free web hit counter Skocz do zawartości
Maciek D

Przeszczep włosów z Esthetic Trip

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, 

Jakiś czas temu zamieszczałem tutaj post o RU 58841, który stosowałem przez pół roku razem z suplementami  i efekt znowu był mizerny. 
Przyszedł czas w końcu na mnie. Słuchajcie znalazłem firmę Esthetic Trip w internecie i zdecydowałem się na przeszczep włosów w Turcji!!
Sam się dziwie, że podjąłem ostatecznie taką decyzję, ale na moją łysinę już nie było innego wyjścia :D

Zaczęło się od rozmowy telefonicznej z właścicielem firmy, który SAM PRZESZCZEPIŁ sobie włosy. Rozmowa wyglądała od razu inaczej, bo bez wstydu i ściemy, 
czułem, że chce mi pomóc i odpowiedział na wszystkie pytania, które sobie zadawałem od dawna. Później już tylko formalności i lot do Stambułu :D

Klinika świetna, mili lekarze i warunki hotelowe w Great Fortune Design bardzo dobre. Były tylko lekkie opóźnienia w transferze ale da się wybaczyć :P
Razem z zabiegiem, opiekunem i biletami lotniczymi, czyli wszystkim czego potrzeba zapłaciłem 2500 euro. 
Nie wiem tylko dlaczego się tyle zastanawiałem :D Firma wie co robi i obdarzyli mnie mega opieką od samego początku.
Polecam z całego serca!!! 

Około 4.200 graftów wróciło na moją głowę. Zdjęcie po przylocie do Polski. Te wszystkie czerwone kropki do grafty  :))))

14d8f604-89fe-410c-80c5-e8e5eed7c8ed.thumb.jpg.2d93374761717e6cc8cb172b37104645.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...