free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tez Pare pytań, może ktoś mógłby mi odpowiedziec? Dla początkujących, byłyby to bardzo pomocne wskazówki

1. Gdzie mam kupić składniki do robienia mieszanki z CB( i jakie to mogą być składniki, które najlepsze)

2. CB działa blokując receptory androgenowe i do tego stymujująco i przeciw zapalnie? Nie ma problemów potem jak z Mnoksem że trzeba to cały czas brać już bo po odstawieniu moze byc jeszcze gorzej niz przed kuracja?

 

Z góry dzieki za odpowiedź !!!


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tam pisał, że stosowanie CB bez minoxa niema większego sensu(Angel),

 

To jak to w końcu jest?

Bo już sam nie wiem z jakim pojazdem mam go mieszać...

 

A biorąc minoxa parę lat temu miałem bardzo mocne reakcje alergiczne( zaczerwienienie i swędzenie skóry głowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę z innej beczki.. Jak jest z przewożeniem CB przez granicę?? Jadę w lutym na 2-tyg wakacje (Tajlandia i okolice, przystanek w Dubaju) i się zastanawiam czy zrobić sobie mieszankę na cały wyjazd i próbować przewieźć, czy jednak odpuścić kurację na te 2 tygodnie..

Zaczynam właśnie duta brać wspomagająco a że ma długi okres półtrwania to mógłbym wziąć w dniu wyjazdu powiedzmy podwójną dawkę i z głowy (duta to już na pewno nie chcę przewozić

Trochę szkoda mi odpuszczać bo czuję że jest to środek który w końcu na mnie działa.


CB 2% 1ml ED + stemox

Dut E7D

Nizoral E4D

Biotyna 5mg/d

Magnez 400mg/d

MSM 5g/d

wit C 10g/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przewozeniem takich plynow nie powinno byc problemu, gorzej by bylo z proszkiem, ale on wszedzie podejrzany.

Co do duta, dlaczego niby mialbys go nie przewozic??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo czytałem że przy wjeździe do ZEA trzeba mieć na wszystkie leki receptę nie chcę ryzykować na przesiadce że nie zdążę się z takich rzeczy wytłumaczyć i zostanę sobie tam odrobinę dłużej


CB 2% 1ml ED + stemox

Dut E7D

Nizoral E4D

Biotyna 5mg/d

Magnez 400mg/d

MSM 5g/d

wit C 10g/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi używa cb na zagranicznych, zamkniętych forach? Na pewno używają w większych dawkach. Jakie są ich spostrzeżenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malo osob uzywa Cb. Cena plus niepewne zrodla oraz problem z pojazdem daly sie we znaki jezeli chodzi o uzywanie CB. Osobiscie od x lat wierze w ten srodek i ciagle go sciagam mimo ze latwo i lekko nie ma. Jak widac ciagle mam o co walczyc takze tez dopoki bedzie o co to bede go uzywal.

Dopiero po ostatnim grupowym zamowieniu wiecej osob zaczelo to stosowac i wiekszosc pisala do mnie kiedy kolejne zamowienie wiec pewnie na nich tez dobrze dziala inaczej by w to nie wchodzili☺


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy można spodziewać się jakiegoś oficjalnego leku opartego na CB-03-01??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na tradzik niby 2018 a lysienie 2021.

 

Na trądzik pewnie będzie 5% a na łysienie 1% albo 0,00000000001% bo przecież łysienie to nie tak poważna choroba jak trądzik, ba i nawet w ogóle podobno łysienie nie jest chorobą wg lekarzy, FDA itd.

 

Będzie.... o ile w ogóle będzie w 2568 r. Klonowanie też miało być już w 2013 roku - tak tylko chcę przypomnieć poza tematem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5% na łysienie i 2% na trądzik. Z tego co podali to w obecnej fazie badań używają nawet 7.5%

product-pipeline-v2.PNG.be9d8a24b5190194c39a7cde582c5c29.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a da się kupić to CB w jakimś gotowcu? Gdziekolwiek? żeby się nie bawić w jakieś rozrabiania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po testach okaze sie. Mozliwe,ze bede to organizowal na biezaco jezeli bedzie min 99% czystosci.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś uboki po CB ? Ja jak źle zrobiłem pojazd to natychmiast miałem brain foga.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bedziejakies nowe zamówienie na cb?

 

Jak coś to chyba będę sprzedawał parę g z ostatniego zamówienia. Jak ktoś chętny to pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej ile chcesz za CB i czemu sprzedajesz? Od kogo zamawiałeś

 

Ostatnie zamówienie organizowane przez Angela. Sprzedaję bo postanowiłem że raczej będę robił Ht, a tyle g nie jest mi potrzebne. Łącznie brałem 5g, 3-4g chyba sprzedam. W

ięcej na pw. Bo to nie jest odpowiedni dział.

 

Standardowy pg alko

 

Spróbuj może zmniejszyć procentowe proporcje pg. Np 15-20% pg. A reszta alko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...