free web hit counter Skocz do zawartości
Esmon

AestePool Clinic 4000 graftów dr Ahmed Altan

Rekomendowane odpowiedzi

Minox używam, co do dermapenu to nawet nie wiedziałem ze jest coś takiego 😂 a co do chemii to nie chce mieszać w hormonach. Zobaczymy ale sporo znajomych albo mnie nie poznaje albo przychodzą oglądać i dotknąć grzywki😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.10.2022 o 19:24, looksmatters napisał:

Dla maksymilizacji efektu oraz zastopowania dalszego łysienia zalecałbym powrót do finasterydu(może być w wersji topical jeżeli chce się ograniczyć zmiejszenie DHT we krwi), minoxidil przynajmniej 1 raz wieczorem i mikronakłuwanie dermapenem 1,5 mm raz w tygodniu. 

Jeżeli chodzi o drugi przeszczep, to poczekamy zobaczymy, trzeba poczekać na efekt końcowy ;) 

Gdzie ten topical można znaleźć do kupna? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie teraz nie wiem czego oczekiwać… wątpię żeby gęstej na koronie była taka, żeby nie było prześwitów. Chyba ze to kwestia długości włosów a może jeszcze się coś zagęści.. niewiem. Zobaczymy ale patrząc na moje foto przed HT to mega progres. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze odczytujesz fakt iż na przodzie głowy gdzie włosy są to być może jeszcze się zagęści bo następny odrost może być ciut grubszy natomiast na koronie mimo iż ona wolniej odrasta i nie raz dopiero po roku w ogóle coś kiełkuje to nie oczekuj cudów. Generalnie wygląda to świetnie bo idealnie masz rozłożone proporcje przez co wygląda to na naturalne przerzedzanie się włosów a zawsze lepiej być łysiejącym panem niż łysym :) Od biedy za rok jesienią / zimą zabieg dogęszczający 3k graftów i wtedy będziesz miał spokój z włosami na 5-10 lat niemniej konsekwencją tego będzie golenie się na zero boki tył lub pigmentacja. Sam zdecydujesz co zrobić, ja na twoim miejscu mimo wszystko bym to dogęszczał ale ciśnienia nie ma.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamów sobie mikrowłókna glovis czy jakiejś innej firmy. Wiadomo, że tego się nie używa codziennie, bo komu by się chciało, ale czasami sobie można zrobić top fryzurkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś o pigmentacji? Włosy są faktycznie dobrze rozmieszczone, wyglądają naturalnie. Jak się patrzy z przodu, to nie jest źle i tak jak poprzednik wspomniał: "ciśnienia nie ma".  Szacun, że dzielisz się z nami efektami.

Edytowane przez Chaber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm co do pigmentacji i tych posypek to raczej nie 😂 myśle ze ważne jest uświadomienie sobie z jakiego poziomu łysienia startujesz. Co do mnie to akceptuje wyniki leczenia😁 na szczęście nie mam 150cm wzrostu wiec za często nie patrzą na czubek głowy 😂. A co do podzielenia się wynikiem to nie mam nic do ukrycia. Pełno w sieci jakiś mega rezultatów po małym podrasowaniu światłem albo innymi trikami. Gdybym wiedział ze taki będzie efekt jak mam teraz to mógłbym tylko żałować ze zdecydowałem się tak późno.

Jedyny minus to taki ze spadł śnieg i chodzę bez czapki 😂😂😂

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głowa na koronie jest mniej ukrwiona, minoksidil mógłby tam dać trochę :) Masaż oczywiście regularny + jesteś w 6 miesięcu, u jednych po 12 jest 100% na koronie, ale może ten proces do 18 miesięcy zajmować, więc zwyczajnie bądź cierpliwy. Ja od siebie polecam mezoterapie igłową. Mega pomaga w poroście, przyspieszeniu, poprawia strukturę włosków.

Edytowane przez styks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tym stopniu łysienia co miałeś, myślę że to jest dobry wynik jak na 4000 graftów. Więcej to by się nie wyciągnęło. Jest o wiele lepiej niż było, drugi przeszczep uzupełniający dokończyłby dzieła, ale pytanie czy jest sens i czy w ogóle Ci to potrzebne. Jeżeli nie zamierzasz brać żadnych blokerów dht, to odradzałbym kolejne przeszczepy póki co. 

Boki ściąłeś bardzo krótko i przy ostrym świetle blizny są widoczne. Długość ścinania boków, to jest coś czym możesz się pobawić i wybrać najbardziej odpowiadającą Ci wizualnie długość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.12.2022 o 22:53, looksmatters napisał:

Przy tym stopniu łysienia co miałeś, myślę że to jest dobry wynik jak na 4000 graftów. Więcej to by się nie wyciągnęło. Jest o wiele lepiej niż było, drugi przeszczep uzupełniający dokończyłby dzieła, ale pytanie czy jest sens i czy w ogóle Ci to potrzebne. Jeżeli nie zamierzasz brać żadnych blokerów dht, to odradzałbym kolejne przeszczepy póki co. 

Boki ściąłeś bardzo krótko i przy ostrym świetle blizny są widoczne. Długość ścinania boków, to jest coś czym możesz się pobawić i wybrać najbardziej odpowiadającą Ci wizualnie długość. 

Witam tez uważam ze z tych 4K to jest max. Poczytałem trochę info i wróciłem do Fina 1mg około 2 tyg temu. Zobaczymy czy efekt będzie lepszy. To boki to mi z zaskoczenia zgolił to nie byłem u fryza ok 15 lat… lekki stresik był 😂😂 ale teraz trochę mniej pojadę boki! Dzięki za odpowiedz 😁 pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.12.2022 o 20:41, dxd017 napisał:

jak ludzie reagują na nową fryzure?

Nie poznają najczęściej. Albo mówią po co się goliłem na łyso skoro mi lepiej z włosami 😂 albo ze sobie przefarbowałam na ciemny 😂 jeszcze brodę zgoliłem żeby im utrudnić 😂😂 ale ogólnie na pozytyw. Kilka osób wzięło namiar na klinikę w której robiłem bo nie wierzyli ze będę miał taki efekt i jadą do Turcji!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Esmon super efekt. Fajnie zrobiona linia włosów, wygląda bardzo naturalnie, a to jest ważne bo widziałem już sporo przeszczepów na forum, gdize ogólnie wszystko się przyjęło, ale linia bardzo nienaturalna i wiadomo od razu, że był zabieg. W Twoim przypadku jak najbardziej udany przeszczep:) Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jaki był koszt zabiegu. Mógłbyś napisać, a jak nie chcesz na forum to chociaż na priv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Hairnotic napisał:

@Esmon super efekt. Fajnie zrobiona linia włosów, wygląda bardzo naturalnie, a to jest ważne bo widziałem już sporo przeszczepów na forum, gdize ogólnie wszystko się przyjęło, ale linia bardzo nienaturalna i wiadomo od razu, że był zabieg. W Twoim przypadku jak najbardziej udany przeszczep:) Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jaki był koszt zabiegu. Mógłbyś napisać, a jak nie chcesz na forum to chociaż na priv?

Nie wiem, jak kolega wyżej, ale ja jak u nich byłem, to płaciłem tyle, ile jest na stronie Aestepool (płatność za zabieg, nie za liczbę graftów, ale ja miałem 3900) - 2290 €. Pamiętam, że na lato była jakaś zniżka, ale ja chciałem koniecznie tuż przed zimą, więc się nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie długo mija 9 miesięcy od HT. Myśle ze jak wrzucę krótki filmik to najlepiej zobrazuje jak wyszło. Jestem mega zadowolony😜😜

ps filmik pod mega sztuczne światło! W świetle dziennym jest dużo lepiej !!

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarówki są najgorsze, to taki kryptonit dla przeszczepów 😅 

Tak czy siak, zmiana względem tego co było jest niesamowita. Zobaczymy czy finasteryd jeszcze coś pomoże przez kolejne miesiące. Jak będziesz miał chwilę, to zrób też jakieś zdjęcia w świetle dziennym, zaczyna robić się powoli słonecznie w naszym kraju ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie efekt bardzo dobry i już niczego na ten moment bym nie zmieniał. Wygląda mega naturalnie. Głowa pełna włosów z naturalnymi prześwitami bez wyłysiałych placków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę stan z jakiego startowałeś to efekt jest mega dobry. Na koronie widać braki, ale to trzeba się celowo przyglądać, a tego nie robi nikt poza nami łysolami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...