free web hit counter Skocz do zawartości
stigman88

Topical Fin (0,025% z trichosolem) - wasze kuracje

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Nie wiem czy ten temat istnieje, ale jestem ciekaw w jakiej częstotliwości stosujecie fin 0,025 % z trichosolem. Ja obecnie stosuje 3 razy w tygodniu po 1ml  - jak na razie, od 2 tyg. zero skutków ubocznych. Jak jest u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, stigman88 napisał:

Hej,

Nie wiem czy ten temat istnieje, ale jestem ciekaw w jakiej częstotliwości stosujecie fin 0,025 % z trichosolem. Ja obecnie stosuje 3 razy w tygodniu po 1ml  - jak na razie, od 2 tyg. zero skutków ubocznych. Jak jest u was?

Stosowałem tak samo i po kilku tygodniach zaczęły się pojawiać skutki uboczne. Teraz topical dut z trichosolem od kilku miesięcy i 0% skutków ubocznych. Przeliczając na mg nakładam raz na tydzień 1 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bodzix1809 napisał:

Stosowałem tak samo i po kilku tygodniach zaczęły się pojawiać skutki uboczne. Teraz topical dut z trichosolem od kilku miesięcy i 0% skutków ubocznych. Przeliczając na mg nakładam raz na tydzień 1 mg.

Ciekawe. Po jakim czasie zrobić badanie na hormony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, stigman88 napisał:

Ciekawe. Po jakim czasie zrobić badanie na hormony?

Nie wiem. Ja jeszcze nie robiłem w trakcie kuracji, ale pewnie niedługo sprawdzę. Póki co czuję się dobrze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I jak kuracje 

Ja tez używałem przez jakieś pare miesięcy teraz zrobiłem sobie przerwę 

stosuje przeważnie 3 razy w tygodniu 0.025% 

czy pomaga raczej tak 

skutki uboczne ciężko stwierdzić po topical ducie przyszły po 9 tygodniach 

robiłem badania hormonalne po 4 miesiącach stosowania Fina testosteron wolny i calkowity bez zmian ( po topicalu dut test spadł drastycznie co nie powino mieć miejsca ale tak było ) Dht niestety nie zbadałem bo nie miałem możliwość za granica tu zrobić robiłem w styczniu jak byłem w Polsce i było na poziomie 560

Edytowane przez Grzegorz641

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę rozrobić fin topical 0,025 % na trichosolu od 0,001 %. Nie mam trichosolu, więc nie wiem, jaki inny pojazd zastosować...co byście zasugerowali? Minox?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stemoxidine (Serioxyl Denser Hair) albo wcierka z Rossmana/Hebe - z alkoholem lub bez, byle bez glikolu propylenowego

Najlepie robić tak, że masz kieliszek i rozrabiasz na bieżąco przed wcieraniem według proporcji, nabierając strzykawką

Czyli np 0,2ml trichosol + 0,3ml wcierki

Edytowane przez feegloo
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, feegloo napisał:

Stemoxidine (Serioxyl Denser Hair) albo wcierka z Rossmana/Hebe - z alkoholem lub bez, byle bez glikolu propylenowego

Najlepie robić tak, że masz kieliszek i rozrabiasz na bieżąco przed wcieraniem według proporcji, nabierając strzykawką

Czyli np 0,2ml trichosol + 0,3ml wcierki

Dzięki! Zapomniałem o stemoxie :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...