free web hit counter Skocz do zawartości
looksmatters

Klinika Eugenix 3514 graftów ( w tym 720 na skronie) - 3.05.2022r.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zajebiscie to wygląda, szczególnie te skronie które dają taki "sharp" look. Btw czemu srodek wygląda słabiej od przodu, aż tak duzy ubytek na srodku jest? Bo włosy wyglądają na dość krótsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widocznie na środku jest o wiele mniejsza gęstość niż na przodzie. Do tego dodajmy, że minox na koronę dopiero wleciał półtora miesiąca temu. Zobaczymy na ile się poprawi w kolejnych miesiącach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, eloelo321 napisał:

Możesz jeszcze podesłać zdjęcia z profilu? Ciekawy jestem jak prezentują się skronie 😀

 

No musisz poczekać na 6 miesięczny update, wtedy wrzucę fotki z wszystkich kątów. 

5 minut temu, dxd017 napisał:

ja myslalem zeby zrobic ht i skronie u Saifiego, co sądzisz?
Ten gość u niego robil 3 zabiegi FUT w tym skronie
https://www.youtube.com/c/TheHairChemist/community

Dużo o nim nie czytałem ,tutaj widziałem jakąś reckę Saifiego, taki sobie wynik jak na 6.5 miesiąca https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/63025-dr-marwan-saifi-wroclaw-2200-grafts-fue-22-feb-2022/page/2/

Linia włosów zrobiona na Norwood 2, no zobaczymy może się poprawi gęstość, ale póki co pacjent średnio zadowolony. Na tym forum jest więcej recenzji, zalecam przejrzeć. 

Natomiast mocno bym się zastanowił nad robieniem skroni u Saifiego, bo on nie ma w tym doświadczenia. Przecież nawet na tym filmiku mówi, że to był jeden z pierwszych pacjentów, któremu robił skronia : 

 

No i jak patrzyłem na linię skroni tego gościa, to dużo roboty nie miał. 

skronia.jpg.87b0ccd53eff3de145c1d66ad7ae471b.jpg

 

U mnie skronia były tworzone od zera, a u tego gościa dogęszczane, więc łatwiej o dobry efekt. No i z tego co widzę to Saifi sobie liczy ekstra za skronia, bo 15 zł za graft. Także biorąc brak doświadczenia w tym temacie i wysokie ceny, na pewno bym nie skorzystał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką metodą robili Ci zabieg? Słyszałem ze w eugenix robią tym choi penem i implantuja jakies 15 min po ekstrakcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.10.2022 o 18:18, looksmatters napisał:

Dopiero teraz widzę jaki był mój stopień łysienia, bardziej był to Norwood 4 niż Norwood 3 V, który sobie szacowałem.

A klinika jak oceniła stan łysienia na potrzeby określenia założeń zabiegu? Obszar poddany zabiegowi wynikał z decyzji kliniki czy Twojego 'szacowania' i wytycznych jako pacjenta/klienta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.10.2022 o 20:22, dxd017 napisał:

jaką metodą robili Ci zabieg? Słyszałem ze w eugenix robią tym choi penem i implantuja jakies 15 min po ekstrakcji

Używają igieł do implantacji, to się nazywa Dull Needle po angielsku https://www.ishrs-htforum.org/content/27/2/45

Implantują czasami równocześnie z ekstrakcją, dlatego czasami się trzeba ustawić w niewygodnej pozycji , no i robią to partiami i też dodatkowo dzielą na 2 dni jak jest więcej niż 3000 graftów. Ale na przykład temporale jak robili drugiego dnia, to najpierw zrobili ekstrakcje, a potem dopiero implantacje, z tym że implantowały 2 osoby, każda po jednej stronie i zajęło to im gdzieś 45 minut. 

 

1 godzinę temu, damnian84 napisał:

A klinika jak oceniła stan łysienia na potrzeby określenia założeń zabiegu? Obszar poddany zabiegowi wynikał z decyzji kliniki czy Twojego 'szacowania' i wytycznych jako pacjenta/klienta?

Ocenili na 3V. Tak jak pisałem już, to oni w ogóle nie chcieli mi nic implantować na koronę, jedynie wyprosiłem te 350 graftów :D Pani doktor twierdziła, że na koronie powinno się jeszcze poprawić jak jestem na lekach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@looksmatters chyba sam się wybiore do nich wybiorę, ale panicznie się boje tyle h lecieć xD oszacowali mi 2700 graftow, ale chcialbym jeszcze skronie zrobić jak u Ciebie

Edytowane przez dxd017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.10.2022 o 21:33, dxd017 napisał:

@looksmatters chyba sam się wybiore do nich wybiorę, ale panicznie się boje tyle h lecieć xD oszacowali mi 2700 graftow, ale chcialbym jeszcze skronie zrobić jak u Ciebie

No to lecisz, nic strasznego, 7-8 godzin LOTem, samolot jest duży, oglądasz sobie filmy na telewizorku, tylko weź swoje słuchawki z jackiem, bo te co dają w samolocie to tanie gówno i słabo słychać. Umów się na wideo rozmowę z doktorem, którego sobie wybierzesz i powiedz o skroniach, wyślij jakieś przykłady skroni ktore robili i że chcialbys mieć podobne. 

Pamiętaj, że możesz ponegocjować cenę z konsultantem. Standardowa stawka za graft to cena za wybrany pakiet +18% podatku. Ja od tego dostałem 20% zniżki za wczesny booking (rezerwacja około 3 miesiące wcześniej w moim przypadku). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, komandos2137 napisał:

@looksmatters jak robiłeś przelew? wise.com czy im gotówę taszczyłeś?

Przelew zaliczkowy 20 000 INR, niecałe 3 miesiace przed zabiegiem, robiłem przez revolut, a resztę, czyli większość kwoty na miejscu zapłaciłem kartą. Jednakże najlepiej zrobić przelew parę dni przed zabiegiem przez revoluta np. to nie musisz ponosić dodatkowych opłat za kartę, ktora wynosi 3%. 

W moim przypadku konsultant mnie odpowiednio wcześniej nie poinformował, że na przelew już za późno i została opłata kartą tylko, więc poszli mi na rękę i zmniejszyli opłatę dodatkową za płatność kartą z 3% do 1%. 

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy wreszcie update 6 miesięczny.

Linia włosów taka jaką sobie wymarzyłem, odrost bardzo dobry, z tego jestem zadowolony. Jednakże wszystko wskazuje na to, że bedzie potrzebny zabieg dogęszczający na koronę, szczególnie lewą stronę, gdzie brakuje gęstości. Teraz patrząc na zdjęcia przedprzeszczepowe wydaje się oczywiste, że właśnie ta lewa strona była najsłabsza. 

Najpierw zdjęcia robione z ręki :

image3.thumb.jpeg.5afb7a3045d1b97047b4b273f021a2fd.jpeg

image4.thumb.jpeg.824017f90126deeef27d32b073fb7207.jpeg

image5.thumb.jpeg.abcdf0bd9988773e3b54bda37e8b82a0.jpeg

image1.thumb.jpeg.aec950e348ea25ad47f6e2fc417eae80.jpeg

image2.thumb.jpeg.10659d6ac39739e5f4227156e739e88e.jpeg

 

image4.thumb.jpeg.ae06648312cffa81e434e01aa7711059.jpeg

 

image3.thumb.jpeg.9c96c6b3e22ecb4fcdc5b3dad0d74121.jpeg'

image2.thumb.jpeg.7077ecc8dc39c30dd546dcce637d09e0.jpegimage1.thumb.jpeg.be9bc845d8d23f6770a5778efff21b27.jpeg

image0.thumb.jpeg.1ecd3e144057f8adc70d5859779a2551.jpeg

Jak widać na powyższym zdjęciu, z lewej strony korony rośnie dużo jaśniejszych włosów co robi niepożądany kontrast, brakuje też tam gęstości.  

Fotki robione z około 1 metra

 image7.thumb.jpeg.689bb49c257112d6abfd851160d48e85.jpeg

 

image5.thumb.jpeg.75c4a62ec26024fdd3d83b04ab5146dc.jpeg

 

image6.thumb.jpeg.ab21fc1c19ad9ea151928a49748c87a9.jpeg

 

Fotka całej sylwetki : 

jatez.thumb.png.fe5f0c678e178a790bec1dcda473c9fd.png

 

Fryzurka zaczesana na bok : 

image6.thumb.jpeg.442cf06618e1bb463db18f3a307df93a.jpeg

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dałeś foty jak wygląda linia włosów jak ściągniesz te włosy do tyłu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, DzikusDzik napisał:

Aż z ciekawości napisałem do nich o konsultacje ... zobaczymy co powiedzą.

No przeszczep Ci zrobią elegancko, ale przydałoby się, żebyś fina zaczął brać, chociaż w wersji w płynie, bo się potem dziury porobią i cała robota będzie na nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, DzikusDzik napisał:

Jakie dziury masz na myśli? Mi się wydaje że żadnych dziur już nie powinno być po przeszczepie 

te nie przeszczepione mogą wypaść

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, DzikusDzik napisał:

Jakie dziury masz na myśli? Mi się wydaje że żadnych dziur już nie powinno być po przeszczepie 

Będą lecieć włosy za tymi przeszczepionymi i będzie to wyglądało tragicznie

 

Bloker DHT to jest podstawa przy każdym przeszczepie, każda klinika na poziomie to zaznacza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.11.2022 o 18:44, Kazi napisał:

Nie dałeś foty jak wygląda linia włosów jak ściągniesz te włosy do tyłu?

spacer.png

Godzinę temu, PolskiEmigrant napisał:

Czekam z niecierpliwością 😊

Kwestia paru dni i wrzucę serię nowych fotek

Edytowane przez looksmatters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...