free web hit counter Skocz do zawartości
grecja007

Czy da się coś z tym jeszcze zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

Kirkland, Loxon albo pianka Rogaine Ważne, żeby w preparacie było 5% minoxidilu (w aptece jest wersja bez recepty loxonu 2% i to kompletnie nic nie daje)

 

Fighter mogę widzieć czy stosowałeś w przeszłości minoxidil jeśli tak to jakie stężenia?I druga sprawa czy saba żel w twoim przypadku spowodował jakieś odrosty?

Przepraszam że pytam w temacie kolegi ale nie mam wyjścia.

 

nie stosowałem. Myślałem, żeby teraz z nim spróbować, ale jednak wolę myśleć przyszłościowo i póki mam stan, który jest dla mnie znośnym nie będę go brał. Chce go mieć na czarną godzinę ponieważ minox zazwyczaj działa super przez 2 lata, a potem tylko obciąża organizm i nie można odstawić, a chce się jak najdłużej cieszyć włosami. Jak chodzi o SABA to odrostów zero, pogrubił włosy, przyciemnił i może niektóre ciut wydłużył- także bez rewelacji na zakolach


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia jest taka, żebyś dał sobie spokój. Kształt głowy masz raczej dobry, więc nie będzie tragedii jak się ogolisz. BIG 3 w tym wieku to duże ryzyko, a i tak gęstych włosów już nigdy nie będziesz miał, co najwyżej namiastkę porządnej fryzury, jeśli Ci się poszczęści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz poczytac o skutkach ubocznych tych lekow.

Przy finie: trwala impotencja (choc zdania na ten temat sa podzielone).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czytałem na ten temat ale o trwałej impotencji nie i to mnie martwi A co myślicie żeby zastosować RU + minox i keto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tego się obawiałem mając nieco więcej lat od Ciebie. Łysienie postępowało i nie chciałem na to patrzeć, więc goliłem się maszynką. Jednocześnie starałem się naturalnymi lekami zatrzymać łysienie. Masować skórę głowy. Muszę przyznać, że po niespełna 5 latach, łysienie nie pogorszyło stanu włosów (nigdy nie miałem gęstych). Zakola jak miałem tak mam. Teraz zdecydowałem się na leki, których ty się obawiasz i jestem zadowolony. Włosy z tygodnia na tydzień mocniejsze, ciemniejsze i co mnie cieszy - jest ich coraz więcej. Strzyżę się maszynką elektr. raz w tygodniu, kiedyś wystarczyło raz na dwa tygodnie. Trzeci miesiąc - początek kuracji - brania tych leków, więc nie mogę jeszcze powiedzieć Tobie o skutkach ubocznych, ani o znaczącej poprawie wskazującej jednoznacznie na zasługę leżącą w tych lekach, ponieważ brałem do niedawna także leki bez recepty, które poprawiły stan płytek paznokci i przy okazji włosy. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się 3 razy i podjął odpowiednią decyzję. Lub napisz sobie 10 czynników przemawiających za tymi lekami i 10 czynników przeciw. Takie zobrazowanie sytuacji pomoże Tobie w wyborze. Wybranie odpowiedniej kuracji dla siebie jest jak wysyłanie tych samych liczb przed każdym kolejnym losowaniem, ale z jedną pewnością "Kiedyś odzyskasz włosy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...