jest sprzedawanie. Jak ktoś zamówi parę gram powinno przejść na granicy, ale to ryzyko, a pieniądze spore.

Z tego co czytam na zagranicznych forach zamawiają od Kane, ale chyba tam mają słabsze kontrole na granicy.

1.Jak mogą zamawiać od kane shop, skoro nie ma tego w ofercie sklepu? PATRZ -> data posta

2. jakie fora? jakie kraje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napiszesz do niego na maila lub skypa to Ci odpisze czy ma. Ja z nim rozmawiałem tydzień temu i miał

W usa zamawiają właśnie od niego cały czas

Jest to najlepszy lek jaki do tej pory powstał ale niestety trudno dostępny

Pojawiła się nadzieja że pod koniec przyszłego roku coś się zmieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.Jak mogą zamawiać od kane shop, skoro nie ma tego w ofercie sklepu? PATRZ -> data posta

 

Ja około dwóch miesięcy temu też chciałem kupić i wówczas również nie było na ich stronie CB. Napisałem więc do nich i powiedzieli, że mi sprzedadzą, ale za 2 gramy chcieli 550$ (włączając w to koszty wysyłki), więc na razie zrezygnowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...