free web hit counter Skocz do zawartości
piotr1281

Pyrilutamide (KX-826) - "nowa nadzieja"

Rekomendowane odpowiedzi

Pyrilutamide (KX-826) jest już dostępny online. Co prawda na razie w malych stężeniach i w zaporowej cenie ale widać już światełko w tunelu. Dla niewtajemniczonych Pyrilutamide to antyandrogen , który działa poprzez blokowanie receptoró androgenowych w skórze glowy - konkuruje z dht tak że dht nie moze przyłączyć sie do nich. Siłą ma dorównywać dutasterydowi nie powodując systemowego obniżenia dht. Myślę że to kwestia max 2 lat kiedy będzie powszechniej dostępny w znacznie niższej cenie. Na pocieszenie dodam że minox tez na początku kosztowal krocie. Za jego opracowanie odpowiadają Chińczycy a jeśli komuś ma sie obecnie udać to chyba tylko im.

https://actifolic.com/product/pyrilutamide/

 

Edytowane przez piotr1281
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie dostępny jest tez proszek w cenie 129 EUR za 500mg.  Zgodnie z badaniami najlepsze odrosty uzyskano przy stężeniu 0.5% x 2 dziennie.  Więc gdybysmy chcieli zrobić wcierke na bazie minoxa 60 ml i stosowac  2 x 1ml dziennie to koszt takiej wcierki wynosi 77 eur nie liczac minoxa. Wiec nie malo na ta chwile

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowy dut w Andorze kosztuje więcej 

to wsumie  nie tak drogo jeśli lek ma dawać dobre efekty i nie powodować ubokow to warty jest nawet 100 euro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że też spróbuje, nawet w opcji 1x dziennie jako dodatek do RU, tylko muszę sie rozczytać dokładnie co to za cudo bo wczesniej nie slędziłem tematu. Co do zamawiania z actifolic - polecam zamawiać gdy jest rabat 10% na całe zakupy - powtarzający się kilka razy w roku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem, mi nie pomagało. Na discordzie też nie byli zadowoleni z efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kazi napisał:

Brałem, mi nie pomagało. Na discordzie też nie byli zadowoleni z efektów.

Jakie stężenie i jak często używałeś, jak często robiłeś roztwór? 

Skąd masz pyrilutamide? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.09.2022 o 20:28, u__ napisał:

Jakie stężenie i jak często używałeś, jak często robiłeś roztwór? 

Skąd masz pyrilutamide? 

Chyba 5%, 2 raz dziennie chyba przez 2 miesiące.

Brałem udział w group buy prosto z Chin jak wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakichkolwiek. Spowolnienie łysienia, ew. zatrzymanie, brak swędzenia skóry. Nic. No zresztą z tego co widziałem inni brali dłużej i też nie pomagało. Ogólnie mam jeszcze około 900mg-1000 na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Kazi napisał:

Jakichkolwiek. Spowolnienie łysienia, ew. zatrzymanie, brak swędzenia skóry. Nic. No zresztą z tego co widziałem inni brali dłużej i też nie pomagało. Ogólnie mam jeszcze około 900mg-1000 na stanie.

Zauważalne efekty w były widoczne w 24 tyg. stosowania pyrilutamide.  8 tyg. to zbyt krótko,  by powiedzieć, że nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.09.2022 o 20:28, Kazi napisał:

Jakichkolwiek. Spowolnienie łysienia, ew. zatrzymanie, brak swędzenia skóry. Nic. No zresztą z tego co widziałem inni brali dłużej i też nie pomagało. Ogólnie mam jeszcze około 900mg-1000 na stanie.

Ciekawe, nie wierzę w to żeby lek, na który są badania że działa, przeszedł 2 fazy badań klinicznych i jest w 3 fazie w ogóle nie działał w jakikolwiek sposób na kogokolwiek z waszej grupy, jeśli kupiliście dokładnie ten środek, to jest to nie możliwe. 

Są dwie opcje, albo kupiliście nie wystarczająco czyste pyrilutamide albo wszyscy używacie to w złym pojeździe (czytałem gdzieś, że woda może zakłócać działanie pyrilutamide). 

 

Edytowane przez u__

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być też tak, że środek był zamawiany z Chin więc musiał przejśc do Polski długą drogę w róznych warunkach cieplnych. Może tak jak RU powinien być przechowywany w lodówce lub zamrażarce. Wyobraźmy sobie, że czekamy na paczkę 2 tygodnie lub miesiąc. Za dużo nieiwadomych. 

Ja czekam, aż będzie w aptekach:) Ciekawe czy się doczekam:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, u__ napisał:

Ciekawe, nie wierzę w to żeby lek, na który są badania że działa, przeszedł 2 fazy badań klinicznych i jest w 3 fazie w ogóle nie działał w jakikolwiek sposób na kogokolwiek z waszej grupy, jeśli kupiliście dokładnie ten środek, to jest to nie możliwe. 

Są dwie opcje, albo kupiliście nie wystarczająco czyste pyrilutamide albo wszyscy używacie to w złym pojeździe (czytałem gdzieś, że woda może zakłócać działanie pyrilutamide). 

 

Pyril był badany pod kątem czystości a wyniki były wzorowe.

Wiecie Panowie, nie bez przyczyny pojawiają się wątki o kolejnym "leku" :D W sumie już dawno się pojawiły.

Jego nazwa to GT 20029 i jest to związek "degradujący", a nie związujący receptory androgenowe. Problem jest taki, że badania dalej trwają. Akurat ten może powodować większe sajdy niż dut czy RU, ponieważ jest duża szansa, że przekroczy barierę krew-mózg i rozwali wam nie tylko receptory androgenowe na głowie, ale w całym ciele.

Edytowane przez Kazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące to za mało aby oceniać skuteczność takiego leku. Co więcej bardzo często czy to przy RU Cb czy nawet sabagel ludzie raportowali o początkowym nasileniu wypadania, tak więc byłbym sceptyczny co do wyciągania takich wniosków po 2 msc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kazi napisał:

Pyril był badany pod kątem czystości a wyniki były wzorowe.

Wiecie Panowie, nie bez przyczyny pojawiają się wątki o kolejnym "leku" :D W sumie już dawno się pojawiły.

Jego nazwa to GT 20029 i jest to związek "degradujący", a nie związujący receptory androgenowe. Problem jest taki, że badania dalej trwają. Akurat ten może powodować większe sajdy niż dut czy RU, ponieważ jest duża szansa, że przekroczy barierę krew-mózg i rozwali wam nie tylko receptory androgenowe na głowie, ale w całym ciele.

A z jakiej firmy macie pyrilutamide? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.09.2022 o 21:19, Kazi napisał:

Pyril był badany pod kątem czystości a wyniki były wzorowe.

Wiecie Panowie, nie bez przyczyny pojawiają się wątki o kolejnym "leku" :D W sumie już dawno się pojawiły.

Jego nazwa to GT 20029 i jest to związek "degradujący", a nie związujący receptory androgenowe. Problem jest taki, że badania dalej trwają. Akurat ten może powodować większe sajdy niż dut czy RU, ponieważ jest duża szansa, że przekroczy barierę krew-mózg i rozwali wam nie tylko receptory androgenowe na głowie, ale w całym ciele.

GT20029 to nie jest Pyrilutamide.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, stigman88 napisał:

GT20029 to nie jest Pyrilutamide.

Macie jakieś informacje/przemyślenia na temat GT? Ostatnio czytałem, że nie dawno zaczęli I fazę w USA. Z opisu działania zapowiada się bardzo obiecująco i potencjalnie bez uboków, natomiast niejedokrotnie już zapowiadano takie bajki a później cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, stigman88 napisał:

GT20029 to nie jest Pyrilutamide.

Wcale nie napisałem, że GT20029 to Pyrilutamide. Czytaj uważniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.09.2022 o 21:19, Kazi napisał:

Jego nazwa to GT 20029 i jest to związek "degradujący", a nie związujący receptory androgenowe. Problem jest taki, że badania dalej trwają. Akurat ten może powodować większe sajdy niż dut czy RU, ponieważ jest duża szansa, że przekroczy barierę krew-mózg i rozwali wam nie tylko receptory androgenowe na głowie, ale w całym ciele.

 

Chętnie przetestuję jak będzie dostępny, choć musiałbym wcześniej widzieć przynajmniej na kilku przypadkach trwałe i spektakularne efekty odrostu z różnego stadium łysienia - takie jakie obserwowane są przy HRT bądź po kastracji, aby odstawić inne leki. Od początku wiedziałem, że zniszczenie receptorów jest jakimś kluczem. 

Dajcie znać jak będzie dostępny i będzie wiadomo więcej. Bo nie mam teraz tyle czasu na pierdoły.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...